Skocz do zawartości
Slayer

Radeon 8500(300/275)128MB vs Geforce 4TI 4200(300/275)64MB

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa...Geforce 256- jeszcze mam stare CDA- opisy tego były. I docinki w stylu- <<czemu Geforce ma dopisek 256? Bo wyświetla maksymalnie 256 kolorów." :lol: ...oj....pamiętam, jak gadałem o niej z kumplami na przerwie......jaka to nie samowita moc..jakie zaawansowanie :lol: Mam stare reklamówki Creative, że nie trzeba mieć POTWORA P 3 450 :lol: żeby wszystko płyhnie chodziło....że tworzy się nowa technologia, że nie będzie trzeba mieć ju.ż procesora, bo karta taka wydajna 8O 8O :D :lol: 8O :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do chamstwa to ja tez nie lubie!!!SORKI WIEC!!! ALE MNIE PONIOSLO!!!

no coz ja mam tak ze nie kupuje byle czego a dla mnie marka PROLINK jest synonimem delikatnie mowiac odchodow!!! i nic tego nie zmieni - no coz - owszem ale to ja zakladalem TOPIC 8,5K vsTi4.2K - ale poczytalem i sie przekonalem do Nvidii

No coz przyklad lepszych komponentow - zobacz jakie w LEADTEKU daja chlodzenie - to nie jest komponent oczywiscie - no coz - wiadomo ze tera nawet w shitowatych kartach daja dobre pamieci ale co s tego????

a co do wydajnosci to np. w quake 1600x1200 AA4S to przyrost po podkreceniu to ok 7-10fps - czyli te klatki juz przewazaja o tym ze da sie grac plynnie -

DOBRA JUZ NASERIO NIE PISZE - kazdy wie swoje (ale i tak PROLINK -

SUXX)

PS 2. ciekawe ze skoro prolink to taka dobra firma i montuje takie dobre komponenty to czemu nie dogadala sie z ATI i nie robi RADKOW????

hmmm to tak jakby porownac modem56k zoltrixa i ZOOM'a powiedzmy - no wkoncu to i to modemem sie zwie

 

PS3. DLA WOFKA - : no comments

PS4 . DON'T eat yellow SNOW!!!!!!!!! :P

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

PS. ciekawe czy ktos by qpil Gf5 jak wyjdzie powiedzny asusa(ktory jest cholernie drogi - ale powiedzmy ze za 1200zeta - czy takiego prolinka Gf5 za 600 zloty) - no nie wiem - ale ja bym taniego nie qpil !!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIDZISZ... JA TEZ TAKA MIALEM. PAMIETAM ZE JAK JA KUPOWALEM ( JA KUPOWALEM TNT2PRO ) TO JAK BYLEM ZAJEBISCIE ZADOWOLONY Z PRZESIADKI Z RIVY 128ZX.JAKI WTEDY BYL PRZYROST WYDAJNOSCI. A JAK SIE RIVKI KRECILY... TO BYLY CZASY.. WTEDY PAMIETAM JAK GF 2GTS WCHODZIL JA CIE PIEPRZE 1500ZL ZA KARTEMOI KUMPLE TO BLI TAK NAPALENI ZA O MALO BY SIE W PORTKI NIE ZES.....LI:) :) :) JA WLASCIWIE TEZ SIE WTEDY NAPALALEM:)

Ale nie Mógłbys pisać bez CapsLocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SLAYER , KUP RIVE TNT TO OSTATNI KRZYK MODY :) :) :) :) NA 100% NIE POŻAŁUJESZ. W 3DMARKU TO NAWET 500FPS SIEGA PAMIATKI MA 0,00009 NS I JAK SIE KRECI!!! NA 4HGZ WYCIAGNIESZ BEZ ZAKLADANIA ARTEFAKTOW A PROCEK OJOJ TO JEST COS GF 7 WYMIEKA OSTATNIO NAWET ROZMAWIALEM Z DYRKIEM ATI ZE BOI SIE TEGO ZE JAK WEJDZI NOWA RIVA TNT TO ATI ZBANKRUTUJE ( NIE MOWCIE NIKOMU ALE SZYKUJA PRMIERE RADEONA 29999 Z PIXCEL SHADEREM V 5.

