Skocz do zawartości
xor_ew

"oc" Xp 2200+ Na Epox 8rda3i Rev3.3

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie! Przejrzałem forum, ale tam same cuda na ten temat. Proc to wersja B0, mnoznik zablokowany, bo wszelkie kombinacje kończą sie resetem ustawień biosu... próbowałem przez fsb, dolazłem do 144 no i z 1800MHz --> ~1900MHz... Wyżej (fsb 154) kompo juz nie startował. Napięciem się nie bawiłem bo przyznam się, że sie boję (po lekturze na forum)... Zwracam się do Was, a szczególnie do oclockerów z epoxami: Jak najlepiej podrasować tego proca, aby pracował max wydajnie i stabilnie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe... sprawdzę :D!

------------------------

No i sprawdziłem... dałem od razu 1,7; przy fsb 160 nie ładuje windy, przy 155 wysypuje się przed pulpitem... na 144 styka, ale tu nawt napięcia nie trzeba ruszać... Mógłbym popróbować pomiędzy 144 a 155, ale dałem sobie spokój :D THX!

Edytowane przez xor_ew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz chłodzenie i zasilacz?

 

Niestety Athlonki 2200+ zwlaszcza te z zablokowanym mnoznikiem (czyli moj tez) nie sa najlepszą podstawą do o/c.

Mój pójdzie i na FSB 166, ale dopiero przy 1.8v a wtedy temp. w idle dochodzi juz do 50*C.

Generalnie majac malo $ lepiej poszukac dobrego 2000+ bo z tym raczej nieposzalejesz. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasiłke mam chiefteca hpc 360, więc raczej good... seria niewiadoma, tzn. nie chce mi sie coolerka sciagać bo mam zasiłke dokładnie przy tych dinksach do odczepiania radiatora - zawsze jak zakładam/zdejmuje cooler to k.....y dostaje i mega stresa bo cięzko tam dojść i śrubokręt co chwila odskakuje :lol: kurde mogłem spisać... laminat jasny, jezeli to ma znaczenie...

 

a tak btw (to dla epoxowców szczególnie) mój inny pościk ---> http://forum.purepc.pl/index.php?act=ST&f=...=0#entry1440619 - ktoś może pomóc? plizzzz...

Edytowane przez xor_ew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...