Skocz do zawartości
bielski

Cossacks 2

Rekomendowane odpowiedzi

witam

na 3dgamer pokazało sie demko cossacks 2. gral już w to ktoś ? duże nadzieje pokładam w tej grze bo jedynka była zajefajna :razz: i dwójka powinna być jaknajbardziej dobra jak jedynka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz zassałem i za jakies 10 minut podziele sie z wami pierwsymi wrazeniami :)

 

UPDATE:

wystapił mały problem techniczny, mianowicie gdy załaduje się gra wywala mnie do windy, teraz nie chce mi się więc jutro cos pokombinuje. Ale powiem wam tylko że zapowiada się swietnie :D

Edytowane przez >>Bielski<<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez mam problem z uruchomieniem misji. Po uruchomieniu np skirmisha ładuje sie mapa i nic zawiesza sie pomaga tylko reset. Próbowałem kilka razy i nic. Coś chyba nie tak z tym demem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie demko dziala bez zadnych problemow. Przyznam szczerze, ze zrobilo ono na mnie wieksze wrazenie niz demo Empire Earth 2. Troche sie od czasow czescie pierwszej zmienilo. Mozna, czy nawet trzeba opanowywac miasta, mozna sobie rozegrac pojedyncze potyczki z kampanii. Troche dziwie steruje sie taka kupa wojska, pogubic sie mozna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka straszna lipa...

jedynka 100% lepsza

ta jest jakaś taka nie dorobiona... nie wiem czy ona naprawdę tyle wymaga ramu czy po prostu jest niedopracowana u mnie przy 512mb wali komunikatem że pamięć... wiecie o co chodzi :] czasami to tak przycina że hoho...

szkoda gadać...

spodziewałem się więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość DamikoV

Ja też mam mały problem:

Przeglądałem strony i producent wydaje się polski, ale jak ściągnąłem z neta to sie okazało że jast gra w pełni po angielsku, może wiecie gdzie znajdę spolszczenie? bo nie chce mi się ściągać jeszcze raz polskiej wersji, ale jak będę zmuszony no to ściągnę bo gra jest naprawdę o niebo lepsza od pozostałych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam mały problem:

Przeglądałem strony i producent wydaje się polski, ale jak ściągnąłem z neta to sie okazało że jast gra w pełni po angielsku, może wiecie gdzie znajdę spolszczenie? bo nie chce mi się ściągać jeszcze raz polskiej wersji, ale jak będę zmuszony no to ściągnę bo gra jest naprawdę o niebo lepsza od pozostałych

Proponuja sciagnac gre ze sklepu. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość DamikoV

Proponuja sciagnac gre ze sklepu. ;]

Ściągnięcie ze sklepu odpada bo w sklepie trzeba płacić za to, a chcem jeszcze kompa do porządku do prowadzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Ściągnięcie ze sklepu odpada bo w sklepie trzeba płacić za to, a chcem jeszcze kompa do porządku do prowadzić

Pisząc takie rzeczy łamiesz regulamin.

 

A co do twojego problemu.

 

Mogłeś zobaczyć że WYWAWCA jest w Polsce polski (logincze no nie?) a producent na pewno nie. Widocznie ściągnąłeś wersję EN czyli pirata zza granicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość DamikoV

Pisząc takie rzeczy łamiesz regulamin.

 

A co do twojego problemu.

 

Mogłeś zobaczyć że WYWAWCA jest w Polsce polski (logincze no nie?) a producent na pewno nie. Widocznie ściągnąłeś wersję EN czyli pirata zza granicy.

 

yyy.... <lol> fajnie że gościu od którego ściągałem jest z Polski nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

OMG TO ZE GRE DOSTALES W POLSCE NIE ZNACZY ZE BEDZIE PO POLSKU!

Omg nie rozumiesz ze o piratach tu nie gadamy? Jak ci to mozna przetlumaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Swoją drogą - nie grałem jesze w cossack 2. GRałem jedynie w 1 (Europejskie Boje i Sztuka Wojny). Gra calkiem fajna. CHętnie zagrałbym w C2 ale z tą kartą co mam narazie to chyba odpada :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cossacks 2 - Battle for Europe

Mam problem z misją bodajże piątą kampanii Francuskiej. Moim celem jest rozbicie Anglików, co uczyniłem. Rozniosłem ich w puch, nie został ani jeden oddział. Nic sie jednak nie pojawia. Misja się nie kończy. Po prostu trwa dalej. Co mam robić. Jak ją przejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...