Skocz do zawartości
mos84

Nowy Sposób Płatności Online Na Całym Świecie!

Rekomendowane odpowiedzi

Powstał nowy serwis a zasadzie działania podobnej jak PayPal, z tą różnicą, że za jego pomocą będzie możne przesyłać pieniądze po całym globie. PayPal ograniczał się jedynie do kilkunastu państw, więc jest to wspaniała wiadomość dla osób chcących kupować i sprzedawać przedmioty na aukcjach, oraz w zagraniczych sklepach intenetowych. GreenZap, bo tak się nazywa ma zacząć swoją działalność o 1 czerwca, b.r. Będzie on obsługiwał takie portale jak eBay czy Yahoo, lub też prywatne sklepy internetowe. Obecnie można już dokonać prerejestracji i korzystając z promocji otrzymać za darmo $25, które będziemy mogli wydać zaraz po starcie GreenZap'a np. na aukcje na eBay'u. Tak samo był, gdy PayPal wchodził w życie. Do rejestracji nie trzeba podawać żadnych numerów kont bankowych i jest całkowicie darmowa. Wystarczy kliknąć na link ---> http://www.greenzap.com/, przejśc na zakładkę preregister i jako "promo code" wpisać prezent

Edytowane przez mos84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w "code promo" mozna wpisac tez tweak.pl tez dostaniecie 25$

albo wejsc na 1427905[/snapback]

co za czlowiek... brak słów....

Edytowane przez mos84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze niech wszyscy co sie zarejestrują podadzą tutaj swoje code promo i zrobią śmietnk z tematu....

1427948[/snapback]

Czyzby "prezent" to byl twoim promo codem? Czemu wiec czepiasz sie innych - sam przeciez zaczales :? Typowe cwaniactwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby "prezent" to byl twoim promo codem? Czemu wiec czepiasz sie innych - sam przeciez zaczales  :?  Typowe cwaniactwo...

1427997[/snapback]

chyba nie rozumiesz... bez czyjegoś zaproszenia się tam nie zarejestrujesz... coś w stylu GMAIL.... jak już się zarejesrtujesz to możesz wysyłać code promo któy sobie ustalisz innym, chociaż nic za to nie dostajesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby "prezent" to byl twoim promo codem? Czemu wiec czepiasz sie innych - sam przeciez zaczales  Typowe cwaniactwo...

zgadzam sie, uslyszal gdzies o tym zarejestrowal sie i daje promo code :mur: Edytowane przez bjabrzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no nie dość że informuje ludzi o nowym sposobie tranzakcji, to jeszcze źle....

 

zgadzam sie, uslyszal gdzies o tym zarejestrowal sie i daje promo code :mur:

1428022[/snapback]

i kto to mówi??????????????????????????????????

 

 

ps. nikt nie każe się wam zerejstrować.... widze że niektórzy poczuli się zazdrośni że to nie oni znaleźli ten serwis....

 

 

zgadzam sie, uslyszal gdzies o tym zarejestrowal sie i daje promo code :mur:

1428022[/snapback]

powiedz mi skąd miałbym o tym wiedzieć gdybym tego gdzieś nie wyczytał ???

Edytowane przez mos84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rejestruj się tam i zonk

"You are already pre-registered.

 

Please click back on your web browser to change your information and re-submit it." wtf?

1428199[/snapback]

nie wiem u mnie nie było problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest opisane, wystarczy przeczytac komunikat na glownej :twisted2: 1428901[/snapback]

jak wchodził paypal też dawali 25 dolców i nie był to żaden wałek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za referali nic się nie dostaje ! przynajmniej nic o tym nie znalazłem na stronie... a po ustaleniu code promo pisze tylko że możesz go promować i będziemy i będziemy ci wdzięczni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Open up a GreenZAp account and recive $25 in your account just for signing up. As a GreenZapper, you will be rewareded with $5 fo personally referring other GreenZappers! The more people who sign up because of you, the more money you'll discover in your account.

:mur:

Edytowane przez koparka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za referali nic się nie dostaje ! przynajmniej nic o tym nie znalazłem na stronie... a po ustaleniu code promo pisze tylko że możesz go promować i będziemy i będziemy ci wdzięczni...

1429095[/snapback]

Jestes tego pewnien ? A czytales tego pdfa ? (nawet bezposredni link podalem)

koparka post wyzej podal nawet przyklad :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie, nie zauwazyłem... 5 dolców niezle :) ale po co robic afere z tego... przeciez tego kto sie rejestruje nic nie kosztuje podanie mojego promo code, a w sumie ja to znalazłem...jak narazie wszystkie posty w tym temacie są o tym co bym przypadkiem nie zarobił kilka dolców za polecenie serwisu, zamiast gadać o samym serwisie... polska mentalnosc

Edytowane przez mos84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie, nie zauwazyłem... 5 dolców niezle  :)  ale po co robic afere z tego...  przeciez tego kto sie rejestruje nic nie kosztuje podanie mojego promo code, a w sumie ja to znalazłem...jak narazie wszystkie posty w tym temacie są o tym co bym przypadkiem nie zarobił kilka dolców za polecenie serwisu, zamiast gadać o samym serwisie... polska mentalnosc

1430635[/snapback]

W gwoli scisłosci...

Ty tylko to zapodałeś na Tweaku...

Sam natomiast skopiowałeś info z cafejki Allegro.pl...

Nick z Allegro pokrywa się z Tweakowym...

 

A co jest najlepsze - mogłes podać te hasło od gostka..

A załozyłeś konto i dałes swoje...

W jakimś konkretnym celu? Bo mogłeś przecież podać juz gotowe...

 

Ot, taka mała uwaga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ma jakies wrazenia? Ja zapomnialem hasla, klikam w link, zeby mi przypomnieli, a nie przysylaja :(

1477955[/snapback]

 

Regulamin maja niezly :lol: :blink: Daja 25$ ale nie mozna ich wyplacic :lol: Jest to tak zwana WebCash.... wiecej na stronie

 

 

 

Narazie nie da sie zalogowac :

Welcome to GreenZap!

We have added additional verification measures to authenticate each individual. This is to ensure that all of us are using an authentic email account. You will receive login access information from us there within the next 48 hours. We look forward to serving you.

 

Happy Zapping!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja sie im nie dziwie, ze tych $25 wyplacic nie mozna. Gorzej, ze jak na razie ciezko kase wplacac (trzeba czek wysylac, ale obiecuja uruchomic platnosc karta), a takze przelew zagraniczny to $30/$15 (w zaleznosci czy zwykle konto, czy Gold)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...