Skocz do zawartości
poca

Hackme 3.0

Rekomendowane odpowiedzi

Mega haXor spoiler do 1 :lol2:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

cos=document.getElementById('haslo').value;

cos==document.title

 

Troche liniowa ta gierka i mało NPC'ów :/

Edytowane przez Morf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gral ktos kiedys w www.hackthissite.com ( teraz nieistnieje ) ?

Tam imho byly troszke trudniejsze zadanka.... duzo rzeczy bylo powiazanych z bazami danych ( wyciaganie hasel, sql injection etc. ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i utyknołem na 4 levelu O_o nie potrafie zrozumieć wskazówki. Proszę o jakąś małą pomoc z tym "i" itd.

 

<html><head><title>Hackme 3.0 - by Unknow</title></head><body text="white" bgcolor="black" link="yellow" vlink="yellow" alink="yellow">

<script>

 

function koduj(co){

var alfabet='abcdefghijklmnopqrstuwxyz';

var haslo='';

for (i=0; i<=co.length-1; i++){

haslo+=co.substring(i,i+1)+alfabet.substring(i,i+1);

}

return haslo;

}

 

function spr(){

twoje=document.getElementById('haslo').value;

if (koduj(twoje)=='aanbacndaesf') { alert('Haselko poprawne!'); self.location=twoje+'q.htm';} else {alert('To nie do konca to haslo :/');}

}

</script>

<h3>Hackme 3.0 - level #4</h3>

Podaj haslo: <input type="password" id="haslo"> <input type="button" onClick="spr()" value="Go!">

</body></html>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shiningami: Proste :-P

 

Jak chcesz to ci prześle podpowiedź na pm, bo albo nie umiem używać tego spoilera albo coś z moją super maszyną - nie lubi forum bo się na nim cały czas wiecha :F

 

Kłopociki z lvl 5 drobne mam - error 404 page not found heeeh

 

Róbcie, róbcie - to hackme róbcie: http://unitedcrew.net/hackme.php

 

Wytłumaczcie jak używać tego spoilera może coś źle robie choć wątpie :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z 11 :-|

 

<html><form action="http://www.uw-team.org/hm3next/loguj.php" method=post> login<input type="text" name="Login"> <br>haslo<input type="text" name="Haslo"> <br>data<input type="text" name="data"   > <br><input type="submit" value="loguj"> </form> </html>

ale wciaz mam brak autoryzacji

nie znam sie za bardzo na html'u wiec prosze o podpowiedz gdzie robie error ;)

 

spoiler mi tez nie dziala

Edytowane przez greg505

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shiningami: Proste :-P

 

Jak chcesz to ci prześle podpowiedź na pm, bo albo nie umiem używać tego spoilera albo coś z moją super maszyną - nie lubi forum bo się na nim cały czas wiecha :F

 

Kłopociki z lvl 5 drobne mam - error 404 page not found heeeh

 

Róbcie, róbcie - to hackme róbcie: http://unitedcrew.net/hackme.php

 

Wytłumaczcie jak używać tego spoilera może coś źle robie choć wątpie :F

to hackme mnie wkurza [; pytanie "jak mial na imie napoleon" pisze ze napoleon a tu error :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to hackme mnie wkurza [; pytanie "jak mial na imie napoleon" pisze ze napoleon a tu error :/

To pisz bonaparte :D albo przegoogluj troche może chodzi o jakieś drugie imie :D przecież napoleon to mógł być pseudonim artystyczny rotfl albo może chodzić o wyspe Św Heleny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z 11 :-|

 

<html><form action="http://www.uw-team.org/hm3next/loguj.php" method=post> login<input type="text" name="Login"> <br>haslo<input type="text" name="Haslo"> <br>data<input type="text" name="data"   > <br><input type="submit" value="loguj"> </form> </html>

ale wciaz mam brak autoryzacji

nie znam sie za bardzo na html'u wiec prosze o podpowiedz gdzie robie error ;)

 

spoiler mi tez nie dziala

Datę musisz zapisać w kodowaniu MD5. Nie wprost. Poza tym masz błędy w kodzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Datę musisz zapisać w kodowaniu MD5. Nie wprost. Poza tym masz błędy w kodzie...

juz sobie poradzilem ;)

wczesniej date podawalem juz zhashowana, bledem bylo to ze napisalem dwa slowa z duzej litery :-P

 

lvl 12, 13 ;)

Edytowane przez greg505

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 13 mam problem z interpretacją funkcji

document.getElementById('kod').value

Może ktoś pomóc ? ? ?

ta funkja az tak bardzo sie w tym przypadku nie przejmuj :rolleyes:

 

zwroc uwage na sam script :D

 

update: level #14

i 15 ;)

 

oooo$$$$$$$$$$$$oooo					oo$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$oo		   o$   $$ o$   o $ oo		o$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$o	   $$ $$ $$o$oo $ $ "$	  o$$$$$$$$$	$$$$$$$$$$$$$	$$$$$$$$$o	   $$$o$$o$"$$$$$$o$	 o$$$$$$$$$	  $$$$$$$$$$$	  $$$$$$$$$$o	$$$$$$$$  $$$$$$$	$$$$$$$$$$$	  $$$$$$$$$$$	  $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$  $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$	$$$$$$$$$$$$$	$$$$$$$$$$$$$$  """$$$   "$$$""""$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$	 "$$$   $$$	 $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$" "$$$$$$ooooo$$$  o$$$oooo$$$$$  $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$   o$$$$$$$$$$$$$  $$$$$$$$"$$$$   $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$	 $$$$"		 " """"	   $$$$	"$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$"	  o$$$			 o$$$o	   $$$"$$""$$$$$$""""$""		o$$$			   $$$$o								o$$$"				"$$$$o		o$$$$$$o"$$$$o	 o$$$$					""$$$$$oooo  "$$$o$$$$$$$$$ "$""						""$$$$$$$oo $$$$$$$$$$								""""$$$$$$$$$$$									 $$$$$$$$$$"									  "$$$$oo					 Udalo sie, przeszedles Hackme 3.0					To jest juz koniec, nie ma juz nic...					Teraz idz sie pochwal na forum;PP
the end :D

 

wlasnie jestem na #7 w hackme1.0 jutro sie zabieram za 2.0 ;)

Edytowane przez greg505

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...