Skocz do zawartości
ParanoiK

Wybór Odtwarzacza Divx

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam stacjonarnego odtwarzacza DivX. Cena powiedzmy do 400 PLN. W Polskich serwisach trudno znaleźć jakiekolwiek porównanie obecnej oferty rynkowej - więc może coś doradzicie? Jak narazie mam na oku Emperora 2 od manty. Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w domu mam wiwe(czy jak sie to pisze) i bardzo ladnie sie sprawuje, masz cyfrowe wyjscie dzwieku, svideo, txt bez problemu czyta

 

jak narazie odczytal mi wszystkie filmy a cena ok 220zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje tylko 1 dobry wybór ->

 

http://www.koda.com.pl/koda_show_prod.php?show=dvd504d

 

KODA DVD-504D

 

Pozwolę sobie zacytować:

 

"NIE DROGI ODTWARZACZ DVD, KTÓRY CZYTA TAKŻE WSZYSTKIE RODZAJE FILMÓW W FORMATACH DIVIX I XIVID. Jest to jeden z najnowocześniejszych odtwarzaczy DVD/DivX na rynku, w którym zastosowano najnowszy procesor MTK1389. Napęd pracuje cicho i szybko. Wizja jest stabilna, kontury obiektów nie zlewają się ze sobą. Także ostrość i detaliczność poszczególnych planów, jak na sprzęt w tym zakresie cenowym, są bardzo dobre." - Magazyn Kino Domowe

Sam posiadam wersje 700D (2 stopnie wyższa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies pol roku temu mialem przez tydzien Mediona 42068 na tym chipsecie MTK1389 - niestety nie radzil sobie ze wszytkim, rwal filmy z Q-Pel`em czy jak to sie tam pisze.. wiec sobie odpuscilem. Kiss`ow raczej niepolecam, natomiast ten Emperor2 moze byc niezly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...