Skocz do zawartości
DeMaster14

Co Lepsze?

Rekomendowane odpowiedzi

A skąd ty sie urwałes?

To nie miejsce do takich porównań.Jak zaczniesz to sie znowu nie skończy i będzie wojna co lepsze AMD czy Intel.Poczytaj testy obu procków i będziesz wiedział co i jak.

Ja osobiście jestem za A64...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy jaki Sempron i jaki PIV. Jesli Sempron na S754 to nie ma nawet o czym gadać, bapewno będzie lepszy od każdego PIV 2,4.

 

Jeśli Sempron na Socket A, mozna się trochę pozastanawiać. Programik AMD Tool wskazuje że taki Sempron powinien być w przybliżeniu tak wydajny jak Athlon 2500 na jądrze Barton. Jesli masz dostęp do PIV 2,4 z HT i FSB 800 MHz to bierz PIV. Jeśli PIV na jądże Prescott z FSB 533 i bez HT, też lepszym wyborem będzie PIV. Z dobrym chodzeniem ponoć łatwo robi się z nich PIV 3600, na FSB 200 MHz. Jesli wpadł Ci w łapy jeden ze starszych Northwood-ow czyli na FSB 533 lub 400, tu lepszy będzie raczej Sempron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam sępa 2800+ bo po piewsze sobie nei porkęcisz a po drugie jest droższy niż sęp 3000+ a to już bartonik podwyższysz mu trochę napięcie zwiększysz FSB na 200 i bedziesz mniał już 2400MHz a to napewno szybciej niż P4 z resztą nie polecam P4 bo są podobno słabe do grafiki, a z tańszych sępów polecam 2600+ mnożnik 11 dajesz fsb 200 i gicior nie musisz napiecia nawet zwiekszać a jak masz dobrą płytę i pamiąki to polecisz jeszcze wyżej z fsb tylko napiecie będzie trzeba podnieść

 

NIGDY NIE BEDE POLEcAŁ INTELA BO MAM AMD :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIGDY NIE BEDE POLEcAŁ INTELA BO MAM AMD :lol:

1482338[/snapback]

brutalna prawda jest taka ze wiekszosc "milosnikow" AMD wybiera ich procesory poniewaz sa duzo tansze! i jak do tej pory zawsze tak bylo ale niedlugo pojawia sie taniutkie dwurdzeniowce i wtedy sytuacja ulegnie diametralnej zmianie poniewaz tym razem to AMD bedzie tym "zdzierca" a wedlug wiekszosci z was to co jest drogie a dokladnie za drogie dla was jest "beee" :lol:

@ DeMaster14 ja przestrzegam Cie tylko przed jednym, nie pakuj sie teraz w a64 ani inne jednordzeniowe shity ba za 4 miesiace beda one jak celerony i durony teraz :lol: era 32 bitowych i jednordzeniowych procesorow dobiega konca. a z tych dwoch wybierz kierujac sie dobrymi radami @radzio_z :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...