Skocz do zawartości
Crosis

Prince Of Persia 3: The Two Thrones

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra już nie aktualne :D obczaiłem ;].

Wystarczyło sie , że tak to ujmę "przyczaić" rozpędzić i wskoczyć na tą belkę a potem to już... :).

Kombinowałem tylko jak to wykonać.. taki banał a jednak... :]

 

PS Swoją drogą i tak dzięki za pomoc :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

tez tak klelem i prosilem zeby mi ludzie pwoiedzieli jak sie konczy, ale przeszedlem w koncu - nie jest taki zly, teraz spokojnie go bym jeszcze raz przeszedl ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. No i ciacham i ciacham... Znów mam mały problemik xD

(zmęczony jestem spać mi sie chce nie myśle... [no może troszke : D])

jutro pewnie obczaje sam.. ale już dziś sie pytam... Jak przejść to na załączonym screenie?

Próbuje wybiec po ścianie ale ta zaczepka jest za wysoko :/.

Próbuje wybiec po filarze , odbić się od niego i złapać za tą zaczepkę ale Prince zawsze za puźno wyciąga ten swój sztylecik :P HELP :lol2:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Demonek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak klelem i prosilem zeby mi ludzie pwoiedzieli jak sie konczy, ale przeszedlem w koncu - nie jest taki zly, teraz spokojnie go bym jeszcze raz przeszedl ;]

i powiedzieli Ci ? bo chetnie chcialbym zobaczyc jak sie konczy opowiesc ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko utknalem raz na krotka chwile.Na dzwigniach z windami,a gralem na hardzie.Ta gra jest tak prosta jak obsluga panienki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja - HELP :P.

Zobaczcie co się dzieje u mnie na screenie :/.

Mam oryginała (zakup na allegro ver. ang).

Wiem , że aby wyskoczyć na zaczepkę , trzeba przesunąć ten kamień ale...

No właśnie nie wiem czy to bug czy jaki fix :( , ruszam i tą korbą u góry i tą na dole i NIC.

Winda prześwituje przez kamień nie mam jak go wciągnąć co uniemożliwia mi dalszą gre <_< .

 

Prosze POMOCY

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Demonek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Potrzebne mi sa Baaardzo jakies kody na niesmiertelnosc!! Zacielam sie przy tych dwoch kolesiach i ani ani dalej, sa za mocni jak na moje nerwy :mur: :mur: :mur: . Dlatego szukam kodow. Owszem, sa, ale na platnych stronach. Czy wiecie moze, gdzie mozna znalezc kody ale za darmo??? Pliiis help :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Witam!! Potrzebne mi sa Baaardzo jakies kody na niesmiertelnosc!! Zacielam sie przy tych dwoch kolesiach i ani ani dalej, sa za mocni jak na moje nerwy :mur: :mur: :mur: . Dlatego szukam kodow. Owszem, sa, ale na platnych stronach. Czy wiecie moze, gdzie mozna znalezc kody ale za darmo??? Pliiis help :cry: :cry: :cry:

Aniu,sposob na nich jest tak prosty,ze nie trzeba kodow.Wystarczy,ze uderzysz tego z mieczem,a kiedy ten z toporem bedzie chcial Cie uderzyc poprostu odskocz na bok a on zamiast Cie uderzyc - wryje topor w ziemie.Wtedy bedziesz mogla go uderzyc.Zrob tak 2x a bedziesz miala aktywnego speed killa.2x uzyjesz go bezblednie i po kolesiach - obu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ehh... nie ma ktoś save'u zaraz po tym co napisałem w poprzednim poście? :/

Głupi bug i psuje całą dotychczasową gre -_-

To nie zaden bug.Zauwaz,ze w poblizu masz jeszcze jedna winde i to do niej masz wsunac kamien.Mam nadzieje,ze nie myle pieter,ale nie sadze.Jak cos to wieczorem (po pracy) moge Ci podeslac savy,ale wszystkie bo nie wiem jaki numer odpowiada za to miejsce.Zreszta spakowane zajmuja 100 pare kb a rozpakowane 3MB z hakiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil -> zadna to przyjemnosc, gdy zacinasz sie w jakims momencie fajnej gry i nie mozesz za Chiny ludowe ruszyc dalej. Wierz mi. A za linka dzieki, jeszcze nie sprawdzilam, czy to dziala, ale jak sprawdze, to Ci powiem.

 

Hydro2 -> ja wiem, ze to tak trzeba, jak napisales, ale ja nie jestem dostatecznie szybka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem Ci linka do trainera na priv. Na przyszlosc staraj sie grac bez kodow ,bo to zadna przyjemnosc z gry ;)

NIestety, nie dziala :mur: :cry: A tak sie cieszylam. Mam oryginalna amerykanska wersje, nie wiem, moze to temu? Slyszalam, ze kody roznie dzialaja, w zaleznosci od wersji, czy jest to europejska czy jeszcze jakas inna.

 

To w takim razie chyba gry nie skonczysz, bo wezyr jest kilka razy trudniejszy :?

Taa,a jak znajde dobre (dzialajace!!!) kody na niesmiertelnosc, to przejde te gre 150 razy, zobaczysz :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

poprostu PROBUJ i koniec musi sie udac, co to za przyjemnosc przejsc 200 razy gre na niesmiertelnosci ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jak ja grałem (gram na hardzie) to ci dwaj kolesie byli bardzo łatwi (tylko że ja gram na padzie nie wiem jak Ty). Tak jak powiedział Pioorek, próbuj aż do skutku. A jeżeli chodzi o kody to odradzam, bo to psuje tylko całą przyjemność z gry. Jak już tak bardzo chcesz przejść na kodach to w sumie możesz poszukać SAVE'a, na to samo wyjdzie ;).

Edytowane przez Massimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze mam problem w jednej planszy niedaleko za tym olbrzymem zszedłem po łańcuchach w dół tam gdzie laska pomogła mi załatwic kolesi i tam na dole jest światło z którego wychodzą kolesie załatwiłem wszystkich ludków w tej planszy i wbiegam na kwadracik ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury otwiera wejście ale za nic nie moge zdążyc przed ich zamknięciem co mam zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...