ALE SIE BIJA W TYM SWIECIE GRAFIK...... A CO DO KRECENIA GF4 4200 TO JA MAM TEZ TAKIEGO TYLKO ZE Z FIRMY INTEL I WIECIE ILE WYCIAGA GPU??? 666GHZ ( PO WGRANIU NOWYCH DRIVEROW OCZYWISCIE) A KUPILEM TAKIEGO NA TARGU WARZYWNYM U RUSKICH... TO JEST DOPIERO KORPORACJA NA SKALE SWIATOWA. WSZYSTKO MAJA...

tEN POST WYGRAL W KONKURSIE NA NAJBARDZIEJ lamerski POST STooLECIA || buhahahahahahahahaha

JEDNYM SLOWEM LAMA TAKA ZE <span style="color:red;">[ciach!]</span>|| ZAKŁADAĆ ARTEFAKTY o bosh... niwiesz co mowisz a jak niewiesz to NIEMÓW!!! heheh no nie zakładać artefakty ehehehhehehehehehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja

kupiłem w sierpniu gainwarda (wiadomo niby zajeb... firma itp)

;moich dwóch kumpli kupiło prolinki

i co okazało się że Gainward wypuścił lewą serię tych gf; wczoraj wysłałem do nich te kartę bo już mnie krew zalewała (zwisy losowe)

a u kumpli wszystko o.k

i co???? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy niemialesm prolinka ( tylko MSI i ASUS) ale slyszlalem jednak duzo dobrego o tey firmie min. to ze sie zajebiscie o/c ....gdtbym mial kupic grafe a musze.. to powaznie sie nad prolinkiem zastanowienapewno bardziej niz WinFastem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do chamstwa to ja tez nie lubie!!!SORKI WIEC!!! ALE MNIE PONIOSLO!!!

no coz ja mam tak ze nie kupuje byle czego a dla mnie marka PROLINK jest synonimem delikatnie mowiac odchodow!!! i nic tego nie zmieni - no coz - owszem ale to ja zakladalem TOPIC 8,5K vsTi4.2K - ale poczytalem i sie przekonalem do Nvidii

No coz przyklad lepszych komponentow - zobacz jakie w LEADTEKU daja chlodzenie - to nie jest komponent oczywiscie - no coz - wiadomo ze tera nawet w shitowatych kartach daja dobre pamieci ale co  s tego????

a co do wydajnosci to np. w quake 1600x1200 AA4S to przyrost po podkreceniu to ok 7-10fps - czyli te klatki juz przewazaja o tym ze da sie grac plynnie - 

DOBRA JUZ NASERIO NIE PISZE - kazdy wie swoje (ale i tak PROLINK -

SUXX)

PS 2. ciekawe ze skoro prolink to taka dobra firma i montuje takie dobre komponenty to czemu nie dogadala sie z ATI i nie robi RADKOW????

hmmm to tak jakby porownac modem56k zoltrixa i ZOOM'a powiedzmy - no wkoncu to i to modemem sie zwie

 

PS3. DLA WOFKA - : no comments 

PS4 . DON'T eat yellow SNOW!!!!!!!!! :P 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

PS. ciekawe czy ktos by qpil Gf5 jak wyjdzie powiedzny asusa(ktory jest cholernie drogi - ale powiedzmy ze za 1200zeta - czy takiego prolinka Gf5 za 600 zloty) - no nie wiem - ale ja bym taniego nie qpil !!!!!!!!

1.hmm... prawda jest taka że z kartami graficznymi to jest jedna wielka loteria możesz kupić karte firmy prolink i może być o niebo lebsza od LEADTEK'A ale może być na odwrót po prostu wofek (uszanowanko :D) trafił na dobry egzemplaż, facet który sprzedał mu tą kartę mógł dać mu karte stojącą obok na pułce i ta mogłaby okazać się totalnym szajsem, ale im lebsza firma tym mniejsze prawdopodobieństwo że kupi się szajsa.

 

2. A czemu LEADTEK nie rabi radeonów

:D :wink: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan> tylko proszę nie pisz że te chłodzenie WinFast'a to taka świetna sprawa. Miałem w domu dwie karty A250LE TD My VIVO 128MB i powiem że to jest szmelc, jak wywołam zdjęcia to to udowodnię i zobaczysz jak są te karty wykonane.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ATI g-force to tandeta nie lubie marki!!! niezle cyferki troszke wiecej punkcikow w 3dmarku a grafika i tak gorsza od ATI!!! liczy sie jakosc a nie ilosc co mi po paru klatkach wiecej, jak i tak mam np 300 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan> tylko proszę nie pisz że te chłodzenie WinFast'a to taka świetna sprawa. Miałem w domu dwie karty A250LE TD My VIVO 128MB i powiem że to jest szmelc, jak wywołam zdjęcia to to udowodnię i zobaczysz jak są te karty wykonane.

