Skocz do zawartości
Piotrux

Wreszcie mam foty mojego WC...

Rekomendowane odpowiedzi

lol, gdybym mial taka zapinke, to bym kompa nie wlaczal ;)

 

a ta chlodniczka do z deczka kiepawa, np moja od lublina ma jakies 300 zeberek :mrgreen:

Wiem jaki ma wymiary ma nagrzewnica od Lublina nie wydaje mi się by miała 300, co najwyżej obstawiam jakieś 230-340.

U mnie mam 140 a są rozmieszczone co ok. 1,5 mm wieć raczej gęsto. A ty byś musiał mieć gęściej niż 1mm w co wątpię...

Hmmmm...................... nie kapuje :P

BTW, nie chce mi sie liczyc, ale zeberka sa cos kolo milimetra rozmieszczone, wiec na tej dlugosci mozna zmiescic okolo 300, moze pare mniej, :P

Najlepiej policz to zobaczysz... :D :D

Zajmie ci może jakies co najwyżej 2-3 min i będziemy wiedzieli. A tak na oko 1,5 mm wygląda podobne do 1 mm

 

Jak to nei wielki kłopot to policz i będzie problem z głowy. ja na swojej policzyłem w koło 40 sek. i wyszło 140 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jaki ma wymiary ma nagrzewnica od Lublina nie wydaje mi się by miała 300, co najwyżej obstawiam jakieś 230-340

U mnie mam 140 a są rozmieszczone co ok. 1,5 mm wieć raczej gęsto. A ty byś musiał mieć gęściej niż 1mm w co wątpię...

czyli ma od 230 do 340 ???? zaprzeczasz sam sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem jaki ma wymiary ma nagrzewnica od Lublina nie wydaje mi się by miała 300, co najwyżej obstawiam jakieś 230-340

U mnie mam 140 a są rozmieszczone co ok. 1,5 mm wieć raczej gęsto. A ty byś musiał mieć gęściej niż 1mm w co wątpię...

czyli ma od 230 do 340 ???? zaprzeczasz sam sobie

Chyba każdy zrozumiał (prócz ciebie :wink: ) że miało byc 230-240

 

Musisz się czepiać!!!! :x :x :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALe to i tak niedobrze |e ma tak gsto |eberka. Powietrze ma utrudniony przepByw. Osob[cie mam podobn nagrzewnic do tej od lublina tylko |e moja jest tak na oko ze dwa razy grubsza.

Ja osobiście polecam Nagrzewniczke od czintola no 700 taką zakupiłem w sklepie motoryzacyjnym dlatego ze u nas na złomach nie było a na szrot mam za daleko. jest aluminiiowa pasuje mi idealnie z tyłu obudowy w midi tower i wentylator z zasilacza(ma zwolnione obroty 5v i drugi w zasilaczy na radiotry wieje 5v wcale ich nie słychać a nawiewają przy okazji na nagrzewniczke .gorąco polecam :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam Nagrzewniczke od czintola no 700 taką zakupiłem w sklepie motoryzacyjnym

Napisał byś chociaż ile kosztuje i jakie ma wymiary. Miło by było wiedzieć do jakiej temperatury chłodzi twój sprzęt (temp wody, cpu). Troszke więcej konkretów bo to że masz taką a taką i że polecasz to mało wnosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja osobiście polecam Nagrzewniczke od czintola no 700 taką zakupiłem w sklepie motoryzacyjnym

Napisał byś chociaż ile kosztuje i jakie ma wymiary. Miło by było wiedzieć do jakiej temperatury chłodzi twój sprzęt (temp wody, cpu). Troszke więcej konkretów bo to że masz taką a taką i że polecasz to mało wnosi.
wymiarów teraz nie podam bo musiałbym ja odkrecic od obudowy ale na "oko" to wysokośc ok 30 m szerokosc ok 5 długosz ok 10

reszla w poście :

kupiłem druk i wc cpc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Interloper i SpiderMAN

 

... i to mnie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ia na tym forum coraz bardziej... wiele osob wypowiada sie na tematy o ktorych nie ma pojecia ...

przyklad - zapinka do bloku... ilu z was mialo ja w rekach... skad wiecie ze jest taka ch....a ? bo jest z drutu? bo niesolidnie wyglada? zal mi was... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Interloper i SpiderMAN

 

... i to mnie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ia na tym forum coraz bardziej... wiele osob wypowiada sie na tematy o ktorych nie ma pojecia ...

przyklad - zapinka do bloku... ilu z was mialo ja w rekach... skad wiecie ze jest taka ch....a ? bo jest z drutu? bo niesolidnie wyglada? zal mi was... :(

Mnie tez.... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Interloper i SpiderMAN

 

... i to mnie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ia na tym forum coraz bardziej... wiele osob wypowiada sie na tematy o ktorych nie ma pojecia ...

przyklad - zapinka do bloku... ilu z was mialo ja w rekach... skad wiecie ze jest taka ch....a ? bo jest z drutu? bo niesolidnie wyglada? zal mi was... :(

Popieram :(

 

Zapinka jest w porzadku, nic jej niebrakuje, trzyma chlernie mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...