Skocz do zawartości
Szela

Fable: The Lost Chapters

Rekomendowane odpowiedzi

Gulid Wars to przy nim cienias,chodz tez jest dobry,jednak nie na tyle co to bo tam - wlasnie - steruje sie myszka a tu chodzi klawiatura a nie naciska myszke by poruszyc postac czyli po prostu prosta gra...

1621604[/snapback]

Sorry ale ja w guild wars i wiekszosc ludzi grajacych w ta gre steruja postacia na klawiaturze (W,A,S,D), myszka tez oczywiscie mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, Mam Avo's Tear, znalazłem nawet ten Demon Door, który zawsze marzył o byciu skrzyką :blink: . Czy po rozpoczęciu gry od nowa można zachować itemy itd, czy po finale po prostu życie toczy się dalej?

 

:edit:

 

...I po Fable. teraz to już się mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć, że to jest naprawdę dobra gra. I rzeczywiście najbliżej jej do Zeldy (tylko, że tam mieliśmy w sumie zerowy wpływ na rozwój bohatera).

 

Olbrzymią zaletą tej gry jest to, że daje dużo możliwości, ale nie zmusza do korzystania z nich - na przykład kradzież w sklepach, żeniaczka, biznes z wynajmowaniem domków, mini gry itd. Jeśli ktoś nie ma ochoty się w to bawić to może skupić się tylko i wyłacznie na wątku fabularnym. Bodoba mi się też że gra cały czas stawia przed nami jakieś wybory, zwłaszcza pod koniec, kiedy to wypełniając ostatni quest musimy kilka razy decydować czy jestesmy dobrzy czy źli.

 

Naprawdę przyjemna gra ze śliczną grafiką.

Edytowane przez Marty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam ta gre od niedawna :P imi sie bardzo podoba lecz nie zna mdobrze ang. ;( wiec cy zna ktos jakis opis misji czy jakiej porady ?? jak tak to podajcie linka thx :)

1643267[/snapback]

Jak to nie znasz angielskiego a "thx" [; Proponuje English Translator 3 + google [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra dla mnie też nie sprawia problemów choć z angielskim nie stoję aż tak dobrze, ale mam pewien problem, jestem po queście z bandytami i po powrocie do gildii i rozmowie z guild masterem każe mi się spotkać z archeologiem czy jakoś tak (meet the archaeologist) i jest w gildi zaznaczone miejsce spotkania, ale za żadne skarby nie moge tam się dostać, jak trzeba tam dojść bo już z półtorej godziny łażę po gildi i nie mogę dostać się do niego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem techniczny z gra ... gra uruchamia mi sie i zaraz po intrze wywala bląd "Bład programu" bez zadnych konkretow, ta sama sytucaja rowniez w safe mode :/

 

konfig:

Win2k+SP4 PL

Radeon 9550 128MB-128bit >> Cat5.8

 

co moze byc przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejscie gry zajeło mi 9godzin i 35minut.... szkoda ze taka krótka, ale dla mnie niesamowita....no i własnie, zakończenie otwarte, czyżby szykowała sie kontynuacja?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem techniczny z gra ... gra uruchamia mi sie i zaraz po intrze wywala bląd "Bład programu" bez zadnych konkretow, ta sama sytucaja rowniez w safe mode :/

 

konfig:

Win2k+SP4 PL

Radeon 9550 128MB-128bit >> Cat5.8

 

co moze byc przyczyna?

1649289[/snapback]

testowalem rowniez na nowych Cat.5.9 i Omegach bazujacych na Cat.5.6 ... dalej to samo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!!

 

Mam ogromny problem (moi znajomi rowniez) z grą FABLE.

 

po uruchomieniu gry wszystko smiga pieknie nawet na max detali i cieni, jak przejde trening jest pkt. w ORT: ORT: ORT: kturym pakuje sie postac (zielone kolko) w magi, umiejetnosciach i sile, wszystko idzie ladnie dopuki nie wybiore zakladki sily, wtedy gra wywala sie do windows-a, wszystkie pozostale paramtry chodza ok. jak dopakuje sie w co innego mozna grac dalej i wszystko smiga, tylko brakuje sily.

