Skocz do zawartości
bartez91

Jaki Sklep Najtańszy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od siebie dodam Acris.pl. Jest pewny i dosc tani a przy okazji mozna sie targowac zawsze :D. Polecam!!

 

A wlasnie chyba jest mozliwosc dogadania sie ze wystawia cos na allegro poszukajcie bodajze goscia na allegro portq...

Edytowane przez Szala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak zaden sklep interetoey nie jest tak tani jak allegro... a jak kupujesz u gościa który ma firme i wystawia f-re Vat to jaki problem... sam kupowalem poprzez allegro od goscia z wrocaławia a mieszkam 400 kilosów dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.apollo.pl ?? :P nie wiem jak z wiarygodnością i obsługą ale ceny mają zabójcze ;D

1417275[/snapback]

stary - apollo nie polecę nawet wrogowi.

 

Zamówiłem u nich 6600 AGP/sparkle w którys czwartek.

 

W piątek zamówienie przyjęte do realizacji, wieczorem zostało anulowane.

 

No to zaczęła się kilkudniowa wymiana maili pomiędzy mną, a apollo - jak ich postraszyłem, że pójdzie to na fora internetowe to znaleźli dla mnie kartę.

 

Miała przyjść w środę, cały dzień czekania i ... nic - przyszła w czwartek (tydzień od złożenia zamówienia) około 21.00 w wersji PCI-exp....

 

znowu kilka dni pałowania się - obiecali wysłać poparawną, karta doszła do mnie po 2 tygodniach (a po trzech od złożenia zamówienia). Ale apollo zapomniało dołączyć rachunku/fakturt/gwarancji na sprzęt.

 

Znowu pałowanie się maile, telefony (moje/żony) ... przysłali FVat po ponad miesiącu od złożenia zamówienia.

 

Jak sobie pomyślałem co by się stało gdyby karta padła, to mi się włos zjerzył na głowie (pewnie załatwienie reklamacji trwałoby z pół roku). Wystawiłem ją na allegro i opchałem ... przynajmniej śpię spokojnie

 

moja rekomendacja: omijać z daleka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...