Skocz do zawartości
$!ARA

P4 + Radeon 9600 Pro [czy Sie Oplaca?]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to znowoz ja... :lol:

Zamowilem juz proca Prescotta 3,2 [na plycie GIGABYTE 8SGXL] i bedzie smigac razem z karta [ktora nie chodzila na mojej poprzednie konfiguracji] Celestica 9600 Pro. Calosc bedzie wspomagana przez 512 MB Ramu [za jakis tydzien 1 GB]...

 

Mam pytanie natury technicznej, tzn czy aby karta nie bedzie zbytnio "spowalniala" caly sytem [w grach ofkoz]? czy nie lepiej by bylo dla mnie opchnac ja i kupic np GF 6600 GT? Chodzi mi o stosunek mocy kart do proca, czy czasem moze zdarzyc sie ze proc nie bedzie mogl "rozwinac skrzydel" przy takiej karcie...? Moze ktos ma jakies spostrzerzenia, rady...?

 

Z gory dziekuje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzybek92: dzieki, pocieszyles mnie :-P moze i masz racje, ale...

nie uwazam ze to zla karta, tylko moze byc troszke za slaba na mozliwosci tego proca... chyba sobie mimo wszystko z przymusu na niej pojezdze poki nie wykombinuje na cos lepszego... wrazenia ofkoz zdam tutaj :)

 

 

 

picus: grales w hl2 na wlasnie takiej karcie? [wiesz scislo tego nigdzie nie sprecyzowales...] a przy jakiesj konfiguracji?

 

aRczii: tyle to ja sam wiem :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta jest całkiem ok, ja gram tylko w 800x600 bo mam monitor nie ten tego i karta spoko daje rade, w hl2 przy aax4 i afx16 w 800x600 miałem ~60 fps więc płynność jest i da się grać. Tylko czy ty masz pełną 9600 czy kastrata ? Jeśli oczekujasz 1024 z fajerwerkami to się zawiedziesz, niestety już sobie karta nie radzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta jest całkiem ok, ja gram tylko w 800x600 bo mam monitor nie ten tego i karta spoko daje rade, w hl2 przy aax4 i afx16 w 800x600 miałem ~60 fps więc płynność jest i da się grać. Tylko czy ty masz pełną 9600 czy kastrata ? Jeśli oczekujasz 1024 z fajerwerkami to się zawiedziesz, niestety już sobie karta nie radzi :(

1399494[/snapback]

oczywiscie mam pelna karte 9600 Pro bez przerabiania z innej czy cos ze z nia jest nie tak [nawet widac to po osiagach sporo wiekszych od 9550]

 

coz szkoda ze na 1024 nie bedzie chodzila z max AA i ANIZo [z koleji moj monitor pozwala na taka rozdzielczosc @85 hZ]. zreszta zobacze moze z procem 3,2 bedzie chodzilo znosnie [60 klatek to dla mnie prawie za duzo :-P tzn, dla mnie i przy 40 da sie grac bez problemu, a jak czasem zwolni do 20 to tez zaden problem :wink: ]

 

dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sprzęt jak w podpisie i mam zamiar zmienic na 6600Gt albo 6800LE zalezy jak fundusze. Uważam, że ta zmiana jest jak najbardziej opłacalna u mnie, a tym bardziej u Ciebie. Za tydzień Ci ram dochodzi do 1Gb to już w ogóle. Poluj na allegro na tańsze 6800 LE ! Ponoć to bardzo fajna karta, a w riva tunrze sobie odblokujesz vertexy i potoki jak dobrze pojdzie :)

 

No i nie na HL świat sie kończy, możesz odczekac też do jakieś nowej gierki, która Cie szczegolnie zainteresuje i wtedy zainwestować. Mnie zaczyna wkurzać ten radek bo widze jak sobie radzi z enginem doom3. Dla mnie kompletna kaszana, w HL tez mi zwalniał. A ja jestem strasznie wyczulony na fps. Chyba od tego grania w q3.

 

pozdr.

Edytowane przez PoGo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...