Skocz do zawartości
Pinioo

Psi-ops

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwal tylko glownego bosa a odblokuje ci sie cheat z wszystkimi mocami.

Juz dawno wyslalem

1457636[/snapback]

A ja mam pytanko jestem juz w tej dolinie z ruinami. Mam aura view i wiem, ze trzeba piramidki uzyc by przejsc przez te drzwi. Tylko mnie tam te wredne stwory łupią. Jak ktoś wie jak cheaty wpisywać lub może mi podesłac na maila save'y z odblokowanymi cheatami to plis. devil_jin@o2.pl

:unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz malo amunicju to nalepszyms sposobem na nie jest zlapanie jednego telekineza i rzucenie o innego. Jak bedziesz to robic szybko i sprawnie to wyjdziesz z tego calo. Wyslal bym ci sejva ale juz nie mam tej gry i sejvow do niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to dopiero dzisiaj zainstalowałem .Pierwsze wrażenie nawet dobre tylko mnie kamera wkurza jakos się tak przybliza i trudno kontrolwoac odpowiedni tego kolesia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest z CDA wersja DVD...

Nie tylko. Na CD też jest.

A ja mam pytanko jestem juz w tej dolinie z ruinami. Mam aura view i wiem, ze trzeba piramidki uzyc by przejsc przez te drzwi. Tylko mnie tam te wredne stwory łupią. Jak ktoś wie jak cheaty wpisywać lub może mi podesłac na maila save'y z odblokowanymi cheatami to plis. devil_jin@o2.pl

unsure.gif

Przesuwasz kursor na Extra Content i wciskasz "v" i wpisujesz któryś z kodów:

454566 Crispy Soldier

364654 Dockworker

497878 Edgar Barret

196001 Edgar Barret (Training 1)

196002 Edgar Barret (Training 2)

196003 Edgar Barret (Training 3)

196004 Edgar Barret (Training 4)

196005 Edgar Barret (Training 5)

196006 Edgar Barret (Training 6)

698798 Jack

468987 Jov Leonov

978798 Kimiko Jones

998789 Labcoat

489788 Marlena Kessler

135454 Marlena Kessler (Bikini)

136876 Marlena Kessler (Leather)

65496873 Marlena Kessler (Saranae)

321646 MP1

698799 MP2

654659 MP3

456498 Nick Scryer (Stealth)

564689 Nick Scryer (Training)

484646 Nick Scryer (Urban)

975466 Nick Scryer (Wasteland)

135488 Sara Blake

468799 Sara Blake (Psi)

231644 Sara Blake (Suicide)

546546 Scorpion

431644 The General (Clown)

459797 The General (Default)

678999 Tonya

365498 UN Soldier

231324 Wei Lu

978789 Wei Lu (Dragon)

654654 Wei Lu (Tranquility)

 

659785 Aura Pool

154897 Bottomless Pit

568789 Bouncy, Bouncy

05120926 Floor of Death

9442662 Gasoline

154684 Gearshift

456878 Gnomotron

76635766 Panic Room

565485 Psi Pool

945678 Stoplights

428584 Tip the Idol

090702 TK Alley

020615 Up and Over

 

05051979 Arcade Mode

07041979 Cooperative Play Mode

465486 Dark Mode

7734206 Survival

 

6016 Activate Skinselection

548975 Bullet Resistant

987978 No Head Cheat

456456 Super Psi

978945 Unlimited Ammo

537893 Unlock all Psi Powers

196006 Unlock Barret Training

 

Niektóre mogą nie działać.

Edytowane przez munio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

second sight jest o wiele lepszy od psi ops

1477363[/snapback]

Second Sight byl luz,ale zbyt monotonny jesli by go porownywac z PSI ops.Tu widze,ze ciagle sie cos dzieje i sa ciekawe zagadki.Jestem pewienze wielu z Was np sporo glowkowalo jak zdobyc kod do pewnych drzwi albo jak sie spotkac z panienka po tym jak sie zdobylo ten kod czyli znalezc ukryty szyb wentylacyjny.Podobaja mi sie takie zagadki.Mam nadzieje,ze w grze bedzie ich wiecej.Jak narazie oceniam gre na 8/10.Nie jest nowatorska,ale wciaga - polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klestion apropo Psi Ops The Mindgate Conspiracy:

Czy wy tez tak macie, ze jak sie poruszacie, to koles biegnie niewiadomo gdzie, mimo, ze klawisz jest juz puszczony? bo u mnie tak chodzi i nie wiem czym to jest spowodowane.daje mu strafe left, puszczam, a ten sie dalej przesuwa(przez to mam problem nawet z trafianiem w drzwi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Second Sight byl luz,ale zbyt monotonny jesli by go porownywac z PSI ops.Tu widze,ze ciagle sie cos dzieje i sa ciekawe zagadki.Jestem pewienze wielu z Was np sporo glowkowalo jak zdobyc kod do pewnych drzwi albo jak sie spotkac z panienka po tym jak sie zdobylo ten kod czyli znalezc ukryty szyb wentylacyjny.Podobaja mi sie takie zagadki.Mam nadzieje,ze w grze bedzie ich wiecej.Jak narazie oceniam gre na 8/10.Nie jest nowatorska,ale wciaga - polecam

1477656[/snapback]

ss ma cos czego nie ma psi ops , dobra linie fabularna , po 20 min gry w psi ops mam juz dosyc , a second sight przeszedlem i wole zagrac w psychologiczny thriller niz w kolejny marny arcade tyle ze tym razem z mocami umyslu :lol: 7/10 jak dla mnie nic szczegolnego , dodac bledy i niekompatybilnosc z gamepadami , kiepskie ai , to i 7 jest ocena zawyzona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ta gra powinna dostac 8 chociazby z tego wzgledu,ze jest nowa i w czasie premiery zostala wydana na CDA jako full version a to sie rzadko zdaza w CDA.Ostatnia nowosc jaka dali to Scrapland.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra powinna dostac 8 chociazby z tego wzgledu,ze jest nowa i w czasie premiery zostala wydana na CDA jako full version a  to sie rzadko zdaza w CDA.

