Skocz do zawartości
Gość kev

Matrix: The Path Of Neo

Rekomendowane odpowiedzi

widze zwe nikt mi nie pomogl ! :/

 

A jak ci niby pomoc skoro masz przedpotopowa karte, a wszedzie jest czarno na bialym ze bez Pixel Shadera nie pograsz. Hmm? Pomoc w tym wypadku jest niemozliwa. Kup nowa karte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<_< no to powiem Ci tak chłopcze - gra ma takie same spadki fps przy 640x480 i detalach 1/10 jak przy tych ustawieniach ,które mam na screenie...

 

nie wiem jak u innych ale u mnie wygląda to tak j.w.

 

Edit:

 

oświeć mnie czy się nie pomyliłem ... czy w PoN najniższa rozdziałka to 800x600 czy 640x480 bo już nie pamiętam a nie chce mi się włączać bo strace pół nocy na graniu :P

Nie chodzi mi akurat o te spadki, bo to wiem. Ale np. w zrujnowanym kosciele gra nie chodziła wcale super. I zresztą u mnie było 30 klatek najczęsciej czasem spadalo do 20 na o wiele lepszym kompie niż twój. To ile ty miałeś klatek? 5? Jak dla ciebie to płynna gra to sory.

 

widze zwe nikt mi nie pomogl ! :/

Odpowiedziałem ci przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem i powiem, że rewelka :) Dzięki fabule z matrixa ta gra jest cudna :> Nie mówiąc już o walkach, które wymiatają. Strzelanie tez nie takie najgorsze. Dla mnie rewelacja. Szkoda tej oprawy wizualnej :| Nie chodzi o to że brzydka bo mi bardzo odpowiada i oddaje klimat gry niesamowicie. Ale takie babole są w grafie tu tekstur nie ma tam jakieś arty itd. No i spadki fps :| Gdyby tych baboli nie było to gra byłaby rewelacyjna. Dla miłośników matrixa pozycja obowiązkowa.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam grę przeszedłem i jest wpyas teraz przechodze ale na najtrudniejszym poziomie ale mam tylko paytanko mam radka 9600pro i 512 ramu i gra mi ciagle zrywa momentami nam nawet 3 fps patchowalem ale ten patch cialal w kółko czekałem 30 min i on ciagle konczyl paczowanie a potem od nowa obojetnie jakie wezme ustawienia w grafice gra działa tak samo ale wyglada lepiej lub gorze ;) ma ktoś jakiś pomysł dlaczego tak jest ? co musze zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

OMG LUDZIE RUN RUN! Unikac te jgry jak ognia ona mnie pzzeraza. Tnie sie niemilosiernie ciagle tray tool pokazuje mi fps na czerwono, a grafe ma tak brzydka ze az mi sie nie dobrze robi.

Moze ktos podeslac save po skonczym treningu bo mnie szlag zaraz trafi...? moze byc nawet save z laczionej gry, mozna sobie levele wybierac ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakim kościele ;>??? chyba tam nie doszedłem :P

Widocznie tak :]

Witam grę przeszedłem i jest wpyas teraz przechodze ale na najtrudniejszym poziomie ale mam tylko paytanko mam radka 9600pro i 512 ramu i gra mi ciagle zrywa momentami nam nawet 3 fps patchowalem ale ten patch cialal w kółko czekałem 30 min i on ciagle konczyl paczowanie a potem od nowa obojetnie jakie wezme ustawienia w grafice gra działa tak samo ale wyglada lepiej lub gorze ;) ma ktoś jakiś pomysł dlaczego tak jest ? co musze zrobić ?

TO jest po prostu wina gry. To poczekaj aż patch sie zainstaluje, dosyć dlugo przechodzi to :wink:

 

RECENZJA Zapraszam! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG LUDZIE RUN RUN! Unikac te jgry jak ognia ona mnie pzzeraza. Tnie sie niemilosiernie ciagle tray tool pokazuje mi fps na czerwono, a grafe ma tak brzydka ze az mi sie nie dobrze robi.

Moze ktos podeslac save po skonczym treningu bo mnie szlag zaraz trafi...? moze byc nawet save z laczionej gry, mozna sobie levele wybierac ;(

Chyba nie lubiłes matrixa :blink: Pograj dalej, a gwarantuje Ci, że mimo tych bugów gra Cię wciągnie do końca. I nie przesadzaj z tą grafiką, bo jest jak dla takiej gry wystarczająca a czasami pozytywnie zaskakuje. No i jak pisałem wcześniej oddaje klimat gry. A czemu Cię wciągnie ? Przede wszystkim fabuła prosto z trylogi( pełen wypas, wszystkie kluczowe sceny znakomicie zrobione ), a co za fabułą idzie to aktorzy/muzyka rewelka. Dodatkowo walki naprawdę są super, strzelanie tez nie najgorsze.

