Skocz do zawartości
MButton

Komputer Dla Gracza Do 4500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić kompa z którego można dużo wycisnąć w sferze gier...

Mam swoją konfiguracje, oceńcie ją... i podajcie swoje alternatywy i uwagi.

AMD Athlon 64 3000+ Winchester

His Radeon X800XL IceQ II

Abit AN8 Fatal1ty

2x512 DDR Kingston 400MHz

Thermalright XP-120 + Noiseblocker US 120mm SX1

Maxtor DiamondMax 10, 160GB Serial ATA/150, 7200RPM, 8MB CACHE, NCQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw spoko, ale rzeczywyście jeżeli ma się fundusze to DFI LanParty NF4 SLI-DR zamiast tego Abita.

1415861[/snapback]

no tak ale czy przy płycie DFI LanParty NF4 SLI-DR i przy zamontowaniu jednej karty graficznej sprzet będzie działał stabilnie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dfi lanparty sli-dr, 2x512mb kingston hyperx na samsungach tccd, co ma chlodzenie do wyników benchmarków itd? :lol: no chyba że się kręci ale o tym nie napisałeś więc arctic freezer 64, 2x arctic fan pro tc za 10zł do obudowy, maxtor sie bardzo grzeje, lepiej samsung lub hitachi

i oczywiście jakiś zasilacz, topower p5 450w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw spoko, ale rzeczywyście jeżeli ma się fundusze to DFI LanParty NF4 SLI-DR zamiast tego Abita.

1415861[/snapback]

tak z ciekawosci.. :)

czemu to ta DFI jest tak goraco polecana?

w czym jest lepsza od np takiej Gigabyte GA-K8NXP-SLI..?

 

zibis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem że jak ma się $ to można zarzucić tego DFI, opieram się na ocenach innych użytkowników jak i na recenzjach/opisach etc.

 

BTW.

Dzisiaj z ciekawości sprawdziłem co mogę mieć za cenę mojego zestawu(z P4)z 2001/2002 roku z Vobisa(oczywiście wtedy było gf3 i zwykła 300w). No i stwierdziłem, że za te 8999zł, które dałem te 3 lata i 4 miesiące temu, teraz można mieć o wieleee wydajniejszy komp niż to co mam.

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepsze ramy - jakies na samsungach tccd no i nie abit ale i nie dfi SLI tylko ultra !!! (na co ci sli z jedna X800??)

1428407[/snapback]

nom a mam takie pytanko:

co bedzie lepsze...

-kupić DFI LanParty SLI-DR i do niej oczywiscie x800xl - a po roku kupic 2x gf 6800GT

-kupić DFI LanParty UT nf4 Ultra-D i x800xl i potem zamienic na 2x gf 6800GT

 

wiem, ze roznice sa przedewszystkim w chipsecie i kilku slotach.... ale przy takiej sytuacji która lepiej wybrać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm czy ty masz napewno 4500 bo jak ci tak wszyscy doradzaja to mi sie wydaje ze grubo ponad 4500 bo w tym co napisales nie ma zasilacza moim zdaniem tagan do 300zł do tego buda 150zł nie wiem ale wydaje mi sie ze za 4,5k chcialbym miec nagryware dvd np neca za 220zł do tego jak potem chcesz miec 2x6800 to czemu teraz nie kupisz 1x6800 bo wydaje mi sie ze stracisz kupujac x800xl a potem ja sprzedajac, a tak to od razu masz 6800 potem jakby ci braklo kasy to zamiast DFI wzialbym ASUS A8N SLI cena coś koło 580zł odnośnie pamiątek w imperium były twinmosy 2x512mb na kościach BH5 za 445zł a wiesz one mają potencjał bo nie wiem czy starczy ci na samsungi tccd zastanów się jeszcze raz nad częściami bo 4,,5k może być mało na to co ci każdy doradza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...