Skocz do zawartości
Kiszka

Transfery W Neostardzie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem poniewaz mam sam dla siebie Neostarde o szybkosci 60kb/s i moje transfery nie przekraczjaą 20kb.s z kad bym nie sciągał i nie iwem co z tym zrobic zeby one sie zwiększyły prosze o pomoc co z tym zorbic ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaka to neo, pewnie dzielona

napisz coś wiecej, bo na tweak'u wróżek nie ma ......

Edytowane przez Przemq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzielonkato nei jest ma tylko 1 wejscie  ale mam ją tylko sam dla siebie wiec chyba powinny byc wieksze transfery

1412082[/snapback]

napisz jaka ta neo !! :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz słabszą wersje NEO to chyba normalne, jeżeli szybszką opcję, to może coś źle skonfigurowane ? Nie jestem uzytkownikiem NEO więc nie pomogę.

 

BTW.

Zazdroszczę koledze z klasy, ona ma stałe osiedlowe, za 45zł misięcznie,a transfery prez przeglądarkę to ok 150-350 KB/s (kilobajtów, nie bitów) a w DC++ ma 6-8.5 Mega na sec. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to najtańsza neo to całkowicie normalne..

 

BTW.

Zazdroszczę koledze z klasy, ona ma stałe osiedlowe, za 45zł misięcznie,a transfery prez przeglądarkę to ok 150-350 KB/s (kilobajtów, nie bitów) a w DC++ ma 6-8.5 Mega na sec.  :mur:

1412378[/snapback]

ta, chyba przez sieć.. Edytowane przez aRczii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neostradę 128 a w praktyce 163 Kb/s. To oznacza, że w praktyce maksymalnie wyciśniesz 12-16 KB/s. Cudów nie ma! Szybciej nie będzie! To nie procesor, który sobie podkręcisz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

ja jestem w sieci osiedlowej LAN i demka z gamershell.com ssa mi sie srednio 130-150 KB\s (kilobajtów) na sec. i to za 40zl miech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem w sieci osiedlowej LAN i demka z gamershell.com ssa mi sie srednio 130-150 KB\s (kilobajtów) na sec. i to za 40zl miech.

1439421[/snapback]

 

ehhe pewnie w Lanecie :P

 

 

Ja też mam sieć osiedlową... i za cene 30 zł mam transfer do 60 kilo....

 

Z tą neostradą tak niestety jest.... tego już się nie da hmhm podkręcić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejo 200-300 kb/s jest mozliwe bez problemu, w akademiku u nas na polibudzie drze z netu filmy nawet po 1,5 - 2 mb ;P slownei dwa mega bajty ;P

1439998[/snapback]

Taaa u nas na uczelni to tez tak jest, czasam mi sie uda zassac filmik 50 MB w 7-10 sec. To jest dopiero frajda .. zawsze mowie, ze jak bym w domu takie lącze miał to bym pół izawartosci internetu sciągnął. :P

 

Ale w domu mam tez tą neostrade 128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaa, studenci to się mogą pobójać. w gdańsku maja w akademiku ktoryms światłowody i film w kilka sekund sie ściaga. nawet wp.pl korzysta z ich łacza ( w sumie wp.pl przeciez absolwent polibudy gdańskiej założył)

pozdrawiam

mystery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez jestem w sieci osiedlowej w ktorej jest ponad 50 kompów podłaczonych a admin ma lacze 2mbps i ciagle mnie sie skarzy ze zabieram cole lacze srednio idzie te 150-200kbps czasami wiecej i to tylko ze stron bo p2p blokuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to najtańsza neo to całkowicie normalne..

ta, chyba przez sieć..

1412386[/snapback]

 

nie koneicznie :P w Lublinku za 63zł mozna miec łacze 10Mbit/s i w przegladarce jest upragnione 900kB/s a nawet 1.1MB/s B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...