Skocz do zawartości
blaqaz

Kupic Pł Gł Ze Zintegrow Kartą Dźw? Czy Oddzielną?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to prawda że lepiej teraz kupować plyte glowną ze zintegrowaną kartą dźwiękową?

- bo z tego co ja wiem to podobno takie rozwiązanie jest tańsze ale jakościowo taka karta dźw będzie ZAWSZE gorsza niż kupiona i zamontowana oddzielnie.

Czy cos sie w tej kwestii zmienilo? Moze mam stare informacje i przekonania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dzisiaj cięzko dostać płye gł która nie miała by zintegrowanego AC97, pytanie powinno brzmieć czy opłaca się dopłacać do SS lub oddzielnego urządzenia (SB Live np)

2. Wszystko zależy do czego ci jest owa karta potrzebna, jeżeli ona ma za zadanie tylko być (nie masz jakichś wyższych rządań to może być i i ntegra), lecz jeżeli chcesz do kompa podpiąc jakiś lepszy sprzęt grający to w tym momencie warto dokupić, zresztą dobrej jakości karta taka jak SB Live kosztuje dziś grosze poniżej 100zł, według mnie dla zastosowań muzyka+filmy+gry jest zadawalająca, aczkolwiek Audigy jest lepsza :)

3. Co do SS tylko wówczas gdy podpinasz sprzęt przez wyjścia cyfrowe, przy analogu kryje się względem leciwego SB Live a dlaczego heh było szukaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmowca...

 

Jesli chcesz sie zajac na powaznie zgrywaniem i obrobka dzwieku, to kup Audigy lub cos innego na poziomie.

 

Jesli ma to byc do muzy + gier + filmow, to zintegrowana wystarczy.

Obecnie te zintegrowane sa calkiem niezle, maja nawet 7.1. Wtedy inwestuj w dobre glosniki (np Creative) i po podlaczeniu dostaniesz calkiem dobry efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie na swoim starym mam SOUND BLASTERa 128 podłączonego do MINI WIEŻY SONY i gra jak trza,

więc jestem ciekawy czy do takiego połączenia warto byloby wydać dodatkowo kase na SB LIVE? czy pozostac przy zintegrowanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie na swoim starym mam SOUND BLASTERa 128 podłączonego do MINI WIEŻY SONY i gra jak trza,

więc jestem ciekawy czy do takiego połączenia warto byloby wydać dodatkowo kase na SB LIVE? czy pozostac przy zintegrowanej.

1411648[/snapback]

 

W sumie SB Live kosztuje takie grosze ok 30 zł że wydaj mi się że warto, aczkolwiek miniwieża miniwieży nie równa (patrz mój post wyżej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...