Skocz do zawartości
bLaSterD

Co sądzicie o lisku...

Wg. Ciebie lisek to:  

  1. 1. Wg. Ciebie lisek to:

    • Lama
      11
    • Wielka Lama
      2
    • Ultra Lama
      21


Rekomendowane odpowiedzi

ehbehe hmmmm co tu powiedziec forum jak forum jest ok ale stronka po[gluteus maximus]da juz dawno nawet newsy nie zmieniane ale moze lisek czasu nie ma ale jako jego obowiazek jest jednak dbac o stronke wiec niech cos zrobi jak moze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie panowie, powiem tak - blasterd wypowiedzial sie , powiedzial to co mysli i nie bal sie tego w przeciwienstwie do nie ktorych (nazywanych lizy[gluteus maximus]mi, kazdy wie o kogo chodzi) B. ma racje tweak po[gluteus maximus]da i jedyne co go trzyma to forum zacytuje wam wupowiedz mojego kumpla: ''Lisek odgrzewa newsy z inncyh serwisow komputerowych a potem nic nie robi przez tydzien'' troche w tym prawdy i wy nazywacie to ciezka praca hehehe w tym przyapdku B. ma racje no to narazie tyle przemyslcie to....

heh, probowales kiedy pisac news`y ?

w chip`ie, 4in ludzie pracuja piszac newsy, lisek i inni robia to sami od siebie - w wolnej chwili od szkoly .... sprobuj zdazyc przed innym serwisami

a pisanie 2 raz tego samego niema poprostu sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejku... zachowujecie sie jak dzieci.... i co z tego ze nie lubisz liska ? wszyscy musz sie o tym dowiedziec ? Masz chyba jakies kompleksy... nie do tego sluzy forum... Luudzie opamietajcie sie... klocac sie z nim tylko mu radosc sprawiacie i dumny sie robi z siebie ze mu sie udalo dyskusje rozpetac...

 

Bana nie wiem czy dostaniesz ale powinienes i jakbym mial takie prawa to juz bys go mial dawno...

 

O lisku sie nie wypowaidam bo go nie znam i ani razu z nim nie gadalem, i nie mam w zwyczaju osadzac ludzi nie znajac ich... Ciebie tez nie opsadzam bo moze masz zly dzien... ale wkurzyl mnie ten post...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie panowie, powiem tak - blasterd wypowiedzial sie , powiedzial to co mysli i nie bal sie tego w przeciwienstwie do nie ktorych (nazywanych lizy[gluteus maximus]mi, kazdy wie o kogo chodzi) B. ma racje tweak po[gluteus maximus]da i jedyne co go trzyma to forum zacytuje wam wupowiedz mojego kumpla: ''Lisek odgrzewa newsy z inncyh serwisow komputerowych a potem nic nie robi przez tydzien'' troche w tym prawdy i wy nazywacie to ciezka praca hehehe w tym przyapdku B. ma racje no to narazie tyle przemyslcie to....

heh, probowales kiedy pisac news`y ?

w chip`ie, 4in ludzie pracuja piszac newsy, lisek i inni robia to sami od siebie - w wolnej chwili od szkoly .... sprobuj zdazyc przed innym serwisami

a pisanie 2 raz tego samego niema poprostu sensu

hehe oj stary stary tak sie sklada ze probowalem pisac newsy...a i ocb ci z tym pisaniem 2 raz tego samego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dobrze LisQ! Czytaj cale topici (bo napisalem co jest nie tak) bo jak nie czytasz to pokazujesz jaki jestes... :twisted: SPECJALNIE DLA CIEBIE NAPISZE TO JESZCZE RAZ I JESLI CHCESZ TO MOGE PRZELITEROWAC... BEDZIE ŁATWIEJ... 8) C-H-O-D-Z-I- -M-I- -O- -TO- -ZE- -U-S-U-W-A-S-Z- -W-A-R-T-O-S-C-I-W-Y-C-H- -U-S-E-R-O-W...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie panowie, powiem tak - blasterd wypowiedzial sie , powiedzial to co mysli i nie bal sie tego w przeciwienstwie do nie ktorych (nazywanych lizy[gluteus maximus]mi, kazdy wie o kogo chodzi) B. ma racje tweak po[gluteus maximus]da i jedyne co go trzyma to forum zacytuje wam wupowiedz mojego kumpla: ''Lisek odgrzewa newsy z inncyh serwisow komputerowych a potem nic nie robi przez tydzien'' troche w tym prawdy i wy nazywacie to ciezka praca hehehe w tym przyapdku B. ma racje no to narazie tyle przemyslcie to....

