Skocz do zawartości
Trendzik

Najlepsza Pasta Termoprzewodząca ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nowiuśki test w sieci:

 

1465874[/snapback]

Witam

 

Dorzucę od siebie ze niemałym zaskoczeniem dla mnie jest większa wydajność pasty OCZ U5+ od AS5 B) Ale to takie narazie domniewanie, nie wiadomo jakie temp. byłyby za 5-6 dni, a nuż AS5 by wyprzedziło OCZ`etke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AS5 Jest tańsza na allegro (17.50zł -26zł), a w dodatku jest jej 0.5g więcej niż OCZ(24zł-29zł), więc bardziej opłaca się kupić właśnie ją.

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie AS5 jest lepsza. Wydajność jest identyczna, może nawet AS5 odrobinę lepsza, ale OCZ potrafi tak zintegrować procek z socketem ,że można sobie coś zniszczyć podczas demontażu, bo można wyrwać procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepsza? hmm, ciekawe... zwlaszcza, ze to dwie identyczne pasty. Arctic je robi dla OCZ i jest to ten sam sklad co AS5 (podobnie jak dostarcza ja dla firm Antec i Thermaltake). Dlatego nie ma w tym nic dziwnego ze w jednym tescie wygrywa OCZ 5+, a w innym AS5 (wszystko w granicach bledu).

 

Na obecny czas wygrywa AS5 tylko dlatego, ze... jest tansza.

Edytowane przez haszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u ciebie, ale w moim przypadku (a raczej 3 przypadkach) OCZ była nieco gęstsza i rudniejsza w rozsmarowaniu.

1466802[/snapback]

To chyba kupujesz przeterminowana u Ruskow na bazarze :) Kwestia dluzszego leżakowania w sklepach? Nie wiem. Wiem jedno, jezeli pasta ma dokladnie ten sam sklad, ta sama firma robi, to jak moze byc inna?

Wystarczy poczytac np. TUTAJ.

Tak jak doradzil koles juz w drugim poscie mozna wyslac pytanie na priva do Colina ktory jest pracownikiem Arctica i kilka razy juz to wyjasnial (byla watek tez odnosnie thermaltake'a).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...