Skocz do zawartości
Jeditte

Jeditte's "mod"

Rekomendowane odpowiedzi

na zdjeciach ta "uszczelka" wyglda tak sobie, generalnie nie jest to uszczelka a modelina aktywna na UV, w momencie kiedy w srodku mam mase rzeczy aktywnych uv i swietlowke UV calosc sie fajnie komponuje tylko nie da sie tego sfotografowac albo ja nie umiem :P z fleszem nic nie widac a bez flesza tez nic nie widac :P tak samo jak i zielonego podswietlenia gornego okna nie da sie sfotografowac :)

naped bedzie zmieniony i dlatego go nie maluje.

A naklejeczka poprostu jest bo bylo za pusto na srodku :P

 

I cały czas mysle nad czyms co mozna by jeszcze zrobic we/w [=)] facjacie

 

 

=EDIT=

juz wiem czemu wy nie korzystacie z Uv-a i jasnego zielonego :P fajnei wyglada z czarnym ale sie nie da tego pokazac :(

Pokombinuje z aparatem moze mi sie uda, najlepsze jest to ze buda wcale nei jest mroczna tylko kontrastujac zielony z czarnym mamy nny niestandardowy efekt, przynajmniej mi sie podoba. Zregoly w budach itp dajecie czerwone niebieskie swiateka, a zielony tez fajnie wyglada :P

 

Ps.

Czy ta naklejka naprawde tam az tak nie pasuje?

Edytowane przez Jeditte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta konstrukcja z klockow lego to jest niekonwencjonalne chlodzenie grafiki :P

1530324[/snapback]

heh, sam mialem cos podobnego jeszcze do niedawna ale moje wygladalo porzadniej :-P :D

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm

wedlug mnie nie porzadnosci nie mozna zarzucic

konstrukcje byla raczej solidna o ile klocki nie byly wyrobione.

Mozna natomiast przyczepic sie do kolorystyki ,

oraz sensownosci pchania do budy tego typu konsrukcji.

jesli wiecej bylo by tego typu akcentow w budzie

to lego mod mogl by wyjsc calkiem ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem nad zrobieniem takiej nawet juz czesc zrobiona byla ale niestety klockow zabraklo :P i byl mikro problem zeby wszystko bylo bardzo stabilne :)

 

PS. sens takich konstrukcji jest jeden:

Siada ci wiatrak w grafice, pytanie co robisz?

odpowiedz 1 - kupujesz nwoe chlodzenie

odpowiedz 2 - nie masz kasy na nowe chlodzenie i ustawiasz takie konstrukcjie ze starego wiatraka od 166:P

 

pozdro

Edytowane przez Jeditte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahaha. wybacz ale jak dla mnie wstawianie konstrukcji z lego do budy jest samo z siebie nieporzadne...

1533011[/snapback]

ja taką konstrukcje postawiłem na grafice od plecków, ale w sumie niewiele mi to dawało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie neguje tutaj przydatnosci takich konstrukcji a sam material i sposob wykonania.

jest przeciez tyle innych materialow: blacha aluminiowa, plexi, roznego rodzaju tworzywa sztuczne...

mozna to wykonac w spsob profesjonalny i pasujacy do budy B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam :) ale to nie jest na stale przeciez to jest opcja tymczasowa ;) a do tego sprawdza sie lepiej niz orginalne chlodzenie ~~ :>

1533775[/snapback]

no dokladnie :D przez ten czas co konstrukcja byla wstawiona do budy, zdawala egzamin znakomicie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiazujac przy okazji do obudowy z klocków LEGO.

Czy poszczegolne elementy moglyby bezposrednio lezec na klockach ?

Trzeba by bylo klasc cos na klocki ?

 

A jak z temperaturami - np. zasilacz nie powodowalby topienia sie klocków ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie. nic by sie nie topilo.

ja mialem przez 3 miesiace bude z kartonu :) a wszystkie podzespoly lezaly na piance tapicerskiej grubosci 2cm. nic sie nie stalo B)

poogladaj zachodnie strony z galeriami moddingu. widzialem gdzies 4 rozne budy z lego. moze gdzies znajdziesz.

ale moim skromnym zdaniem wygladaja beznadziejnie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Lan party i ta uszczelka zielona ?! nie bardzo mi sie to komponuje ja bym radzil cos z tym zrobic .... jak dla mnie to paskudnie wyglada !! a motyw z lego jest nawet ciekawe :) a i legulator obrotów z przodu tez sie nie komonuje ...zrobic by to całe czarne może by było lepiej :)

Edytowane przez BTL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...