Pozdr.

ja nie mam zastrzezen - fak kumpel kupil jakis rok temu karte- leadteka gf2 - i chlodzenie bylo zalosne - jakis odrapany radiator - nie wiem czemu

kurde calkiem nie leadtek - ale to tylko 1 egzenplaz taki widzialem

dodam tylko ze to oem byla wersja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan> tylko proszę nie pisz że te chłodzenie WinFast'a to taka świetna sprawa. Miałem w domu dwie karty A250LE TD My VIVO 128MB i powiem że to jest szmelc, jak wywołam zdjęcia to to udowodnię i zobaczysz jak są te karty wykonane.

Pozdr.

Dokladnie :lol: moje radiatory na pamieciach odstwaly ok 1mm... teraz mam je spiete zabka do prania :)))) I zaloze sie ze genghiskhan masz tak samo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ATI g-force to tandeta nie lubie marki!!! niezle cyferki troszke wiecej punkcikow w 3dmarku a grafika i tak gorsza od ATI!!! liczy sie jakosc a nie ilosc co mi po paru klatkach wiecej, jak i tak mam np 300  :D

Każda pliszaka swoje piórko chwali :D (czy jakoś tak) moim zdaniem mówienie że ta karta jest taka a ta taka mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan> tylko proszę nie pisz że te chłodzenie WinFast'a to taka świetna sprawa. Miałem w domu dwie karty A250LE TD My VIVO 128MB i powiem że to jest szmelc, jak wywołam zdjęcia to to udowodnię i zobaczysz jak są te karty wykonane.

Pozdr.

Dokladnie :lol: moje radiatory na pamieciach odstwaly ok 1mm... teraz mam je spiete zabka do prania :)))) I zaloze sie ze genghiskhan masz tak samo :P
zle mnie zrozumiales ja mam dobrze - to qmpel co ma gf2 ma taki szmelc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SLAYER , KUP RIVE TNT TO OSTATNI KRZYK MODY :) :) :) :) NA 100% NIE POŻAŁUJESZ. W 3DMARKU TO NAWET 500FPS SIEGA PAMIATKI MA 0,00009 NS I JAK SIE KRECI!!! NA 4HGZ WYCIAGNIESZ BEZ ZAKLADANIA ARTEFAKTOW A PROCEK OJOJ TO JEST COS GF 7 WYMIEKA OSTATNIO NAWET ROZMAWIALEM Z DYRKIEM ATI ZE BOI SIE TEGO ZE JAK WEJDZI NOWA RIVA TNT TO ATI ZBANKRUTUJE ( NIE MOWCIE NIKOMU ALE SZYKUJA PRMIERE RADEONA 29999 Z PIXCEL SHADEREM V 5.

ALE SIE BIJA W TYM SWIECIE GRAFIK...... A CO DO KRECENIA GF4 4200 TO JA MAM TEZ TAKIEGO TYLKO ZE Z FIRMY INTEL I WIECIE ILE WYCIAGA GPU??? 666GHZ ( PO WGRANIU NOWYCH DRIVEROW OCZYWISCIE) A KUPILEM TAKIEGO NA TARGU WARZYWNYM U RUSKICH... TO JEST DOPIERO KORPORACJA NA SKALE SWIATOWA. WSZYSTKO MAJA...

tEN POST WYGRAL W KONKURSIE NA NAJBARDZIEJ lamerski POST STooLECIA || buhahahahahahahahaha

JEDNYM SLOWEM LAMA TAKA ZE <span style="color:red;">[ciach!]</span>|| ZAKŁADAĆ ARTEFAKTY o bosh... niwiesz co mowisz a jak niewiesz to NIEMÓW!!! heheh no nie zakładać artefakty ehehehhehehehehehehehe

OJOJOJ HAKER SIE ZNALAZŁ...

A co do tego listu to mialbyc zarcik... ale jezeli taki HAKER jak ty , guru wśród podkręcaczy , specjalista do grafik procków itp. , nie zna sie na zartach to sorki.Widocznie osoba taka jak ty podchodzi do wszystkiego na powaznie. Sorki moj guru.A co do artefaktow to oswiec mnie.Wyślij mi twoja fotke to sobie zrobie oltarzyk na najlepszego fachowca co do kompów.Stary co ty taki poważny??? Dziewczyny nie miales dawno?

