Skocz do zawartości
Crosis

Prince Of Persia 3: The Two Thrones

Rekomendowane odpowiedzi

heheh ej normlanie się leku wysokości nabawiłem skaczac po tej wieży :lol: masakra, wypasiony ten mieczyk jest wielki, jedno cięcie i po przeciwniku :D teraz już tylko pozostał wezyr do pokonania, narazie tylko raz próbowałem i zabił mnie jak juz te kamienie latały po arenie :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Lepiej mi powiedzcie jak zabić Wezyra bo nie mam juz koncepcji na niego ???? z góry bede wdzieczny GRA UKOŃCZONA :)))))))))))

Dokladnie - powiedzcie mu :) Jak sie pojawia to robie uniki,uderzam go 2x i znow unik.Co jakis czas sie unosi i rzuca mi "klody pod nogi" a potem znow robie uniki i go uderzam.Wszystko proste, cyk,ale co zrobic kiedy zrzuci na mnie glazy,,ktore nastepnie kraza wokol mnie.Caly czas unikam jego kul,ale nie wiem ile mam tak czasu unikac ?? Ktos powiedzial,ze wspial sie na 2 glazy.Na jakie 2 glazy? Dotkne obojetnie jakiego to trace energie,a tam wokol nie widze zadnego miejsca do wspinaczki Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - powiedzcie mu :) Jak sie pojawia to robie uniki,uderzam go 2x i znow unik.Co jakis czas sie unosi i rzuca mi "klody pod nogi" a potem znow robie uniki i go uderzam.Wszystko proste, cyk,ale co zrobic kiedy zrzuci na mnie glazy,,ktore nastepnie kraza wokol mnie.Caly czas unikam jego kul,ale nie wiem ile mam tak czasu unikac ?? Ktos powiedzial,ze wspial sie na 2 glazy.Na jakie 2 glazy? Dotkne obojetnie jakiego to trace energie,a tam wokol nie widze zadnego miejsca do wspinaczki

Zauwaz ze za nim sa filary :] Domyslasz sie o co chodzi?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
wbiegasz na niego i aktywuje sie speed kill. 3 speed kile i czas na wspinaczke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnia czesc jest prosta i przeszedlem ja za pierwszym razem. Badz caly czas w ruchu to Cie nie trafi albo jak chcesz to mozesz chwile poczekac i skakac jak kula bedzie leciala w twoim kierunku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnia czesc jest prosta i przeszedlem ja za pierwszym razem. Badz caly czas w ruchu to Cie nie trafi albo jak chcesz to mozesz chwile poczekac i skakac jak kula bedzie leciala w twoim kierunku

The Sands of Time było jeszcze prostrze. PoP TTT średnie, a WW najtrudniejszy, co nie znaczy, że było trudne. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

wlasnie przeszedlem tego z mieczem i toporem... daleko mam do konca? mnie osobiscie najbardziej sie TTT podoba, potem ww a potem SoT ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podobalo sie WW (to chyba przez ten ciezszy klimat :] ) pozniej T2T i SoT. Najlepsze w tych dwoch sa rozmowy miedzy bohaterami (np. kiedy Farah i ksiaze jada winda i Farah pyta sie o ulubiony kolor Prince'a ten odpowiada ze niebieski a glos mowi ze go nienawidzi ;P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, gra wypas ;) nic mnie tak nie wciągnęło od czaśów Sand of Time... Dla mnie za całokształt 10+/10. Rewelka. Niech się inni uczą że nie ważna wyśrubowana grafa ( chociaz tutaj jest wypas tzn oddaj klimat super, nie licząc tekstur oczywiście, ale kto na nie zwraca uwagę przy takiej produkcji ), tylko cała reszta wraz z NIESAMOWITĄ grywalnością + KLIMAT. Polecam z całą odpowiedzialnością ;> SUPER.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przeszedlem tego z mieczem i toporem... daleko mam do konca? mnie osobiscie najbardziej sie TTT podoba, potem ww a potem SoT ;]

No jeszcze spory kawałek gry...

Mnie osobiście najbardziej do gustu przypadło SoT, później na równi TTT i WW (chociaż to drugie na początku niezbyt mi się podobało, ale później rewelka - trzeba było sie przyzwyczaić do nowego klimatu).

 

Po raz pierwszy, gdy ujrzałem SoT nie mogłem wymówić słowa z wrażenia, po prostu totalne rozłożenie na łopatki (oczywiście pozytywne) :wink: B) Oby więcej takich zaskoczeń (ostatnio Kong mnie tak zaskoczył, bo po TTT to byłem pewien, że gierka będzie wysmienita) :wink:

 

Mi najbardziej podobalo sie WW (to chyba przez ten ciezszy klimat :] ) pozniej T2T i SoT. Najlepsze w tych dwoch sa rozmowy miedzy bohaterami (np. kiedy Farah i ksiaze jada winda i Farah pyta sie o ulubiony kolor Prince'a ten odpowiada ze niebieski a glos mowi ze go nienawidzi ;P )

Dużej liczbie graczy na poczatku nie podpasował ten klimat z Warrior Within, wystarczylo sie po prostu przekonać do niego. Mnie tylko średnio podobał sie ten etap na statku, reszta git B)

Tak, teksty w TTT są świetne, ze śmiechu sie turlałem, gdy usłyszałem tą rozmową w windzie Księcia z Farah albo Dark Prince z Księciem...gdy ten pierwszy uważał, że to on własnie uratował mu życie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A ta fabula...? W jedynce spotykamy Farah, w dwojce coafamy sie w czasie non toper, a w trojce nagle farah wyskakuje ;o i do tego wezyr! Arcydzielo ;] swietna seria.

