Skocz do zawartości
piekara

Atari 130 Xe

Co sadzisz o "malym" Atari?  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sadzisz o "malym" Atari?

    • Komputer Atari 130 XE wspominam z lezka w oku. Czasy tamtych gier ich klimat i czas oczekiwania az sie wgraja juz niepowroca. Nieraz wspominam jak moje Atari lecialo na podloge gdy czekalem godzine az wgra sie gierka do kompa, a po tym czasie okazalo sie ze nie wgrala sie. Takie pisma jak Top Secret, Tajemnice Atari, Bajtek... az lezka w oku sie kreci. Gry Robbo, Fred, River Raid, Henry's House, Pitfall, Road Race, Miecze Valdgira, Adax, Periscope Up, World Karate Championship - nocki sie zarywalo. Piszcie swoje opinie na temat malego Atari?
      15
    • Pozdrawiam
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Komputer Atari 130 XE wspominam z łezką w oku. Czasy tamtych gier ich klimat i czas oczekiwania aż sie wgrają już niepowrócą. Nieraz wspominam jak moje Atari leciało na podłogę gdy czekałem godzinę aż wgra się gierka do kompa, a po tym czasie okazało się ze nie wgrała się. Takie pisma jak Top Secret, Tajemnice Atari, Bajtek... aż łezka w oku się kręci. Gry Robbo, Fred, River Raid, Henry's House, Pitfall, Road Race, Miecze Valdgira, Agent USA, NYC, Adax, Periscope Up, World Karate Championship - nocki się zarywało. Piszcie swoje opinie na temat małego Atari?

Sorki za tą ankiete na górze, pochrzaniło się wszystko. :oops:

Pozdrawiam

Edytowane przez piekara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasy tamtych gier ich klimat i czas oczekiwania aż sie wgrają już niepowrócą.

1425804[/snapback]

Czemu nie? Ja sobie pomalu kompletuje i teraz brakuje mi tylko gier na kasetach. Tu pifko tam dycha czy dwie i masz. A kiedys 125$ komp 50$ magnet i 199$ stacja :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ledwie juz pamietam swoje C=64 (zwykle gralem gdy siostra wlaczyla, bo dlugo niewiedzialem jak). pamietam jak sie odsuwalo stol, krzesla sie ustawialo, w telewizorze sie szukalo CH36 (czy jakos tak, wtedy niewiedzialem czemu chodzi kompik pod tym kanalem, pod ktorym chodzi video, a teraz sie tym nieinteresuje, rodzice kupili pod C=64 14" elemisa, gdy go kupili mialem moze 3-4 latka, a znaczek byl podobny wiec myslalem, ze to jest specjalny do C=64 ;)). Nastepny byl tape tester, a potem czekanieeeeeeeee.............. i rózne mity od kumpla, ze jak sie trzepie joyem to sie szybciej wczyta, albo od kogos, ze jak sie ruszy joyem to sie nie wczyta. Wiec naprawde niewiele pamietam. Sorki za zasmiecanie wam tematu, ale jakos tak sentymentalnie mi sie zrobilo.

Pozdrowionka Wam wszystkim B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...