Skocz do zawartości
beavisek

Nowy benchmark Final Fantasy! Ile macie?

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie http://www.nvidia.com.pl/ można pobrać oficjalną wersję benchmarka japońskiego Final Fantasy (11mb)! Zna ktoś może jakieś szczegóły o tym benchmarku (co testuje dokładnie)? Bo na stronie coś ale po japońsku, którego niestety nie umiem :lol:

Mi wyszło 2489 pkt! Nie wiem czy to dużo? Ile wam wyszło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tyle co w tym newsie, o którym przeczytał beavisek. Czyli 3534.

 

Ja mam 4617 na AXP1,8+GF 4 Ti4200

Wydaje mi sie ze karta graficzna ma tu duzo do gadania,gdyz po podkreceniu 1,8@2,1 wynik podskoczyl do 5198

To co wg. ciebie ma większy wpływ :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem jakichkolwiek możliwości zmiany parametrów konfiguracyjnych. :x

 

Wogóle to ten benchmark mi się zabardzo nie bodoba. Szczególnie te ludki wyma<span style="color:red;">[ciach!]</span>ące rękoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam na niekręconym PROCKU 2014 :( Nie wiem czemu tak mało :/ Na moim konfigu powinnem mieć gdzieś więcej niż szpak a mam mniej :( Czym to może być spowodowane ???????????

Prosze o pomoc

 

THX za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam na niekręconym PROCKU 2014 :( Nie wiem czemu tak mało :/ Na moim konfigu powinnem mieć gdzieś więcej niż szpak a mam mniej :( Czym to może być spowodowane ???????????

Prosze o pomoc    

 

THX za odpowiedzi

no niby powinienes miec wiecej ale ja zawsz stawiam ze celeron do durona to tak jakby było mozna powiedziec ze ja mam athlona :) nio ale twój wynik jest naprawde niski cos masz nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam cos niski 2900 na tym P4 1.6@2GHz 512 sd ram ( cl 2t ; i pamiatki sa na turbo ustawione ) gf3 ti200 175@233 400@533 hdd samsung 40gb .to chyba troche przy malo co?co moze byc tego przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zrobie test tz na identycznej grafie a na zupełnie innym procu jak ja na swojim sprzecie mam 3060 to ciekawe ile bedzie miał brat na p4.2,4gh i tej sameg rafie ?? w 3dmarku ma tylko 1200 wiecej odemnie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA mam wynik 3058 pkt.

Czy ktos z was puszczał ten benchamrk kilka razy pod rząd??? Jeśli tak to powiedzcie mi czy różniły wam się wyniki. Bo u mnie wydaje się to być dziwne. Po każdym razie mam niższy wynik. Ale benchmark musi lecieć bez przerwy :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie sprawdziłem swoją 2 karte Herculesa 2 gts pro 64 mb ddr i  245@460 i wyciągnełem 2654 pkt  8O

Coś słaby ten Hercules, bo ja na takim sprzecie miałem 3500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze ja cos mam wysoki wynik zwazajac na to ze sprzet mam nie krecony:D to dobrze;p

a co do wyniku za 2gim razem to bym mniejszy o jakies 300 punktów a za 3cim razem wiekszy od 2-giego o 50pkt. troche to dziwne no ale cuz...

ogolnie benchmark mi sie nie podobal do tego te prymitywne ludziki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka.

Ja tam za pierwszym razem wykręciłem skromne 4377 punktów. Wynik jak wynik :D Musze pogmerać w biosie i podkręcic mojego ASUSA to może cosik więcej wyskoczy :!:

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...