Skocz do zawartości
kooks

Jaka Karte Wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam sie ostatnio nad zmiana mojego Gf 2Ti na jakas karte ktora bedzie kosztowala okolo 200zl. Szperalem na allegro i w sumie to sam nie wiem co wybrac. Jak ktos moglby mi podpowiedziec ktora karte najlepiej wybrac to bede wdzieczny. Daje 2 linki do allegro z mojmi propozycjami jak ktos ma inne to niech wali:)

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=53087396

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=52438497

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś zapalonym graczem, to bierz R9550, bo ten GF nie obsługuje DX9, ani nowszych Pixel i Vertex Shader, a i wykręca się nieźle.

 

Jeśli chodzi o GF to przemawia za nim VIVO, więc sam sobie odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki :) VIVO raczej mi nie potrzebne:) wiec chyba zakupie tego radeonka. A cena jak myslicie dobra jest? Dogadalem sie ze jak dam swojego GF 2Ti 64MB DDR 128bit to dadza mi 60zl rabatu, oplaca sie? Sorka ze tak o wszystko sie dopytuje ale w cenaach sprzetu komputerowego jestem 100lat z murzynami :]

A jeszcze widze ze jest jeden radek 9550 w tanszej cenie obadajcie go i powiedzcie czy to cos dobrego czy szmelc.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=53468751

Edytowane przez kooks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki :) VIVO raczej mi nie potrzebne:) wiec chyba zakupie tego radeonka. A cena jak myslicie dobra jest? Dogadalem sie ze jak dam swojego GF 2Ti 64MB DDR 128bit to dadza mi 60zl rabatu, oplaca sie? Sorka ze tak o wszystko sie dopytuje ale w cenaach sprzetu komputerowego jestem 100lat z murzynami :]

1479115[/snapback]

Chcesz kręcić kartę??

Bo jeśli tak to za 60zł możesz swoją kartę opchnąć na Allegro i poszukać Sapphire lub Gigabyte z pamięciami Samsung 4ns. (koszt ok 200-220 zł)

A jeśli niechcesz kręcić, czekać i sam sprzedawać, to raczej nie ma się co zastanawiać

Edytowane przez Mastiff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jak najbardziej zachęcająca, jednocześnie zastanawiająca.

zobacz jak kształtują się ceny na Allegro

Za tą cenę to raczej okazja, ale dobrze sprawdź, czy to nie jakaś fikcja!

 

Ogólnie co do R9550, to nalepsze z dostępnych to Gigabyte i Sapphire, a najlepiej jak mają pamięci Samsung / Hynix 4ns (lepsze OC)

 

Gigabyte ma pasywne chłodzenie, więc mniejszy hałas w budzie

 

Za to Sapphire na wentylku ma zamontowane niebieskie diody :) (a głośność znośna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...