Skocz do zawartości
Tobiash17

Problem Z Instalacją Windy98

Rekomendowane odpowiedzi

Mam słaby komp z prockiem pII 350, i chcę postawić na nim wingroze 98, bo w systemie się bałagan zrobił i komp się zwieszał pokazując błędy exploer.exe. Dysk jest podzielony na 2 partycje. Na partycji C: już nic nie ma bo ją sformatowałem, na partycji D: jest wgrana instalka wingrozy 98. Gdy wkładam dyskietkę startową otrzymuję błąd I/O :huh: Raz udało mi się dobić jakoś do wiersza ale dostawałem jakiś błąd i nie mogłem odpalić instalatora ani przez setup.exe ani przez setupcor.exe :angry: Nie pamiętam już skrótów klawiszowych jakie należało wykonać aby dostać się do wiersza :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tyle to ja wiem, wszystko ładnie pięknie tylko chodzi o to, że nie mogę odpalić setupa, ani setupcor bo otrzymuję błąd o następującej treści:

"uruchomienie instalatora wymaga aby rozmiar 'największego wykonywalnego programu' wynosił conajmniej 442368 bajtów" (Napewno nie jest to problem z miejscem na dysku)

:mur: Co robić?? Pomocy!! :blink:

Edytowane przez Tobiash17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak sformatowales dysk?

2. Dlaczego wtedy nie wlaczyles instalatora?

3. Czy masz ustawione bootowanie na CD w BIOS??

4. Zrob nowa dyskietke u kumpla, bo ta wyglada na walnieta.

 

Ale nie zadna instalacyja itp, tylko normalna startowa:

Moj komputer-> Stacja dyskietek-> prawy przycisk myszy-> Formatuj-> Kopiuj pliki systemowe

 

A jak nie, to niech juz bedzie ta startowa. Przy uruchomieniu z obsluga CD powinno zostac pamieci na setup. Jesli nie zostaje, to cos jest nie tak z ta startowa lub masz wiruska jakiegos.

 

Jak by co, to wystartuj z dyskietki, potem:

sys a: c:

A potem restart, jak bedzie probowac bootowac z dysku, daj F8 i wybierz wiersz polecen trybu awaryjnego. Zreszta jak masz instalkie na dysku, to ta sama opcje mozesz wybrac z dyskietki chyba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...