 

Zmień rodzielczośc jeśli Ci tnie. U mnie też bardzo cieła jak dałem 1280x1024, oczywiście dalej tnie ale w znacznie mniejszym stopniu.

 

Tak jak mówiłem kto był zachwycony matrxiem ( btw. ja tylko 1 częścią :> ) to bankowo by tak nie napisał.

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek - ;] zabawa rozkręca się dopiero jak zaczynasz rozwalać3 agentów naraz ;] + jednostki specjalne :D heh a grafe zmniejszyłem na 5/10 i 1024x768 i jest lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

ja mam wszystko na low i mam ciagle fps na czerowno (800x600 ;o).

plxor podesl ktos save po treningu bo mnie slzag trafi. co to za benzadziejny trening z tym strzelaniem, wysiadlem tam juz... pproszeeee zlituj sie ktos ;] jak mowicie ze mnei wciagnie to ok, ale napewno nie trening.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włączyłem te gre

gdzie ona jest taka jak w filmie, bo w filmie on nie przechodzi po gzymsie tylko go zabieraja a tutaj po gzymsie i jeszcze winda jezdzi i na motorze odjezdza

ale trening mnie rozwalil, jak myslalem ze trening to bedzie wiadomo co ten co w filmie a to cojest w grze to totalna beznadzieja, jakies ninja i potem koles z mieczem, ktorego jeszcze zmeczylem ale jak potem biegalem za jakims duchem to myslalem ze jebne i wylaczylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włączyłem te gre

gdzie ona jest taka jak w filmie, bo w filmie on nie przechodzi po gzymsie tylko go zabieraja a tutaj po gzymsie i jeszcze winda jezdzi i na motorze odjezdza

ale trening mnie rozwalil, jak myslalem ze trening to bedzie wiadomo co ten co w filmie a to cojest w grze to totalna beznadzieja, jakies ninja i potem koles z mieczem, ktorego jeszcze zmeczylem ale jak potem biegalem za jakims duchem to myslalem ze jebne i wylaczylem

LOL przecież dodali też coś od siebie... Zresztą mogłeś wybrać czy uciekać, czy dać się złapać. Trening jak trening. Np walka z morfeuszem jest...

Żałuj że wyłączyłeś tak szybko. Dobra koniec. Nie będe namawiał nikogo na siłę. Nie chcecie to nie grajcie :P Ja wyraziłem swoje zdanie.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mozesz wybrac czy uciekac czy dac sie zaplaac jak z polowe etapu sie przejdzie, i dojdzie na dach...

Poza tym gry nikomu nie polecam., Dostalem save od keva (:*) i jakos dalej mnie nie wciagnelo. BUG NA BUGU!!!

Np. misje z helikopterem, co trza go zestrzelic... ok, rozwalilem go, heli gdzies polecialo i ciagle slyszalem jego dzwiek ale nie bylo go widac... omg co to ma byc. Walki sa swietne, ale jak mozna dobrze bawic sie, grajac w gre gdzie jest pelno bledow, postacie czasem jakies czarne na chwile sie robia, wolno chodzi i w ogole ta calosc... 6/10.

 

Silver ciesz sie ze dalej nie przeszedles, jak byl trening z bronia... najgorszemu wrogowi nie polecam zagrania w ten level, poprostu lol.

 

Nie wiecie co mam grane...?

Dzwiek mi sie zacisza podzcas gry. W ogole nie slysze odglosy ciosow, a rozmowy osob to troche, taki pomruk... wtf? W innych grach ok...;/

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :) witam wszystkich i mam takie pytanie: jaki jest najlepszy sposób na pokonanie tych policjantów z tarczami? W parze z Trinity jakoś szło ale po pokonaniu zupgrade'owanych agentów nie mogę nijak. Swoją drogą taki pan z tarczą jest ode mnie 2 razy szybszy nawet w trybie focus i nijak nie idzie go uderzyć bo zawsze jest szybszy. To wg mnie też minus tej gry, że 3 agentów [upgraded] łatwiej pokonać niż nawet 1 policjanta z tarczą... z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde :/ Kupiłem sobie grę. Mam G4 Ti(jak w opisie) i nie działa... :(

Jest może jakiś patch, jakiś cfg, żeby zadziałało??

 

Bym był wdzięczny jakbyś opisał dokładniej.

I chciałbym dodać, że gra odpala się, dzwięk jest, ale obraz = czarne tło :((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał rozwiązanie z tym GF4 Ti to niech napisze. Będę bardzo wdzięczny. Natomiast do samej gry mam mieszane uczucia. Grałem u brata na kompie z FX5500 i musiałem się ograniczyć do minimalnych ustawień graficznych.

