Skocz do zawartości
Glifiarz

Kompresja Mp3 Na Mid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum,mam takie pytanie,da sie przerobic mp3 na mid?????Jesli ktos zna taki sposob,to mam prosbe o podpowiedzenie czegos,lub jakis link do programiku.Chyba ze ktos ma i moze mi wyslac na maila glifiarz@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem Ci:

Masz jakiegoś Nero?

Najważniejsze aby posiadal WaveEditor...

Otwierasz piosenkę (MP3) i po chwili gdy NWE wczyta ją i utworzy pliki wartości szczytowych kliknij na Zapisz jako i wybierz MIDI w typie plików :P.

 

Prosty i jednocześnie szybki sposób.

Jeśli nie masz Nera możesz zainstalować go z jakiegoś Eksperta lub Niezbędnika.

Edytowane przez Gla2ik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem Ci:

Masz jakiegoś Nero?

Najważniejsze aby posiadal WaveEditor...

Otwierasz piosenkę (MP3) i po chwili gdy NWE wczyta ją i utworzy pliki wartości szczytowych kliknij na Zapisz jako i wybierz MIDI w typie plików :P.

 

Prosty i jednocześnie szybki sposób.

Jeśli nie masz Nera możesz zainstalować go z jakiegoś Eksperta lub Niezbędnika. Oczywiście wersje trial, ale od czego są angielskie strony z CRACKami? :P

1442630[/snapback]

A w jakim nero WE jest obsługa kodowania do midi bo ja mam wersje 2.0.0.34 z nero BR w wersji 6.3 i tam nie ma takiego formatu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakim nero WE jest obsługa kodowania do midi bo ja mam wersje 2.0.0.34 z nero BR w wersji 6.3 i tam nie ma takiego formatu ?

1442667[/snapback]

Podejrzewam, że to był żart. MP3 do MIDI to jest trudna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się domyślam to na dzwonki chcesz poprzerabiać? Jak tak to znajdź program Guitar PRO4(przynajmniej) i potem szukaj tabulatur, dzwonki zeń są wprost fantastyczne B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że to był żart. MP3 do MIDI to jest trudna sprawa.

1442931[/snapback]

nie to nie jest zart w moim nero nie ma obsługi zapisu do formatu midi !

Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mp3 na midi, a jak sobie to wyobrazasz, ze program sam dopasuje odpowiednie instrumenty do piosenki ;)

Lepiej poszukac juz gotowego odpowiednika danej piosenki w midi, bedzie o wiele lepszej jakosci niz po takiej przerobce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są takie programy np.

 

WIDI Recognition System

 

lub

 

Innovative Music Systems IntelliScore Polyphonic Edition

 

programy te są płatne a efekty takiego przerabiania żałosne :cry: . Lepiej sobie znajdź normalne Midi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pliki midi sa tworzone przez kogos a nie przerabiane z mp3 na midi bo midid to taki format gdzie gra kilka instrumentow a w mp3 jest glos i muza .. i technicznie komp nie rozpoznaje konretnych taktow wiec nie moze pod nie dobrac instrumentu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pliki midi sa tworzone przez kogos a nie przerabiane z mp3 na midi bo midid to taki format gdzie gra kilka instrumentow a w mp3 jest glos i muza .. i technicznie komp nie rozpoznaje konretnych taktow wiec nie moze pod nie dobrac instrumentu

1445341[/snapback]

Midi - to tak, jak zapis nutowy na wiele instrumentów (do 32?) - czas brzęknięcia, wysokość, głośność, efekt. MP3 - zapis fali dźwiękowej, dowolnie skomplikowanej, z dowolną liczbą brzmień składowych. Teoretycznie w przypadku prostych dźwięków jakiś sprytny program mógłby je rozpoznać i stworzyć plik midi o przybliżonym brzmieniu, ale tylko przybliżonym, tylko dla muzyki instrumentalnej, i tylko w wybranych przypadkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...