 

gra w 2-ch wersjach byla sprawdzana na 3-ch kompach i wszedzie robi sie podobny problem.wszystkie stery byly najnowsze itd.

 

Prosze o pomoc i z gory wielkie dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!!

 

Mam ogromny problem (moi znajomi rowniez) z grą FABLE.

 

po uruchomieniu gry wszystko smiga pieknie nawet na max detali i cieni, jak przejde trening jest pkt. w ORT: ORT: ORT: kturym pakuje sie postac (zielone kolko) w magi, umiejetnosciach i sile, wszystko idzie ladnie dopuki nie wybiore zakladki sily, wtedy gra wywala sie do windows-a, wszystkie pozostale paramtry chodza ok. jak dopakuje sie w co innego mozna grac dalej i wszystko smiga, tylko brakuje sily.

 

gra w 2-ch wersjach byla sprawdzana na 3-ch kompach i wszedzie robi sie podobny problem.wszystkie stery byly najnowsze itd.

 

Prosze o pomoc i z gory wielkie dzieki.

1675998[/snapback]

A jakiego masz SP ?? Gra ma problem na SP2,dlatego ja nie gram na SP2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakiego masz SP ?? Gra ma problem na SP2,dlatego ja nie gram na SP2 :)

1676436[/snapback]

Mam sp1, ale zauwazylem ze wina tkwi w filmikach odpowiedzialnych za sile. wyczytalem na angielskim forum ze tak sie zdarza, teraz sproboje odpalic i sprawdzic gre bez tego avika, moze cos to da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem z Fable :-| i mam prosbe do kogos z lepszym kompem smilies/wink.gif Otoz gra chodzi mi dobrze tzn.znosnie na minimalnych detalach :lol2: n. A wiec problem w tym ze dochodze do pewnej misji, mam isc na plaze spotkac sie z teresa chyba, ale gra po wejsciu na plaze strasznie mi skacze, poprostu nieda sie grac wylacza sie i wlacza monitor ( raz udalo mi sie do Niej dojsc ale byla pozniej za duza zwiecha kompa) i sek w tym ze mam prosbe zeby ktos mi przeszedl ta misje, albo poszedl na plaze porozmawial z ta laska i wrocil do miasteczka oraz zapisal stan gry i przeslal mi na meila flaszczak(malpa)wp.pl :rolleyes:

http://rapidshare.de/files/5772669/Winkooo.rar.html tu sa stany gry do zalacznika niemogelem dodac poniewaz sa za duze =/ Jesli ktos znajdzie chwile ,bardzo prosze o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gra zauroczyła i wciągnęła swoim klimatem. Bardzo ładna grafika oraz oprawa muzyczna sprawiają, że gra się rewelacyjnie.

Mam za sobą ponad 11 godzin gry(nie ciągłej) i mogę już wybrać ostatni quest lecz chcę jeszcze trochę się pobawić i zdobyć większe doświadczenie a co za tym idzie zwiększyć swoje możliwości.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Jest to pierwszy rpg w jaki tak zaciekle gram.

Dla mnie rewelka.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie pamietam juz kiedy ostatnio jakas gra mnie tak wciagnela :D

IMO najlepszy zeldopodobny h&s na PC.

 

Czy ktos ma moze jakies namiary na cheatery nabijajace statystyki/kase ?

Troche mi czasu brakuje zeby to wszystko popodciagac do odpowiedniego poziomu... Numer ze sprzedaza/kupnem itemow u gostka w miescie przerabialem, ale zauwazylem ze po walce na Arenie ten trick juz nie dziala :cry: tzn. da sie zarobis w ten sposob jakies male sumki 50-100...