heh, probowales kiedy pisac news`y ?

w chip`ie, 4in ludzie pracuja piszac newsy, lisek i inni robia to sami od siebie - w wolnej chwili od szkoly .... sprobuj zdazyc przed innym serwisami

a pisanie 2 raz tego samego niema poprostu sensu

hehe oj stary stary tak sie sklada ze probowalem pisac newsy...a i ocb ci z tym pisaniem 2 raz tego samego

Rusz troche mozgownica to moze cos tam wykombinujesz i wkoncu zajazysz o co chodzi z pisaniem 2 razy tego samego.

Hmmm dobrze LisQ! Czytaj cale topici (bo napisalem co jest nie tak) bo jak nie czytasz to pokazujesz jaki jestes...  :twisted: SPECJALNIE DLA CIEBIE NAPISZE TO JESZCZE RAZ I JESLI CHCESZ TO MOGE PRZELITEROWAC... BEDZIE ŁATWIEJ...  8)  C-H-O-D-Z-I- -M-I- -O- -TO- -ZE- -U-S-U-W-A-S-Z- -W-A-R-T-O-S-C-I-W-Y-C-H- -U-S-E-R-O-W...

Jezeli uwazasz ze userzy ktorzy robia "burdel" i nie trzymaja sie zasad (nawet moralnych) to sa wartosciowi to sie grubo mylisz. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie panowie, powiem tak - blasterd wypowiedzial sie , powiedzial to co mysli i nie bal sie tego w przeciwienstwie do nie ktorych (nazywanych lizy[gluteus maximus]mi, kazdy wie o kogo chodzi) B. ma racje tweak po[gluteus maximus]da i jedyne co go trzyma to forum zacytuje wam wupowiedz mojego kumpla: ''Lisek odgrzewa newsy z inncyh serwisow komputerowych a potem nic nie robi przez tydzien'' troche w tym prawdy i wy nazywacie to ciezka praca hehehe w tym przyapdku B. ma racje no to narazie tyle przemyslcie to....

heh, probowales kiedy pisac news`y ?

w chip`ie, 4in ludzie pracuja piszac newsy, lisek i inni robia to sami od siebie - w wolnej chwili od szkoly .... sprobuj zdazyc przed innym serwisami

a pisanie 2 raz tego samego niema poprostu sensu

hehe oj stary stary tak sie sklada ze probowalem pisac newsy...a i ocb ci z tym pisaniem 2 raz tego samego

Rusz troche mozgownica to moze cos tam wykombinujesz i wkoncu zajazysz o co chodzi z pisaniem 2 razy tego samego.

oka spoko rusze mozgownica - bo mam w przeciwienstwie do ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oka spoko rusze mozgownica - bo mam w przeciwienstwie do ciebie...

Wiem ze musisz ruszyc bo inaczej to nic nie rozumiesz. Co do mnie to mam to o czym ty zawsze mazyles i pracuje na srednich obrotach :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

oka spoko rusze mozgownica - bo mam w przeciwienstwie do ciebie...

Wiem ze musisz ruszyc bo inaczej to nic nie rozumiesz. Co do mnie to mam to o czym ty zawsze mazyles i pracuje na srednich obrotach :twisted:
Hmmmm masz wiatrak zamiast mózgu...? Jaaaaka szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

oka spoko rusze mozgownica - bo mam w przeciwienstwie do ciebie...