+ Neo

+ Atari jak w poprzedniej części gry Matrix, bardzo dobrze opracowało walki.

+ Bardzo ładnie opracowali wizerunek twarzy. Postać Neo jest bardzo dobrze zrobiona.

+ Klimat

 

- Muzyka jest zła. Zła, zła, zła. W EtM była przynajmniej z filmu i poprawiała tym klimat. A tu?? Podczas walki ze 100 Smithami(która zresztą mnie chyba najbardziej rozczarowała, a to, dlatego, że właściwie walczymy nie 100 a chyba z 5-7 te pozostałe 95-93 biegają okoła...) mamy jakieś coś...

- Kiepski dzwięk

- Walka z Seraphinem. To, co Atari zrobiło w celu żartu jest absolutną pomyłką.

- Fabułę skopali. Filmiki nie dają do zrozumienia, o co biega, a powinny...

- Właściwie nie ma dużej różnicy pomiędzy Neo, przed umiejętnościami panowania, nad Matrixem(Czyli od części pierwszej do momentu, gdy pokonuje Smitha) a Neo, który już kuma, o co biega w tym wszystkim.

- Średnie wykonanie animacji(przerywników podczas grania. Np. gdy Neo wyrywa rude podczas walki ze Smithami…)

- Wymagania karty graficznej :P

 

? Grafika

 

Na razie stawiam 6\10 grze. Jak obczaje grafe na max-ie to dam 7 albo 5.

Od siebie dodam, że po wpadce Atari z EtM, Terminatorem nie kupiłbym nigdy więcej gry, z tej wytwórni, ale że gra jest na podstawie filmu, gdzie grał mój ulubiony aktor, to nie miałem, co się zastanawiać. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Szajba ta gra ma poporostu takie zrabne wymagania. Watpie ze ci pomoze kupno grady za 1000 pln, czytales recke w clicku? Ja jak ustawie ALL na low (rozdzialka i te inne) to scina mi sie i zwalnia ze mam czesto 12 fps ;/ a grafa jest tak koszmarna nawet jak dam na 10 (a do tego chodzi tak samo jak na low ;s)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szajba ta gra ma poporostu takie zrabne wymagania. Watpie ze ci pomoze kupno grady za 1000 pln, czytales recke w clicku? Ja jak ustawie ALL na low (rozdzialka i te inne) to scina mi sie i zwalnia ze mam czesto 12 fps ;/ a grafa jest tak koszmarna nawet jak dam na 10 (a do tego chodzi tak samo jak na low ;s)

Wiesz możliwe, ale jak ustawiłem wszystko na max u brata na kompie to nie tyle, że kopm się w menu zaczął dławić, a w grze był zielony kolor tła i nic więcej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szajba ta gra ma poporostu takie zrabne wymagania. Watpie ze ci pomoze kupno grady za 1000 pln, czytales recke w clicku? Ja jak ustawie ALL na low (rozdzialka i te inne) to scina mi sie i zwalnia ze mam czesto 12 fps ;/ a grafa jest tak koszmarna nawet jak dam na 10 (a do tego chodzi tak samo jak na low ;s)

Taa u mnie jak zmniejszę z 10 na 8 już gra lepiej chodzi. Tylko w paru miejscach zwalnia (przez grę), to nawet na low tak jest w 640x480, ale po wgraniu patcha rzadko takie spadki są. Mi ogólnie na kazdej planszy chodziło b.dobrze, tylko w kościele zwalniało.

Gra ma skopany engine. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ogolnie jest skopana i mam wrazenie jakby ktos ja robil zeby nadazyc z premeria filmu. A przeciez tak nie jest. No ja na wgranie patcha pozwolic sobie nie moge ;] ale jak mozna byc takim idiotom/ami, zeby wypusic tak niedopracowana gre. To oni po zrobieniu jej nie testowali w ogole? Zatrudnili testerow? Wiedza kto to w ogole? ;/

Nie wspomne juz o texturach ktore zanikaja miejscami, neo robi sie caly czarny (pewnie blad matrixa ;]) i masa bugow np. w misji na dachu co trzeba bylo stracic helikopter - spowodowalem, ze pasek jego "hp" spadl do 0, on sobie odlecial i nie zaliczono mi jego rozwalenia. Nie wrocil juz. W pewnym miejscu slyszalem jak jego silnik buczy, centralnie w nim stalem, ale ani widu, ani slychu (no w sumie slychu tak ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem.Mianowicie podczas misji ratowania bodajże Kapitana Rollanda trzeba jakąś platforme opuscic ale nie wiem jak.Wchodze do tego miejsca gdzie się tym steruje coś tam naciskam(zielony,zółty,czerwony)kwadrat jest i jeden taki pusty mozecie mi powiedziec co mam zrobic???Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...