 

Nie wiem jak ugryzc zadanie z niebieskimi grzybami - dalem pierwszego grzyba wiedzmie, a co z reszta ? Mozna je jakos zbierac, czy trzeba kupowac ? Bo po drodze w roznych lokalizacjach rosnie ich sporo, ale sa nie do ugryzienia :huh:

 

I jeszcze dwa pytanka - podczas walki w lewym gornym rogu pojawia sie symbol X w bialym kolku i z odliczaniem do zera -> o co chodzi ?

 

I czy mozna jakos przyporzadkowac sobie pod klawisze szybkiego wybierania elixiry i.t.p.

#

#

Ogolenie w grze nie podobaja mi sie tylko save`y :angry: a w zasadzie ich brak w normalnej formie...

 

EDIT

 

Chyba wyczailem o co biega z tym X`em podczas walki - to jest chyba mnoznik exp jakie mozna wylapac po zabiciu wroga jesli nikt Cie nie trafi w miedzyczasie.

Wydaje mi sie rowniez ze dziala zasada - jakiej broni uzywasz taki exp otrzymujesz, czyli naparzasz mieczykiem to nabija sie exp od sily, blyskawicami - lykasz exp will :D

Edytowane przez sensei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem... gdy uruchomie gre na ustawieniach standardowych to w momencie gdy wychodze juz z menu, po wczytaniu i zapisaniu stanu gry... komp sie zawiesza

 

gdy nastepnym razem uruchomie gre na Safe, to nie ma tego problemu... ale nie moge wtedy nic w opcjach graficznych zmienic...

 

mam: dx9.0c i forceware 81.84

 

EDIT:

Zainstalowanie sterownikow 81.85 naprawiło problem.

Edytowane przez maxadrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak chcesz ostrzyc włosy czy ogolić brodę to gdzie się udajesz? Do lekarza? A jeśli chcesz zrobić tatu to gdzie idziesz? Do mechanika samochodowego?

Przecież to logiczne gdzie się trzeba wybrać. W miastach znajdziesz odpowiednie salony, potrzebujesz tylko kart, które przedstawiają fryzurę lub tatuaż. No i nie we wszystkich miastach wszystkie te salony się znajdują. W jednym jest fryzjer a w innym tatuażysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhe dzieki qqrydza ale bylem w tym 1 miesce i wziolem quest z jakas panienka co trzeba sie "przemalowac" i sie lekko bogubilem ale mam inny problem skad skoluje 4 grzyba mam tego kupionego, jedenj od babki na tym placu piknikowymi i wylowiony w gildi a nie wiem gdzie jest 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) W Lookout Point spotkasz dwóch nieco dziwnych handlarzy, którzy będą biadolić, że zgubili swojego grzyba. Jeden z nich wrzucił go do wody w pobliżu Demon Door w Heroes’ Guild. Po prostu idź i go wyłów.

 

2) W Picnic Area zagadaj do jeszcze dziwniejszej kobiety. Poprosi cię ona, byś ją rozśmieszył. Najlepiej sprawdza się tutaj gest tańca. Po kilku powtórzeniach dostaniesz w nagrodę kolejnego grzyba.

 

3) W Guild Woods porozmawiaj ze stojącym tam mężczyzną. Poprosi Cię on o dostarczenie listu miłosnego do Oakvale. Możesz po prostu posłużyć za posłańca, bądź też powiedzieć kobiecie, że sam napisałeś te słowa. W obu wypadkach dostaniesz od niej list z odpowiedzią, którą będziesz musiał odnieść zleceniodawcy. W zamian dostaniesz grzybka.

 

4) Ostatniego grzybka kupisz od sprzedawcy w Barrowfields za 1500$.

 

Misja co tu duzo mowic jedna z trudniejszych - a pojawia sie na poczatku gry i potrafi zniechecic nieco do niej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem jesli chodzi o gre Fable The Lost, gubi dzwiek, a podczas uruchamiania gry wyswietla komunikat, ze gra zostala zle zamknieta, jest jeszcze problem z wyjsciem do windy, po prostu nie wychodzi i za kazdym razem trzeba robic restart

Moze ktos pomoc ????

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...