Skocz do zawartości
Gość JPL

Najleprze Pamięci Do 500 Zeta

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem już przeróżne rzeczy, ale nadal niewiem jakie pamięci wziąć. Mam zamiar zmodernizować kompa i chce żeby się dobrze kręciły. Chce kupić 2x512mb DDR i mam na to koło 500zeta. Panowie pomóżcie.

Edytowane przez JPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro dfi to w tej cenie tylko Twinmos Speed Premium a Patrioty te z niebieskimi radiatorami czyli zwykle sa do bani max 240 przy cienkich timingach i nie ma co sobie nimi glowy zawracac :)

 

 

pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy coś się stanie jeżeli kupie te twinmosy pojedynczo a nie razem?. Razem widziałem na tweaku za 710zł, a osobno by wyszły za ok. 540zł. A nie wiecie czasem co to są za jedne te twistery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy coś się stanie jeżeli kupie te twinmosy pojedynczo a nie razem?. Razem widziałem na tweaku za 710zł, a osobno by wyszły za ok. 540zł. A nie wiecie czasem co to są za jedne te twistery?

1435433[/snapback]

Nie ma róznicy czy kupisz osobno czy w dualu, z reszta kliknij na link pod moim cfg, tam mam lepsza oferte dla Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na s.939 to tylko tccd. z tej pierwszej aukcji bym nie kupil bo nie pewny sprzedawca a z tej co ja tez dalem bym zakupil :D mimo ze koles ma 7 komentarzy to jednak wszystkie za sprzedaz pamieci wiec jest uczciwy. i co jeszcze godzina a cena nadal 499zl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DDR Patriot 1 GB DDR-400 CL2.5 Dual (2x512) Signature Line - spotkal sie ktos z tymi pamieciami? Możliwe jest, że pójdą na cl2 przy 200 MHz FSB? I jeszcze jedno: te pamieci dzialalyby na mojej plycie glownej - Epox 8KHA+? Chcę, zeby juz byly do nowego komputera jakbym kiedys kupil. Edytowane przez RAFAL10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja dorzuce sowje trzy grosze... Czy Geil 1024MB (2x512MB) CL2.5 za 425 zł w http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=1...roducts_id=1419 to dobry wybór do Abita AN8 i Venice 3000+? Raczej nie chodzi mi o duże kręcenie (najwyżej tak "rekreacyjnie"). Jeśli nie podajcie coś lepszego MAX do 450 zeta.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nowe pamięci będą poprawnie działać z moją płytą? To jest chipset VIA KT266A. Chodzi mi o te Patrioty (w poprzednim poście pisałem).

I jeszcze jedno: kiedy AMD bedzie wymagało pamięci DDR2? Wiadomo coś o tym?

Edytowane przez RAFAL10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

tu macie test patriotow http://sirius.pl/news.php?id=5302

 

@RAFAL10 - amd odrazu chce wskoczyc w ddr3, tak beda dzialac z twoja plyta

 

po co polecacie te utt? skoro tego nigdzie dostac nie mozna;) i dotego trzeba miec farta zeby trafic dobra sztuke:)

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

Amd Powered UTT sa dostepne w PCP , bo dzis zamowilem i jeszcze napewno troche ich maja

1535205[/snapback]

o fajnie dzieki;) ciekawe jak chodza:P moze wymienie moje corsairy na te sp tylko czy sie opyla?:\ Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

napewno na napieciu 3,3v beda chodzily na 250 na cl2.2.2.5 te winbondy.

1535322[/snapback]

a zdajesz sobie sprawe z tego ze nie kazdy ma dfi?;) albo vmoda na mobo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...