Co do etapu na statku w WW rzeczywiscie lipny, ale potem jest fajnie ;] walki sa ok ale miejscami gra sprawia wrazenie nie dopracowanej, mnie wkurzaly bugi zwiazane z Dahaka np. ze jak startowalismy "wyscig" z nim to moja postac stala na ziemi machajac rekami i nogami jakby spadala i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Kiedy zobaczylem filmik koncowy,a za chwile posluchalem muzyczki z Credits to az mi łeza w oku prawie poszla.Powiem tak - Prince of Persia SoT,WW i T2T to najlepsza trylogia gier w jaka gralem.Z przykroscia stwierdzam i nie wierze,ze to mowie,ale poraz pirerwszy jakas seria gier zrobila na mnie wieksze wrazenie niz Tomb Raider (ja to powieidzialem ?).Łącznie wystawiam ocene calej trylogii 28+/30 (podsumowujac 3 epizody).Gra jest dla mnie perfejcyjna.Normalnie chyba poczekam,az wyjdzie spolszczenie do tej czesci i zainstaluje je wszystkie i przejde w polskiej wersji jezykowej.Jesli ktos na poczatq stwierdzil,ze ta czesc nie dorownuje Sands of Time czy Warrior Within to niech dojdzie do momentu,kiedy poraz pierwszy kierujemy Dark Princem.Gwarantuje Wam fenomenalna zabawe grajac w cala serie.Mam nadzieje,ze to jeszcze nie koniec ksiecia bo az normalnie sie nie chce.Ubisoft - piekna robota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo , tak ten efekt to jest chyba bloom :) Wreszcie mam gierkie , ogólnie na moim konfigu gierka chodzi wyśmienicie wszystko na high + AAx2 + AnisoX8 i nie schodzi ponizej 30 fps ! o wiele lepiej niz sands of time i warrior within ,a co do samej gry to jest fajna , tylko przeszkadza mi te sterowanie i kamera... trzeba sie przyzwyczaić :) Ale ogólnie -5/6 !

Big Up

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo , tak ten efekt to jest chyba bloom :) Wreszcie mam gierkie , ogólnie na moim konfigu gierka chodzi wyśmienicie wszystko na high + AAx2 + AnisoX8 i nie schodzi ponizej 30 fps ! o wiele lepiej niz sands of time i warrior within ,a co do samej gry to jest fajna , tylko przeszkadza mi te sterowanie i kamera... trzeba sie przyzwyczaić :) Ale ogólnie -5/6 !

Big Up

Panie na padzie się wypas gra ;) prawy analog od kamery. :>

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

@ojeku - mysz od kamery :>

 

Hydro skoro perefekcyjna to czemu nie 30/30? :D

Rzeczywiscie sam poczatek sredni a potem ciagle trzyma poziom gierka.

 

CZYTAC NA WLASNA ODPOWIEDZIALNOSC!

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mlody prince jest swiadkiem otworzenia klepsydry czasu. Zostala ona otworzona przez Wezyra, z niej wyszly potwory piaskowe i zmutowaly ojca ksiecia, krola persji. Wspomniany wyzej wezyr otworzyl klepsydre i chcial zdobyc sztylet, ktory mial ksiaze. Sztylet pozwalal wladac nam nad czasem. I tak skakalismy po lokacjach w SoT, spotkalismy tam Farah ktora nam pomagala oraz zalatwilismy Wezyra. Druga czesc zaczyna sie gdy dahaka goni princa... potem dowiadujemy sie, ze dahaka jest straznikiem czasu i jezeli ktos wladal na czasem, musi zostac unicestwiony przez dahake... nie da sie pokonac przeznaczenia... Prince wyrusza na wyspe czasu zeby znalezc tam Stworce Piaskow i odkrecic to co zrobil. I lazimy po lokacjach z wyspy, zalatwiamy straznika czasu, gdyz jak sie okzalo ona rowieniez chce zmienic przeznaczenie wlasne i wykiwac ksiecia, oraz sa dwa zakonczenia. Jedno, ze nie zabijamy dahaki, drugie, ze zabijamy (czyt. walczymy z nim pod koniec gry). W tej grze istnieje rowniez pewna maska, po ktorej zalozeniu stajemy sie potworem piaskowym (NIE ZLYM KSIECIEM!!!). Co jakis czas widzimy potwora piaskowego ktory probuje nas ostrzec przed tym co na nas czycha i ktory sam ucieka przed dahaka, ale jednak ksiaze nie zrozumial jego intencji. W Warrior Within przez portale cofamy sie w czasie i wracamy do terazniejszosci, co odgrywa wazna role w TTT. Po przygodach z WW ksiaze wraca z wyspy do babilonu, gdzie zastaje wojne. I tak sie zaczyna TTT. Chyba najlpesza fabula z calej czesci :> albo rowna WW. Tutaj spotykamy Farah ktora w ogole nas nie pamieta, bo przeciez cofalismy sie w czasie i wszystko naprawilismy tj. wezyr zyje i z farah sie nie spotkalismy nigdy... a wczesniej byla wspanialym kompanem i przyjacielem.

