Skocz do zawartości
Cyculon

Cyfra+ I Komputer.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz wyjscie AV w tunerku (a powinno byc), to wlasnie tak - 1 chinch do karty (wideo) a 2 chinch-e do dzwiekowki przez przejsciowke 2xchinch->mini jack stereo (do line-in).

Ewentualnie sa gotowe kabelki:

EURO ->> [ S-Video/chinch(obraz) + 2chinch/mini jack stereo(dzwiek) ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie licz na wysoką jakość obrazu. Po pierwsze karty tv dają kiepski obraz na wejściu (zwłaszcza na full screen), a po drugie przechwytywanie obrazu na czymś takim jest nic nie warte. Swego czasu do przechwytu obrazu z Cyfry używałem karty Pinnacle DC10plus (uuuaa... tysiaka dałem^^). Filmy zapisywane były w formacie M-JPEG (straszna sprawa - 5'-10' = 1GB). Ale nawet na tej karcie bieżący Overlay wyglądał kiepsko (słaba ostrość, wypłowiałe kolory). Może gdyby dekodery Cyfry posiadały cyfrowe wyjscie wideo (np. FireWire) miałoby to sens. Tylko sęk w tym, że tam nie ma nawet wyjścia SPDiF. Najlepszym rozwiązaniem byłoby oblatwienie karty DVB z modułem CI dla kart S2 Cyfry+. Wydatek sporawy. Sama karta ok 600 zł + moduł CI za ok 230 zł. Ale z drugiej strony obraz jak żyleta, zapisywanie filmów w jakosci DVD i mnóstwo innych zalet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...