Skocz do zawartości
Konrad_

Discman Czy Mp3 Player

Rekomendowane odpowiedzi

mam 250zł na "sprzet" tylko nie wiem czy brać discmana czy jakis mp3 player w tej cenie. prosze o jakieś rady, ewentualnie linki(w gre wchodzi allegro).

Pozdrawiam

P.S jeżeli jest wogóle taka opcja to gdyby w takim sprzecie było radio byłoby genialnie.

Edit cena podskoczyła do 300zł

Edytowane przez Konrad_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko ten panasonic.. 300 zeta to troche malo jak na odtwarzacz mp3.... chodz w tej cenie bys znalazl digitbala .... tylko nie wiem czy na karte mmc by ci starczylo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO lepiej mp3 na flashu... Creative MuVo lub jakas nie markowa z wieksza iloscia pamieci.

O ile dobrze pamietam to za okolo 250 mozna miec 256 a za 300 to juz 512 MB. W tym masz dyktafon, radio i flashdrive.

Sam zamierzam cos takiego nabyc po wyplacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 250zł na "sprzet" tylko nie wiem czy brać discmana czy jakis mp3 player w tej cenie.

Discman to nazwa zarezerowana dla layerow firmy Sony. Tak samo jest z nazwą Walmnan :)

 

 

W cd playery nie oplaca sie pchać. Lepiej zainwestować w jakis mp3 player na cd lub pamiec flash.

 

Jesli juz bierzesz na pamiec flash to milo jak urządzonko posiada dyktafon i radio. Bo wieczne sluchanie mp3 to moze sie znudzić, szczegolnie jak player ma malo pamieci.

 

Obecnie jest w posiadaniu playerów firmy iRiver, ktore polecam.

Mam swojego iRiver'a iMP-350 na plytki oraz pozyczonego na testy H-320 z dyskiem twardym 20GB. Cena zabija, mozliwosci również.

 

Tak wiec ja proponuje poszukac jakiegos iIRver'a, najlepiej z radiem. Dzwiek rewelacyjny, szczegolnie jak bedziesz mial dobre sluchawki. Nawet playery z Creative'a nie maja tak dobrego dzwieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 1 kwestia.. Taki mp3 player uzywa sie w autobusie, podczas biegania itp... i wtedy nie ma co myslec o idealnej ciszym, wiec na nic Ci jakosc audio...

 

Poza tym baterie trzymaja dluzej (brak mechanicznych czesci), maly rozmiar, waga i nie potrzebny system antywstrzasowy.

Poza tym dyktafon i pendrive gratis...

 

Wiec jak to bylo z tym audio...? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, ja ze swojego wyrzuciłem słuchawki bo mi źle siedziały w uszach i włozyłem swoje PHILIPSy.

Sprzet jest na ogół uzywany podczas jazdy na rowerze, na w-f'ie (tak tak, zamiast nauczielki :)) no i oczywiście w nagłych wypadkach (np. jak mi ucieknie bus to trzeba bootować do szkoły - 20min drogi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Discman to nazwa zarezerowana dla layerow firmy Sony. Tak samo jest z nazwą Walmnan :)

1404320[/snapback]

raczej CD WALKMAN

 

 

 

jak dla mnie badziewne dyktafony, pendrive'y mniejsze niz 1gb sa bezuzyteczne

 

gdziekolwiek jedziesz na dluzej to raczej nie nagrasz nic nowego

 

nie biegam, nie jezdze na na rowerze podczas sluchania bo zawsze wypadaja mi sluchawki

 

discmany nie schodza teraz za bardzo, na allegro za 50zl mozna dostac porzadny sprzet sony

 

sluchawki w odtrzarzaczach tanszych niz 300zl mozna oddac dzieciom do piaskownicy jako zabawke

 

dlatego nawet nie mysle kupowac mp3 playera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...