Skocz do zawartości
_Platinium_

Mój Pierwszy Mod

Rekomendowane odpowiedzi

WItam.

Przed chwilka prawie skończyłem swojego pierwszego (skromnego) moda ( zostały osłonki na kable ) i chciałbym się dowiedzieć co o nim sądzicie.

Oto foty:

 

http://img190.echo.cx/img190/3821/takbylokiedys1ru.jpg - tak bylo miesiac temu

 

http://img190.echo.cx/my.php?image=25pp.jpg

http://img190.echo.cx/img190/829/58gl.jpg

http://img190.echo.cx/img190/3214/43mv.jpg

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam zacznie kumac czacze jak bedzie chcial ;]

a prawda jest taka ze wiekszosc jest takich ludzi ktorzy najaraja sie na swiecidelka i okienko w kompie, wstawia je sobie i odpuszcza...

na nieszczecie coraz wiecej jest bud z fabrycznie wycietymi oknami co bardzo mnie niepokoi i irytuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre, ładne okienko; katodka fajnie oswietla całe wnętrze, ale tak jak kolega juz powiedział wczesnie ten wentyl na pleksie jakos mi nie pasuje. I ten kurz w budzie psuje cały efekt, a do tego jeszcze ten bałagan w środku (a na to kłade duzy nacisk; dla mnie to bardzo important).

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam zacznie kumac czacze jak bedzie chcial ;]

a prawda jest taka ze wiekszosc jest takich ludzi ktorzy najaraja sie na swiecidelka i okienko w kompie, wstawia je sobie i odpuszcza...

na nieszczecie coraz wiecej jest bud z fabrycznie wycietymi oknami co bardzo mnie niepokoi i irytuje

1405250[/snapback]

Niestety masz rację...

okno + katoda = mod

hl2 = mod

mod = mod

okno + katoda = hl2 ?! <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;o ;o :mur: ehh - bys najpierw posprzatal :) potem dopiero robil mod'a :wink: ale nie wszystko fajnie, ale nie podoba mi sie sie ten wentyl w oknie-on tam poprostu nie pasuje :wink: ale kazdy robi wedle swego gustu + za checi :P za nic wiecej ... :D

Edytowane przez .maly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest ok. Jesli to pierwszy mod to masz jeszcze czas zeby zrobic cos wiecej.

 

Nie podoba mi sie ten wentyl na srodku. Powinien byc raczej w prawym dolnym rogu zeby zaslonic brzydko wygladajace kable z dysku a bebechy powinny byc widoczne. Moze stracisz 1-2stopnie na procku ale za to estetyka pojdzie do góry ;]

 

Rzeczywiscie popracuj nad kablami i pozniej daj foty.

 

Kazdy od czegos zaczynal i najczesciej bylo to wlasnie okno i katoda ;] nie zniechecajmy chlopaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lee kto takie okna teraz robi; wyglada to jak pralka Frania  :lol:  :lol:

1405793[/snapback]

:lol: :lol: :lol: :lol:

Brakowało mi porównania.

Jak na pierwszy raz to wgląda dobrze.

Kurz tłumaczę brakiem doświadczenia, chociaż to jest najmniejszy kłopot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw kable, wytrzyj kurz (powtarzanie w kółko pozwala lepiej zapamiętać ;) ) i jeszcze wymień tę zieloną diodkę z przodu na niebieską albo białą, to będzie OK. I jeszcze mi powiedz dlaczego zdjąłeś grill z wiatraka do fotografowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze primo.. dawajcie zdjecia max 800x600 wiekszych nie ma sensu...

po drugie... primo :].. moze od tej pory topiki powinny wyglondac tak...

"zabieram sie za robienie moda... mam okno+katode... cza by to przerobic..." - nadszedł chyba czas zeby uznac okno+swiatełko za standard...

 

jesli juz zrobiłes okno... to wypadało by pokazac za tym oknem cos ciekawego... i proponuje pomalowac hamskom blache wewnątrz obudowy... zobaczysz ze duzo to zmieni choć niby samo malowanie...

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze od tej pory topiki powinny wyglondac tak...

"zabieram sie za robienie moda... mam okno+katode... cza by to przerobic..." - nadszedł chyba czas zeby uznac okno+swiatełko za standard...

1407071[/snapback]

Idziemy wreszcie w dobrym kierunku B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde toć wiadomo że tych peszli nie zostawie, chodziło mi tylko o samo ułozenie kabli, nie o jakość peszli.

Te założyłem, bo znalazłem je gdzieś w piwnicy i chciałem zobaczyc jak sie wogole beda sprawowac <_<

1408926[/snapback]

Nie złość się :D to nie wygląda najlepiej.

Ten jeden kabel przy wiatraku schowaj i będzie ok. jak na materiały z piwnicy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...