1479379[/snapback]

Sorry hydro2, ale jeśli dla Ciebie gra otrzymuje wysoką notę dlatego że jest nowa i została w czasie premiery wydana przez CDA, to :blink:

Idąc Twoim tokiem rozumowania, to taki Fallout 2 będzie miał niską ocenę, bo stary i późno wydany przez CDA od premiery. A przecież Fallout 2 dla wielu jest najlepszą/bardzo dobrą grą i wiele osób dałoby dzisiaj ocenę 9/10, a nawet 10/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Fallout i 1 i 2 ma 15/10 :-P

 

A co do PSI zasluguje na 10 chodzby dlatego ze na kompa (procz SS) nie wychodza zbyt czesto takie gry. Moze fabula jest troche oklepana ale wykonana jak dla mnie w pieknym stylu. Z wiekszych bledow zauwazylem tylko ze 4 razy na 5/6 godzin gry wywalalilo mnie do windy ale az taki wilki problem to dla mnie nie byl. Dodatkowym plusem jest to ze moce daja ci dosc duze pole do popisu. Poziom zagadek tez nie jest zbyt wygorowany. A to ze wydalo ja CDA daje jej szanse na popularnosc i wyjscie 2 czesci na ktora bede czekac.

 

Pozdro

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjscie 2 czesci na ktora bede czekac.

To jest druga częśc. Pierwsza to była wielka kicha i musieli drugą zrobić. Ja bym jej dał 10/10.Ponieważ została wydana nie po premierze, dzięki mocom jesteś niemal niezniszczalny. Są dwa sposoby regeneracji energii: wysysanie mocy z przeciwników i uzupełniacze. To jest nawet lepsze niż w SS bo tam się regeneruje. Każda gra ma wady. Ta też, np. jak używasz pirokinezy jak stoisz na np. skrzyni, wtedy pirokineza działa tylko na tej skrzyni. Dobre też jest przylgnięcie do ściany. Dobrze zrobione jest bicie, jak cię przeciwnik uderzy to wtedy twój gość się skuli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Wlasnie - graficznie,ale nie grywalnosciowo.Crosis - To z CDA to jeden z kilku powodow a pozatym to nie do konca o to chodzilo,tylko o to,ze dali naprawde dobra gre i w dodatq taka,ktora miala miejsce w czasie swiatowej premiery,dlatego dodalem min ten punkcik i wcale nie oznacza to,ze gry,ktore CDA wypuszcza sa starsze - sa gorsze.Tu chodzi o to,ze udalo im sie umiescic na swoim krazku nowosc,ktora jest oceniana pod dzisiejszymi kryteriami a Fallout jest byl i bedzie wypas,ale np jesli gra by wyszla dopiero dzis i by wygladala tak jak wyglada to napewno byscie nie dali jej maxymalnej oceny,podobnie jak ja Tomb Raiderowi 2,ktory mial u mnie 10/10.Glownym powodem takiej oceny w PSI Ops jest klimat i brak monotonnosci,ktora po dluzszym graniu obcowala w Second Sight.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalka, Hydro nigdy niegral w Fallouta, a sie wypowiada ze wypas, i jak mozna dac grze +1 punkt bo sie znalazla w gazecie, niedobijaj mnie, jak ty cos chlopie powiesz to niewiadomo czy sie smiac czy plakac, a co do gry, to srednia, szybko sie nudzi i nic nowego niewnosi, a to ze znalazla sie w CDA w premierze swiatowej swiadczy tylko o tym ze byla nisko nakladowa.

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Jeszcze tylko krotkie sprostowanie.Gralem w czesc 1 (krotko bo krotko,ale gralem) ,jednak widzialem gre setki razy i mi sie podoba a poza tym,tu chodzi o konkretny przyklad typie a co do tego +1 to czytaj uwaznie co napisalem bo chyba mnie nie zbyt zrozumiales :wall: Jeszcze co do tego,ze dali ja w gazecie nie oznacza w cale ,ze jest niskonakladowa.W wielu czasopismach wychodza gry,ktore jakos sa uznawane jako hiciory a w CDA tego brakowalo wiec to nie jest do konca tak jak mowisz benie jeden :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ty nielubisz/nieumiesz grac w gry takie jak Fallout, wiec jak mozesz sie wypowiadac widzac jak ktos inny gral?, zadne wieksze chiciory niewychodzily w CDA razem z swiatowa premiera, dlatego to jest niskonakladowka, EOF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Przeciez ta gra jest nudna, pogralem 10 min - spodobala mi sie, myslalem ze ja przejde. Ale pozniej? Nudne jest te ciagle rzucanie ludzmi... po 10 minutach gry nic cie juz nie zaskoczy, i widzisz ciagle to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma pytania a propo 'jak przejsc jakas misje' to sluze pomoca... just pm me

1469463[/snapback]

siemka utknoBem w misji assembling the pieces zaraz na poczatku sa tam dwie wierze z wartownikami wszystkie dzrzwi sa zamkniete i niewiem co robic pomocy

 

muj email ponczek14@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...