Skocz do zawartości
PrMaX

Gainward Fx Powerpack! Ultra/1100 Tv/dvi Fx5900xt

Rekomendowane odpowiedzi

Gainward FX PowerPack! Ultra/1100 TV/DVI nVIDIA GeForce FX 5900, 128 MB - dziś rano chyba wyzionął ducha :sad:

Otóż po włączeniu kompa na ekranie pojawiły się pionowe kolorowe pasy z małymi krzakami. System uruchumia się normalnie, natomiast na monitorze są tylko kolorowe pasy. Sprawdzałem wyjscie D-SUB jak i DVI - jest to samo.

Co ciekawe karta działała przez około roku bez problemów. Nigdy nie była podkręcana...

Czy ktoś się orientuje jak jest z gwarancja u dystrybutora - firma Multimedia Vision ?

Naprawiają czy wymieniają sprzęt na nowy ?

Co jeśli nie mają takiej samej karty - dają lepszą czy gorszą ?

Ile to wszystko trwa ?

 

Pozdrawiam...

Edytowane przez PrMaX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gainward FX PowerPack! Ultra/1100 TV/DVI nVIDIA GeForce FX 5900, 128 MB - dziś rano chyba wyzionął ducha  :sad:

Otóż po włączeniu kompa na ekranie pojawiły się pionowe kolorowe pasy z małymi krzakami. System uruchumia się normalnie, natomiast na monitorze są tylko kolorowe pasy. Sprawdzałem wyjscie D-SUB jak i DVI - jest to samo.

Co ciekawe karta działała przez około roku bez problemów. Nigdy nie była podkręcana...

Czy ktoś się orientuje jak jest z gwarancja u dystrybutora - firma Multimedia Vision ?

Naprawiają czy wymieniają sprzęt na nowy ?

Co jeśli nie mają takiej samej karty - dają lepszą czy gorszą ?

Ile to wszystko trwa ?

 

Pozdrawiam...

1439572[/snapback]

Kolorowe pasy :-P - normalka sam miałem tą kartę i tak samo padła

MMV wyminia bez problemu, dsotaniesz nowszą kartę bo 5900 już nie mają. Na nową kartę poczekasz krótko u mnie to było 5 dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorowe pasy  :-P  - normalka sam miałem tą kartę i tak samo padła

MMV wyminia bez problemu, dsotaniesz nowszą kartę bo 5900 już nie mają. Na nową kartę poczekasz krótko u mnie to było 5 dni :)

1439804[/snapback]

Dziś właśnie zadzwoniłem do MMV. Potwierdzili Twoje zdanie, że uszkodzeniu uległy pamięci. Gdy dostarczę im sprzęt jeszcze dziś przed 12-stą, dadzą mi nową kartę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś właśnie zadzwoniłem do MMV. Potwierdzili Twoje zdanie, że uszkodzeniu uległy pamięci. Gdy dostarczę im sprzęt jeszcze dziś przed 12-stą, dadzą mi nową kartę  :lol:

1440488[/snapback]

Kartę odebrałem wczoraj ! Dostałem fabrycznie nowego i zapakowanego FX5900XT. Od mojego poprzedniego FX5900XT różni się chłodzeniem. Jest większy radiator na GPU oraz wiatrak. Do tego ma wbudowane czerwone diody LED :?

Jeśli chodzi o podkręcanie na seryjnym chłodzeniu i BIOSie maksymalnie co udało się osiągnąć bez "artów" i "zwisów" to GPU 465 MHz i DDR 875 MHz. Co do typu pamęci są to rzekomo Hynix 2,8 ns B)

Edytowane przez PrMaX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm.......coś mi ten temacik bardzo przypomina. Ci którzy obserwowali temacik o 5900/xt/ultra itp. napewno wiedzą o co mi chodzi. :( Szkoda że swojego FX-a już do kompa nigdy nie włożę...A tobie PrMaX gratule dobrego sprzętu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak MMV na półce zostawiło kilka 5900XT...

 

Nie wszyscy się ucieszą  :wink:

1452629[/snapback]

Ciekawa sprawa !!! Dziś pokusiłem się o demontaż radiatorka :lol:

Normalnie CZAD !!! Hynix'y 2,2 ns.

Dodam, że karta ma także inne chłodzenie niż standardowa wersja 5900XT od GAINWARD'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...