Wiem ze musisz ruszyc bo inaczej to nic nie rozumiesz. Co do mnie to mam to o czym ty zawsze mazyles i pracuje na srednich obrotach :twisted:
Hmmmm masz wiatrak zamiast mózgu...? Jaaaaka szkoda...
Moze i mam wiatrak ale nadal pracuje a twoj sie chyba zatarl tuz po urodzeniu

:) czyzby szympans madrzejszy od cybroga ? 

 

bez obrazy Feluke ;)

Dzieki posmialem sie troche :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

oka spoko rusze mozgownica - bo mam w przeciwienstwie do ciebie...

Wiem ze musisz ruszyc bo inaczej to nic nie rozumiesz. Co do mnie to mam to o czym ty zawsze mazyles i pracuje na srednich obrotach :twisted:
Hmmmm masz wiatrak zamiast mózgu...? Jaaaaka szkoda...
Moze i mam wiatrak ale nadal pracuje a twoj sie chyba zatarl tuz po urodzeniu
Wiatrak moze sie i zatarł ale mózg pracuje dalej... jeśli nie wiesz... to wiatrak nie służy do myślenia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzymałem tu niczyjej strony, ale sorry Blaster, zaniżasz loty z każdym następnym postem w tym topicu (który sam w sobie już jest niiiiiski). Możesz nie marnować czasu na odpowiedź bo już i tak tego topicu nie zamierzam czytać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tu szkrobne tyz...

Ja to widze tak: Lisek przegina z banami i tyle pan na włościach phii... pomijając sprawe Tristana gosciu troche namieszał ale szkoda ze go nie ma,(było9 barwnie), to z Kearesem to juz przesadził gosć był jaki był :wink: (ale chyba lubił to forum ). Panuje tu dyktatura i tyle. Lisek mógł pokazać ze stoi ponad tym i zachować sie jak przystało na jego pozycje wtedy byłby szanowany a tak .......

Sprawa Newsów ....jest bidnie to fakt ktorego sie nie da ukryć, niestety(ale nie tylko Lisek powinien pisać Newsy sam nie wyrobi i napewno nie można mieć sieł żęby to wszystko utrzymać w ryzach(chętni by byli wierze w to).

Co do kasy...niech ma chłop i tyle!!!! za robote powinno sie dostać kase i think

 

PS: Każdy sam potrafi ocenić co jest inteligentną wypowiedzią, a jesli Lisku bedziesz dawał bana za byle <span style="color:red;">[ciach!]</span>o to TWEAK straci najważniejsza zalete wierz mi.

A kto jest idiotą i lamą to my ocenimy 8)

Taka obiektywna krytyka :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

oka spoko rusze mozgownica - bo mam w przeciwienstwie do ciebie...

Wiem ze musisz ruszyc bo inaczej to nic nie rozumiesz. Co do mnie to mam to o czym ty zawsze mazyles i pracuje na srednich obrotach :twisted:
Hmmmm masz wiatrak zamiast mózgu...? Jaaaaka szkoda...
Moze i mam wiatrak ale nadal pracuje a twoj sie chyba zatarl tuz po urodzeniu

:) czyzby szympans madrzejszy od cybroga ? 

 

bez obrazy Feluke ;)

Dzieki posmialem sie troche :lol:

ta stary jestes irytujacy gadasz jakies farmazony i tyle...

aha i tak na przyszlosc dobra rada nie dawaj zdejc swojej twarzy bo cos kiepsko wychodzisz na fotkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

oka spoko rusze mozgownica - bo mam w przeciwienstwie do ciebie...

Wiem ze musisz ruszyc bo inaczej to nic nie rozumiesz. Co do mnie to mam to o czym ty zawsze mazyles i pracuje na srednich obrotach :twisted:

aha zapamietaj sobie jedno: jak mozesz pracowac na srednich obrotach skoro nie ma co tam pracowac (mowa o mozgu ktorego ci brakuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ta dyskusja do niczego konstruktywnego nie prowadzi !!! Jesli komus brakuje news'ow na tweak'u to niech sam ruszy dupe i napisze cos .latwo jest krytykowac kiedy samemu sie nic nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tu szkrobne tyz...