Facet WYLUZUJ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan> tylko proszę nie pisz że te chłodzenie WinFast'a to taka świetna sprawa. Miałem w domu dwie karty A250LE TD My VIVO 128MB i powiem że to jest szmelc, jak wywołam zdjęcia to to udowodnię i zobaczysz jak są te karty wykonane.

Pozdr.

Dokladnie :lol: moje radiatory na pamieciach odstwaly ok 1mm... teraz mam je spiete zabka do prania :)))) I zaloze sie ze genghiskhan masz tak samo :P
Ja tęż się o to założę pomimo tego że gengiskhan napisał że nie. Wyciągnij grafę i spróbuj ją ścisnąć w palcach, to zobaczysz jak chodzi radiator na niej, a najlepsze jest to jak są posmarowane pamięci pastą - taka kropeczka średnicy 3 mm na każdej kostce.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan> tylko proszę nie pisz że te chłodzenie WinFast'a to taka świetna sprawa. Miałem w domu dwie karty A250LE TD My VIVO 128MB i powiem że to jest szmelc, jak wywołam zdjęcia to to udowodnię i zobaczysz jak są te karty wykonane.

Pozdr.

Dokladnie :lol: moje radiatory na pamieciach odstwaly ok 1mm... teraz mam je spiete zabka do prania :)))) I zaloze sie ze genghiskhan masz tak samo :P
Ja tęż się o to założę pomimo tego że gengiskhan napisał że nie. Wyciągnij grafę i spróbuj ją ścisnąć w palcach, to zobaczysz jak chodzi radiator na niej, a najlepsze jest to jak są posmarowane pamięci pastą - taka kropeczka średnicy 3 mm na każdej kostce.

Pozdr.

Dokładnie ! Radiator odstaje i jest źle przymocowany ! W dodatku pasty oszczędzają ! I co ??? "taki zajebisty ten Winfast i te wykonanie" - LOL !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ! Radiator odstaje i jest źle przymocowany ! W dodatku pasty oszczędzają ! I co ??? "taki zajebisty ten Winfast i te wykonanie" - LOL !

Wofek bez popadania w skrajnosc :wink: Karta jest ogolnie dobrze wykonana.. Podzespoly sa dobrej jakosc o czym swiadczy wysoka jakos obrazu. Z przodu wentylator jest niczego sobie. tylko z tylu ten caly pancerz jest wedlug mnie troche niepotrzebny, bo puszczalem karte bez tylnej czesci chlodzenia i krecila sie tak samo jak z tym chlodzeniem. Oczywiscie teraz mam zalozone i calosc jest przesmarowana pasta srebrna, i to bardzo porawilo temperature chipu (o okolo 6-7 C) Ogolnie jestem bardzozadowolony z tej kart mimo ze kreci sie nie rewelacyjnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny PLUS dla Prolnika..... ma lepsze wyjście TV !

Prolink - Philips 7108 - REWELACJA ! NAJLEPSZE WYJSĆIE JAKIE WIDZIAŁEM ! ( no może takie jak na ATI 8) )

Winfast - Conexant CX25871 - dobry układ, ale zdecydowanie słabszy od Philipsa ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat spod TEGO LINKU - "Karcie udało się bez większych wysiłków podnieść częstotliwości do 275/550 MHz (odpowiednio rdzeń/pamięć). Jak widać pomimo iż pracowała dokładnie na takich samych ustawieniach jak fabryczne w modelu A250, wyniki wydajności nie są te same."

 

Jakaś LIPA ??? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba miec cos nie tak by podpierac sie testami I tym co piszą na benchmark.pl

MEGA ROTFL

Bartezjusz.... żeby Ci nie było Bartezik :lol: :)

Ale akurat te testy pokrywają się z moją opinią na temat tychże kart ! A zresztą inne serwisy piszą to samo ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny PLUS dla Prolnika..... ma lepsze wyjście TV ! 

Prolink - Philips 7108 - REWELACJA ! NAJLEPSZE WYJSĆIE JAKIE WIDZIAŁEM ! ( no może takie jak na ATI 8) )

Winfast - Conexant CX25871 - dobry układ, ale zdecydowanie słabszy od Philipsa !  :)

Oj Wofek ty tam duzo widziales :P Kity ciszniesz.. poczytaj sobie tu co pisza o twoim Philipsie i Conexancie.... Wedlug nich zdecydowanie lepszy jest Conexant.. Widze ze jestes tak samo zaslepiony jak genghiskhan. Tylko twoje jest najlepsze a reszta to smiec.... dla mnie to jest EOT bo sensownie nie porozmawiamy chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...