Skocz do zawartości
baca30

Zworka!

Rekomendowane odpowiedzi

shapira radeon 9550 128/128  zworka ma byc na pal  czy na ntfs!!!!!

a tak na marginesie to mam jeszcze g force 5700 fx  256ddr/128 b  co mam sobie zostawic???  radka czy fx?? mam  płyte epox 8rda+pro  na  nForce2????

1406286[/snapback]

 

Ejjj stary , to jest temat nadający się do działu KARTY GRAFICZNEa nie do podstawowych zagadnień....

 

Mechl!ku czynie dobro na rzecz tłika :D (przybądź)

 

Topic do zamknięcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kev przeginasz. ale to moje zdanie.

na drugie pytanie :arrow: jesli ten radek jest podkrecony do poziomu 9600/9600pro to zdecydowanie zostaw. nawet jesli ma nizsze taktowania to pozbadz sie tego fx'a. pierwsze pytanie to zaraz sie znajdzie....

-----------linia ciecia----------

juz mam

Pooglądaj karte być moze mazworke do przełączania standartu wizji PAl -> NTSC bo jak masz ten drugi włączony to bedzie własnie czarnobiały obraz. To samo sprawdź w sterowniku.

milego dnia

Edytowane przez OrGiUsZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejjj stary , to jest temat nadający się do działu 1406292[/snapback]

 

 

nom i tak miało byc!! ale cos mi sie pojarało!!! mój błąd!!! i dlatego trzeba człowieka zaraz skryklac!!! jestenm nowym na tym forum!!! ale siedze na innych i znam taki typ forumowiczów!!! dzieki za zwrócenie uwagi!!! a ten typ to goscie którzy dopierd.. sie do innych i na tym polega ich rola na forum!!!! bo nic innego nie potrafią!!!

faktycznie dajcie to do kosza!!!!

Edytowane przez baca30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejj stary ja nie mam nic do ciebie i nie przesadzam , sam takie błędy niedawno robiłem i nałapałem % a teraz pokutuje wiec niestety musze sie dod*** o byle co :(

 

taki mój los :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

PAL to standardt europejski, a NTSC to amerykański, więc zworka musi być na PAL, co do kolejnego pytania, zostaw sobie radka, a ten epox jest na nf2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

epox na nForce2,tylko czy przez to nie ma czasem konfliktów?????? na radku w 3dmarku 2001 miałem tylko 3800 punktów,kumpel miał na tej samej karcie 6900

jak podpiołem tego fx to na tescie miałem 11000!!!! nic juz z tego nie wiem!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...