Skocz do zawartości
cana

szukam cracka

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe :) Myślałeś że Lisek, reed, Gr00by i spółka to automaty? No wiesz co :D

nie tak nie myslałem, ale to całkiem ciekawa teoria więc moze coś w tym jest :) /qrde Dick i jego poręcone teorie się same cisną na myśl /

ale po prostu myślałem ze się posiłkujecie automatami do polowania na nietrzymających się netykiety i regulaminu forum /zreszta dobrze wykonany wczoraj byłem :) coz wigilia święta wiadomego ma swoje prawa zwyczajowe :) 8) /

narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze co???????????

hmmmmmmmmmm :roll:

crack do sumienia już niepotrzebny bo przypomniałem sobie seriala :) i udało mi się tą aplikację znów zamrozić :) /ale nie dało się odinstalowqać bo twerdzi ze nie mam uprawnień admina adminów do tego systemu ;)

cóaztrzeba bedzie nad tym popracować 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :) Myślałeś że Lisek, reed, Gr00by i spółka to automaty? No wiesz co :D

nie tak nie myslałem, ale to całkiem ciekawa teoria więc moze coś w tym jest :) /qrde Dick i jego poręcone teorie się same cisną na myśl /

ale po prostu myślałem ze się posiłkujecie automatami do polowania na nietrzymających się netykiety i regulaminu forum /zreszta dobrze wykonany wczoraj byłem :) coz wigilia święta wiadomego ma swoje prawa zwyczajowe :) 8) /

narka

Tak sobie wlasnie pomyslalem (nawet nie zabolalo) i .......................

nie pomylilem sie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wlasnie pomyslalem (nawet nie zabolalo) i .......................

nie pomylilem sie   :P

zapomniałem jak wychodziłem na małe co nie co 8) wyjąc grafe z kompa i schować modem do szafy :) bo zawsze na bańce jakoś dziwnie ;) mnie ciągnie do kompa co by coś napisac / ale o dziwo wczoraj nawet nie było literówków tyle co zawykle w takim stanie , to zawsze bardzo ciekawe doznanie jak się kompa next dzień sprawdza co się pisało i jak to wyszło :) czasami takie głębie w swoich textach odkrywam zę zaczynam się bać :) /

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak sobie wlasnie pomyslalem (nawet nie zabolalo) i .......................

nie pomylilem sie   :P

zapomniałem jak wychodziłem na małe co nie co 8) wyjąc grafe z kompa i schować modem do szafy :) bo zawsze na bańce jakoś dziwnie ;) mnie ciągnie do kompa co by coś napisac / ale o dziwo wczoraj nawet nie było literówków tyle co zawykle w takim stanie , to zawsze bardzo ciekawe doznanie jak się kompa next dzień sprawdza co się pisało i jak to wyszło :) czasami takie głębie w swoich textach odkrywam zę zaczynam się bać :) /

pozdro

Nie jesytes jedyny ktory to odkryl :D

Witaj w klubie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...