Skocz do zawartości
wojto19a

Co To Sie Stalo? Windows Xp

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnego dnia włączyłem komputer i nie działa mi sieć i karta dźwiękowa. Mam internet z UPC, dzieliłem go sobie na drugi komputer poprzez zintegrowaną karte sieciową ASUSa, ale dzisiaj widze tylko jak ciągle nawiązuje połączenie, sieci nie moge skonfigurować. To samo z dźwiękiem, niby działa, ale żadnych mp3 ani filmów nie puszcze bo pokazuje, że nie ma dźwięku, skype jak sie uruchamia wyświetla błąd, że brakuje urządzeń nagrywających dźwięk. Co to sie stało?? Ręce mi już opadają, robiłem przywracanie już kilka razy, niestety kończy się jako przywracanie niekopmletne. Usunąłem też Magistrale PCI, zainstalowała się od nowa i wszystkie urządzenia też i lipa. Zainstalowałem od nowa sieciówke i dźwiękówke i też lipa. Czy ktoś z Was wie co sie mogło stać?? jak to naprawić???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogl strzelic piorun i przebicie po kablu lan poszlo w plyte i uszkodzilo pare ukladzikow.

Albo mogly sie sterowniki wysypac...

Przeinstaluj system i zobacz, co jest..

Ewentualnie uruchom jakiegos Knoppixa (lub inny system bootowany z CD) i sprawdz, czy w nim dziala lan i dzwiek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, dźwięk i sieciówka są sprawne, jednak pod XP nie działają nadal. Przerinstalowałbym system, ale po 1 ciągle czasu mi brakuje, po 2 właśnie kończe studia i mam mase egzaminów w sesji i jestem w trakcie pisania pracy dyplomowej i za wszelką cenę nie chce formatować komputera, a potrzebuje sieci, żeby moi współlokatorzy mogli korzystać z netu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw sterowniki jak to nie pomoże jeśli masz dwie partycje skopiuj pliki potrzebne i reinstalacja wiem że to jest najpewniejsza metoda,jak się sypnął system to nawet jak zrobisz naprawę to niestety nie to samo co nowo zainstalowany system

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...