Skocz do zawartości
teges

Co Lepiej Kupic ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość =H2o=Destroyer[PL]

Do kręcenia oba sa dobre ale oczywiscie A-Data lepsza bo na podobnych czestotliwosciach duzo lepsze timmingi.Na hynixach to na ok.250 musisz juz dawac Cl=3 i command rate na 2 co skutkuje dziadowa wydajnoscia.A-data na TCCD bedzie sie ladnie kręcic :D Z drugiej strony gdy o/c nie jest dla ciebie wazne,ale sadze ze jest jesli masz takie mobo :D to mozna wziac hyny bo jest ich 2x wiecej i cieszyc sie plynnoscia grania w najwyzszych rozdzialkach bez przycinek :D

 

POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o adatach przeczytalem caly watek o hynixach dopiero zaczalem. nie wiem co bedzie wydajniejsze. bo hynixow jest dwa razy wiecej. a adaty maja lepsza wydajnosc i teraz nie wiem. co korzystniej wypadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie chodziły w dualu na 245MHz 2,5-4-3-7 3V i byłem z nich nie zadowolony, a u kumpla na abicie nf7 nie chodzą w single nawet na 235MHz 3-4-4-10 2.9V realnie 3V, a jego hynixy chodziły jak dobrze pamiętam na 211MHz

Ogólnie nie polecam, kup nowe Twinmos Speedpremium

 

link do tematu o nich:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=127937

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x DDR Hynix 512MB DDR-400 -D43-

1404888[/snapback]

W tym wypadku (Twoim) Hynixy odpadają. Nie działają z DFI, tzn działają ale nawet windowsa nie zainstalujesz... Próbowałem na 3 płytach z 7 różnymi kościami... Jak już coś to weź A-Daty 2x512 400mhz :) Aczkolwiek ja bym wzioł viteste 600 :) Zawsze w przyszłości dozbierasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to 1x512 adata ddr600 nie bedzie lepiej smigac od 2x512 ddr400 ?

 

to teraz nie wiem ktore 2x512 ddr400 kupic :(

misobol ladnie te swoje twinmosy wykrecil

"2x512 MB TWINMOS SP PC3200 CH-5 UTT 2-2-2-5 1T 260 MHZ"

ciekawe czy 2x512 adata ddr 400 przy takim samym napieciu i timingach beda krecily sie rownie dobrze czy lepiej ? krecil je ktos moze ?

 

to ktore 2x512 ddr400 w podobnym przedziale cenowym polecacie najbardziej bo chce jak najszybciej zamowic, bo mam juz dosc moich obecnych pamieci :(

Edytowane przez teges

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...