Skocz do zawartości
L.S.K

Chłodzenie Ramu, Czy Wystarczające?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko o nastepujące radiatorki?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=47899177

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49080854

 

Czy nadają się one do mocnego OC, czy raczej nie?

Jak sądziecie?

 

I jeszcze jedno pytanko czy na pamieć ram to trzeba z dwuch stron dawac radiatory?

(troche głupie to pytanie, ale kto pyta nie bładzi :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiątki mam hynix D-43

 

Tylko, tak sobie policzyłem, że jak zamontuje te radiatorki to nie będe wastanie dodać juz żadnej dodatkowej kości ram. ;/

Bo one maja 12mm

Edytowane przez L.S.K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po co ci radiatory one spokojnie jada 450 mhz bez zadnego chlodzenia, no chyba ze chcesz wiecej to jedz na gielde kup jakiekolwiek radiatory w miare duze, i potnij:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie: podobno najlepsze cooling ramow to jakeis spory wentyl polozony na nich niemalze. A jak naloze meidziane radiatory na pamiatki(takei plaskie) i dodam do tego taki wentylator to bedzie lepsze OC niz bez radiator. Glupie pytanie ale czesto czytam ze sie zdejmuje radiatory i sie dodatej tylko wentyl. Jaka jest najlepsza opcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do radiatorów i hynixów to bez sensu te pamięci jakioś specjalnie się nie grzeja a wysokiego napięcia nie ma po co im dawac bo im to nie pomaga więc to tylko zbędny bajer by był.pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...