Skocz do zawartości
Piotrux

Wreszcie mam foty mojego WC...

Rekomendowane odpowiedzi

4 fotki powinno dzialac, nie wiem jak sie bedzie otwierac powinno szybko :), zdiecia robione na szybko bo aparat porzyczony :lol:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jak widac blok od zestawu 12 dB

Temp2 to proc

Sorki ze daje zdiecia na forum

Nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiary w mm: 220x140x35, szerokosc razem z uchwytami, kupilem z sklepie motocyklowym, zapinka no drut sprezynowy a co ma byc (w sruby nie chce mi sie bawic),

bruce - no to bys nie wlaczal ja wlaczam i.... chodzi 8) , to fajnie ze ma 300 ale jakie wymiary... zmiescisz ja wogole w pokoju :D , aha i ta twoja jest miedziana??

 

Pompka narazie kiepawa akwariowa pisze niby 800 l/h ale w to nie wierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie podoba nagrzewnica wygląda jak żywcem z jakiegoś wraku a ta zapinka brak mi słów poprostu samobójstwo!!!!!!!!!! Zobaczysz ze pewnego dnia Ci poleci ten blok i będziesz miał po płycie po procu i po tym na co upadnie ten blok SIC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki nie przesadzacie troche? co chcecie od tej chlodnicy? ma idealne wymiary, a jezeli jest miedziana to juz mistrzostwo świata. jezeli chodnica jest zamontowana z tyłu, to przeciez i tak jej nie widac. swoją drogą, to zamontowałbym ją w podłodze obudowy (trza by wyciąć otwór) i zamontować wyższe nożki, ale i tak jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jedno co w ten zapince jest takiego chu.... znika po pol roku czy co, rozplywa sie, wyrastaja jej nozki i spier....????? tak samo blok co cyna z czasem znika...

 

A chlodnica jak wyglada tak wyglada wazne ze nie droga i spelnia swoje zadanie

 

Blok wiem nie najlepszy ale co zrobic narazie jest jaki jest w przyszlosci sie zobaczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki nie przesadzacie troche? co chcecie od tej chlodnicy? ma idealne wymiary, a jezeli jest miedziana to juz mistrzostwo świata. jezeli chodnica jest zamontowana z tyłu, to przeciez i tak jej nie widac. swoją drogą, to zamontowałbym ją w podłodze obudowy (trza by wyciąć otwór) i zamontować wyższe nożki, ale i tak jest ok.

Nie widzialem miedzianej chlodnicy do motocykla :) Chyba by byla niezbyt dobrym rozwiazaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie podoba nagrzewnica wygląda jak żywcem z jakiegoś wraku a ta zapinka brak mi słów poprostu samobójstwo!!!!!!!!!! Zobaczysz ze pewnego dnia Ci poleci ten blok i będziesz miał po płycie po procu i po tym na co upadnie ten blok SIC!

trudno jego sprawa jak z kompa zrobi akwarium to też będzie git :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś kto ma Volcano 7+ włączonego na LOW i mówi że jest głośno to chyba nie mieszka w Polsce tylko w Nairobi na odległym pustkowiu w którym przeszkadza mu byle odgłos przelatującej muchy :)

Kurcze, nie wiedziałem, że to już nie Polska :wink: , ale Vulcano7+ w low jest nadal głośny :? - czuje, że czas go sprzedać :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, gdybym mial taka zapinke, to bym kompa nie wlaczal ;)

 

a ta chlodniczka do z deczka kiepawa, np moja od lublina ma jakies 300 zeberek :mrgreen:

Wiem jaki ma wymiary ma nagrzewnica od Lublina nie wydaje mi się by miała 300, co najwyżej obstawiam jakieś 230-340.

U mnie mam 140 a są rozmieszczone co ok. 1,5 mm wieć raczej gęsto. A ty byś musiał mieć gęściej niż 1mm w co wątpię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, gdybym mial taka zapinke, to bym kompa nie wlaczal ;)

 

a ta chlodniczka do z deczka kiepawa, np moja od lublina ma jakies 300 zeberek :mrgreen:

Wiem jaki ma wymiary ma nagrzewnica od Lublina nie wydaje mi się by miała 300, co najwyżej obstawiam jakieś 230-340.

U mnie mam 140 a są rozmieszczone co ok. 1,5 mm wieć raczej gęsto. A ty byś musiał mieć gęściej niż 1mm w co wątpię...

Hmmmm...................... nie kapuje :P

BTW, nie chce mi sie liczyc, ale zeberka sa cos kolo milimetra rozmieszczone, wiec na tej dlugosci mozna zmiescic okolo 300, moze pare mniej, :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...