Skocz do zawartości
CaLi

Wymienic Ram Czy Grafe ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hi, mam troszke dziwny problem a aczej dylemat bo mam na kupno czesci do kompa do 250zł i nie wiem co wybrac?

Wymagania:

okolo 9-10k w 3dmarku, i zeby grafa sie nie walila w grach (chodzi w sumie o stara gre Tactical OPs) jak szybko zmienia sie obraz to jest efekt "przemalowywania obrazu", tzn ranty scian czy jakies tam krawedzie nie przesuwaja sie razem tylko na pczatku gorna czesc a pozniej dolna albo na zmiane, malo widoczne ale strasznie upierdliwe :/

I tak mam radka 9200SE kreconego z 200@310, 140@202,5, ram 256mega 430Mhz i mam w 3dmarku 5600, i nie wiem czy dokupic wiecej ramu czyt. 2x256 w dualu czy jakiegos lepszego radka (no wlasnie jakiego?) co lepiej w takim problemie dokupic ?

Pomozcie bo mnie nerwica lapie :D

Pozdrawiam caLi..pl :)

w grze mam niby 70-110FPS i takie jaja

Edytowane przez CaLi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu wpierw dokupil bym ramu , a w dalszej kolejnosci zmienil karte bo Twoja do demonów predkości niestety nie nalezy ;)

jakiego radka ... to juz uwarunkowania finansowe : 9550( minimum ) albo 9700pro / 9800pro (coraz tansze sa na rynku wtórnym) :P

Edytowane przez Trovao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tą cenę to r9550 jest jedynym sensownym wyborem

ale faktycznie mógłbyś dokupić co najmniej jedną kostkę ram

 

teraz tak sobie pomyślełem

256 RAM + r9100 128/128 (jakieś 150 zł) i masz to co chcesz

no prawie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ze starym 9200se, bo jesli na sprzedaż to spokojnie wystarczy na Ti 4200 (na allegro już od 160zl) i kostke 256DDR. Chociaż w tej sytuacji starczy też na 9550 i ram, a tu decyzja jest trudna :unsure:

 

 

EDIT: jak dostaniesz 4200Ti za ~170zl to i tak na ram starczy bez sprzedaży tego 9200se

Edytowane przez P@t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie karte graficzną radka 8500/9100 i do tego 256 ddr i powinno ci około 9k w 3dmark wyciagnąć

1439521[/snapback]

 

To te karty są takie dobre? :blink:

 

Ja na 9600Pro (nie kręcac) mam ok9500pkt

 

Ajak kręcącto........................historia zaczyna się od nowa B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(szpiechu @ May 11 2005, 19:22)

kup sobie karte graficzną radka 8500/9100 i do tego 256 ddr i powinno ci około 9k w 3dmark wyciagnąć

*

 

 

 

To te karty są takie dobre? blink.gif

 

Ja na 9600Pro (nie kręcac) mam ok9500pkt

 

Ajak kręcącto........................historia zaczyna się od nowa cool.gif

 

napisz jakie masz taktowanie tego 9600Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś koleś (southorn) w temacie o Gecube 9550Xt chce swojego sprzedać za 200 zeta... dodajesz jeszcze ramu (ile za 50 zeta nie wiem :) ) i masz wypas wyniki ... wg mnie super rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...