Skocz do zawartości
HucK

Spolszczenie Do Win 2000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BarTweak

A tam po co Ci to spolszeczenie? Bedziesz sie tylko smial z tlumaczenia, bo ja nawet w polskim windowsie znalazlem byka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

win2k można spolszczyć tylko "częściowo" a to się robi bardzo prosto: instalujesz IE6PL, u mnie działa,a le i tak nie uzywam explorera tylko blackboxa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm niby nic to spolszczenie nie da ale jakoś się lepiej czuje jak wszystko mam po polsku... (ale tak szczerze to win 2000 jest super!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

Zmienic jezyk na polski programisty. Wcisnij sobie cttl + shift - czesto pomaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. wrzucilem na server plik polskiej klawiatury. Wklej go w trybie awaryjnym tam gdzie powinien byc (ja nie wiem,wyszukaj keyboard.inf i wywal stary i daj ten)

 

 

 

www.michal.skylan.com.pl/keyboard.inf <----- tu masz link. pobierz i gitara!

 

 

pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm niby nic to spolszczenie nie da ale jakoś się lepiej czuje jak wszystko mam po polsku... (ale tak szczerze to win 2000 jest super!!)

1432434[/snapback]

W jakich czasach ty zyjesz???

Win2000, ma juz jakies 6 lat... LOL :lol: :lol:

 

 

Pozatym nie ma czegos akiego jak spolszczenie Windowsa...

Jak chcesz miec po PL to trzeba kupic windows 2k w wersj PL :mur: :mur:

 

 

Jak nie masz PL literek jak piszesz to musisz sobie ustawic polski uklad klawiatury (Polish (programmers)), a gdzie to sobie poszukaj, o sa podstawy...

Powiem Ci tyle, ze przy instalacji byles o uklad klawiatury na 100% pytany przez instalatora. :angry: :huh: :blink: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

Nieznajdziesz, bo jak chciałeś oszczedzić jakieś 200 zł. to za to musisz nauczyć sie angielskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...