Skocz do zawartości
sulek7

Gf6600gt Vs Gf6600gt

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat mianowicie chce kupic GF6600GT ale niewiem jakiego, w gre wchodza:

-galaxy ma pamieci 1,6ns ale jakas dzwina ta firma

-leadtek

-Gigabyte

 

Niewiem co mam wybram moze poleccie mi cos innego, podkreslam ze w gre nie wchodza grainwardy bo sa za drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galaxy, Galaxy, Glaxy i jeszcze raz Galaxy! Sam mam i jest bajer odlot! Super się kręci, mega-wydajna, chłodna. Widać, że Galaxy (choć mało znana) nie oszczędzała na jakości! Wszystko solidnie i stabilnie! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie pcmax! Powiem, że ma miedziane radiatory na rdzeniu i pamięciach, al enie potrzebne mi tak zawyżone taktowania - i tak spokojnie mogę pograć w D3 albo HL2 a po co katować kartę! Mój max na standardowym chłodzeniu (bo nie zmieniam) to: 605/1260MHz. Przyjemnie nie? ;) Muszę odpalić 3D Marka 03 i 05 na tych settingach bo sam jestem ciekaw czy osiągnie koło 9k w 03 :) Teraz mam 8300pkt (2003).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

Gakaxy jest ponoć ok.

 

Ja polecam MSI jest zajebiste.

 

Te, które mam na zbyciu kręcą sie lekko na 580 i 1200, co daje 9100 marków w 2003.

 

Ilosć dodatkowego softu jaki daje MSI też jest duzym plusem tych graf. No i cena ok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galaxy sa swietnie. Duzo ich sprzedajemy, testujemy. W ciagu ~pol roku padla jedna sztuka: ). Polecam. Swietny tez O/C.

 

Wystrzegac sie wersje 6600 256MB - slabiutki O/C.

 

Genialne sa za to 6600GT 128MB , 6600 128MB oraz 6600 128MB Zalman (ta ostatnia wrecz boska; ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...