Skocz do zawartości
realcom

Modyfikacja 6200 Tc !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Trochę czytalem na ten temat na forum ale nikt nic nie mowi o 6200 TC z 64 MB 128bit Pamiecia Jak tego dokonac zeby zmnienic na 6600 !

Jak wiem w systemie ja widzi jako 256 MB Chcialem ja potraktowac RivaTuner ale nie zabardzo robi! Czy jest jakis sposob zeby ja przerobic bo informacje zawarte w tu:

http://www.benchmark.pl/artykuly/recenzje/...abyte_6200.html

 

http://www.egielda.com.pl/?a=10&id=111

 

Na nieweieli mi sie zdaly!

 

Gdziesz czytalem ze czeba podmienic bios ale czy to jest do wykonania z TC ??

 

Moze znacie jakies inne opisy jak tego dokonac ?

 

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm sprawdzalem w RivaTuner i pisze 128 bit Niby wszystkie potoki sa zaznaczone i daje to wynik 1x4 kombinowalem na kilka sposobow i nic ! jedyne co mi sie udaje to podkrecic GPU o 65 MHz i 110 MHz pamiecz bez dodatkowych chlodezn!!!!!!

Sprawdzalem ja w grze UT 2004 ptz 4xAA i 4xFF ( chyba tak sie to pisze ) przy rozdzielczosci 1280x1024 i 16bit kolorze czasem ja przycina ( w sumie 512 Ram do podzialu i procek P IV 630 3.0 GHz ) po zejsciu z rozdzielczosci na 1024x768 chodzi perfekt i 32 bit kolorze!!! Ale gdziesz czytalem ze da sie cos z tym zrobic !!

Pomocy prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na bank nie zmodujesz, inna konstrukcja - gorsza konstrukcja ;]

Dziwny ten Twój problem, słabo sprecyzowałeś... Jezeli spodziewales sie po tej grafice, ze udzwingnie gry w 1280 aax4 i afx4 to sie lekko pomylileś...lekko... Nic tutaj nie zrobisz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...