Skocz do zawartości
osazg

Co Jaki Czas Trzeba Zmieniać Paste Na Procku?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zmieniam co miesiąc, bo czyszczę wtedy gruntownie kompa. Jak nie będziesz kręcił to styknie, że zrobisz to raz na trzy miesiące, albo jak zauważysz, że temperatura proca osiąga duże wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem pasa na kreconym procku jest wilgotna okolo 1.5 roku ale jesli sie nie znasz to nie sciagaj tymbardziej ze najprawdopodobniej nie masz copera (taka miedziana blaszka ktora "zapobiega" ukruszeniu rdzenia

WIEC STANOWCZO ODRADZAM jesli komp sie nie wylacza albo proc nie masz zbyt duzej temp (ja to sprawdzam w ten sposob czy mnie radiator parzy.... ale jeszcze nigdy tak nie mialem :D ) zostaw w spokoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jesli temperatura cpu jest dla ciebie za wysoka, umiesz delikatnie obchodzic sie z coolerem i masz czas i dobra paste to zmieniaj :wink: ja przesmarowywuje wlasnie jak w stresie robi wiecej niz mi sie podoba :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniam co miesiąc, bo czyszczę wtedy gruntownie kompa. Jak nie będziesz kręcił to styknie, że zrobisz to raz na trzy miesiące, albo jak zauważysz, że temperatura proca osiąga duże wartości.

1471968[/snapback]

Jedno pytanko po co?:| Dobrze nałożysz i masz dobrą paste to możesz i po roku zmienić (jak ja w wc kiedyś tam).

 

Kompa to mi sie nie zdarza gruntownie czyścić bo po prostu utrzymuje go we względnej czystości, przecież hardware świecić się nie musi :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...