Ogolnie polecam przejsc wszystkie czesci, tworzy to jedna z ciekawszych histori gier pc jakie moglem poznac ;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioreek - trzeba było zaspoilerować to...

 

ps. - posiadacze kart nV - też macie na początku gry freeza ??..bo już mnie z tym trafia :|...

Nie mam żadnego freez'a ;d Gra dosłownie płynie...

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z pokonaniem Wezyra... pierwsze dwie fazy walki przechodzę bez straty życia. Problem pojawia się w ostatniej fazie czyli wspinaczce do góry. Wezyr cały czas strąca mnie tymi kulami energii, już poprostu wysiadam nerwowo od tego... Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Omg ja tez mam problem :(

Jestem w lokacji gdzie sa 3 te takie cusie do robienia roznych akcji ( takie "kolowrotki" co sie nimi kreci) i jak krece nimi to sie platformy przeswuaja a ja nie wiem o co ta mchodzi ;/ chyba musze odlokowywac kolejnce pltaformy ale juz sily nie mam ;/ jak to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg ja tez mam problem :(

Jestem w lokacji gdzie sa 3 te takie cusie do robienia roznych akcji ( takie "kolowrotki" co sie nimi kreci) i jak krece nimi to sie platformy przeswuaja a ja nie wiem o co ta mchodzi ;/ chyba musze odlokowywac kolejnce pltaformy ale juz sily nie mam ;/ jak to zrobic?

Wszystkie 3 platformy muszą zostać umiesczone na samej górze, dzięki temu nad przepaścią powstanie most, z którego niestety nie uda Ci się skorzystac:P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No ok ale jak to zrobic? Bo tym platformowa przeszkadzaja takie inne platformy, no i moge tylko pierwsza platforme (liczac od wejscia) podniesc do gory a reszty nie da sie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podnosisz jedna to rpzesowaja sie pozostale platformy. trzeba kminic z kolejnoscia jest to proste ale strasznie ciezko wytlumaczyc ;P

 

mi sie to udalo po chwili kminienia

 

ogolnei gra wypas ostatnio mnei tak HL2 wciagna a teraz FEAR :D cala seria pop wymiata czekam na kolejne czesci moze za rok wyjdzie jzu cos nowego :) problem jest tylko taki ze jak rzeczywiscie to pozegnanie z piaskami czasu to nie bedzie tez sztyletu a bez niego to bedzie to irytujaca gra bo cofanie czasu bylo git :D ale chlopaki z ubisoftu napewno cos wymysla :]

 

tymczasem mogli by herowow V wreszcie urodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Panowie, a co z tym wezyrem?;] Jak przejść tą 3 fazę walki?

Musisz byc caly czas w ruchu a w efekcie dojsc na platfrme,gdzie tylko skok dzieli Cie od niego.Skaczesz juz z samej gory - chwila pauzy i dobijasz go ze speed killa i ...... zobaczysz :)

 

Omg ja tez mam problem :(

Jestem w lokacji gdzie sa 3 te takie cusie do robienia roznych akcji ( takie "kolowrotki" co sie nimi kreci) i jak krece nimi to sie platformy przeswuaja a ja nie wiem o co ta mchodzi ;/ chyba musze odlokowywac kolejnce pltaformy ale juz sily nie mam ;/ jak to zrobic?

Pioorek - tez mialem z tym problem,ale z tego co pamietam to ostatnia uzywalem winde nr 1.Musisz pamietac o tym,ze do wind mozesz sie dostac poprzez narozne sciany z podescikami i to,ze czasem musisz obnizyc winde by sie dostac do innej a nie tylko podnosic w gore :)

 

Hydro skoro perefekcyjna to czemu nie 30/30? :D

Rzeczywiscie sam poczatek sredni a potem ciagle trzyma poziom gierka.

Ocena spada przez WW bo miala u mnie 8+ a SoT i T2T maja po dyszce :)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ok... doszedlem do momentu gdzie sie trzeba wspinac, ale wezyr mnie straca zawsze. Mam serdecznie dosc. Moze mi ktos w spojerze napisac jak sie konczy? Ale tak DOKLADNIE PLZ :( bo nie mam sily juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...