Ja to widze tak: Lisek przegina z banami i tyle pan na włościach phii... pomijając sprawe Tristana gosciu troche namieszał ale szkoda ze go nie ma,(było9 barwnie), to z Kearesem to juz przesadził gosć był jaki był :wink: (ale chyba lubił to forum ). Panuje tu dyktatura i tyle. Lisek mógł pokazać ze stoi ponad tym i zachować sie jak przystało na jego pozycje wtedy byłby szanowany a tak .......

Sprawa Newsów ....jest bidnie to fakt ktorego sie nie da ukryć, niestety(ale nie tylko Lisek powinien pisać Newsy sam nie wyrobi i napewno nie można mieć sieł żęby to wszystko utrzymać w ryzach(chętni by byli wierze w to).

Co do kasy...niech ma chłop i tyle!!!! za robote powinno sie dostać kase i think

 

PS: Każdy sam potrafi ocenić co jest inteligentną wypowiedzią, a jesli Lisku bedziesz dawał bana za byle <span style="color:red;">[ciach!]</span>o to TWEAK straci najważniejsza zalete wierz mi.

A kto jest idiotą i lamą to my ocenimy 8) 

Taka obiektywna krytyka :idea:

taaaa kase ma a <span style="color:red;">[ciach!]</span>o robi??? ja podziekuje

my oceniamy kto jest lama a ktonie. ale niektórzy np. ja nie pieprzą sie i walą w większoći to co myśla (fakt wrogów sobie narobie lae przynajmniej fauszywy nie jestem) i co??? BAN!!! hehe fajnie nie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ta dyskusja do niczego konstruktywnego nie prowadzi !!! Jesli komus brakuje news'ow na tweak'u to niech sam ruszy dupe i napisze cos .latwo jest krytykowac kiedy samemu sie nic nie robi.

hahaha napisałem o tym że premiera nv30 nie nastąpi przed końcem roku - bo to wydało mnie sie ciekawe - i co??? jajco. widziałem tam sporo cool newsów i co?? <span style="color:red;">[ciach!]</span>o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facet gratulacje jeżeli nie dostaniesz bana to chyba tylko dlatego że lisek tego nie przeczyta

 

w tym jest sporko prawdy - stronka moim zdaniem upada jakoś - newsów nie ma atrykułów/recek nie ma - jedyne co tu tętni rzyciem to forum, które coraz bardziej mi sie nie podoba na chacie zero op - ów co chwila spam - był lisek na chacie pytam sie go zwiększych ich liczbe???

Koles jak ci malo newsow to napisz jakis od siebie , moze ktos nie miec czasu dziobac w klawe , zreszta dzial Modyfikacje jest niezly na tweku

A jezeli chodzi o newsy to ja mam na war2search i na tweaku nie potrzebuje .

Tematy O/C sa wazniejsze niz jakies <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facet gratulacje jeżeli nie dostaniesz bana to chyba tylko dlatego że lisek tego nie przeczyta

 

w tym jest sporko prawdy - stronka moim zdaniem upada jakoś - newsów nie ma atrykułów/recek nie ma - jedyne co tu tętni rzyciem to forum, które coraz bardziej mi sie nie podoba na chacie zero op - ów co chwila spam - był lisek na chacie pytam sie go zwiększych ich liczbe???

Koles jak ci malo newsow to napisz jakis od siebie , moze ktos nie miec czasu dziobac w klawe , zreszta dzial Modyfikacje jest niezly na tweku

A jezeli chodzi o newsy to ja mam na war2search i na tweaku nie potrzebuje .

Tematy O/C sa wazniejsze niz jakies <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly .

Dokladnie sie z Toba zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

??? Kaeres wyleciał ???? chyba to przespałem :lol: dlaczego go wywalili, przecież był jednym z lepszych forumowiczów. Co prawda był za mocno za Intelem :lol: , ale to przrcież nic złego.

 

Napiszcie za co go wywalili, bo chyba jego ostatnie posty zostały usunięte. Jednak to prawda, że lisek usuwa najbardziej wartościowych forumowiczów, co prawda zwykle tacy budzą pewne kontrowersje, ale żeby zaraz ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...