Skocz do zawartości
przemek2f

Problem Z Elektroniką Od Hdd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem kumplowi spaliła sie elektronika od hdd maxtora diamondMax9 plus 200gb ata 133 8mb cache i ja mam maxtora diamondMax9 plus ata 133 8mb cache ale 80gb i czy wie ktos czy cos moze sie stac jak przełorze elektronike z mojego hdd (80gb) do jego hdd (200gb) ?? Chcemy tylko sprawdzi czy reszta jego hdd jeste sprawna ewentuwalnie zgrac dane. Prosze o pomoc jak ktoś coś wie. Pozadrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to fizycznie mozliwe ale logicznie to juz nie i nie bedzie działać oprócz tego ze silnik się zakręci i zacznie walić głowicami.

 

Nawet jak bedzie elektra od 200 gb to musi sie zgadzac firmware i S/N inaczej tez beda kłopoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem kumplowi spaliła sie elektronika od hdd maxtora diamondMax9 plus 200gb ata 133 8mb cache i ja mam maxtora diamondMax9 plus ata 133 8mb cache ale 80gb i czy wie ktos czy cos moze sie stac jak przełorze elektronike z mojego hdd (80gb) do jego hdd (200gb) ??  Chcemy tylko sprawdzi czy reszta jego hdd jeste sprawna ewentuwalnie zgrac dane. Prosze o pomoc jak ktoś coś wie. Pozadrawiam :)

1409062[/snapback]

Zrób fotki tych dyskow i wrzuc ;)

n.p przy Caviarach jest taka sprawa ze maja oznaczenie n.p 00GVA0 00CRA1

jak mnie sie spalil Caviar to czytalem na forach i podobno mozna w obrębie tego oznaczenia zamieniac elektroniki jak idzie czyli jak ma oznaczenie n.p 00CRA1 to mozna do wszystkich ktore tez to mialy.

Ja mialem farta i znalazlem drugi taki sam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...