Skocz do zawartości
Icek_lol

Programy Do Podkrecania Procka

Rekomendowane odpowiedzi

Zaleznosc jest taka, ze wiecej podkrecisz w biosie niz jakimkolwiek programem (mowie o stabilnej pracy koputera). W biosie pozmieniasz takie rzeczy jak ratio fsb - szyna pci/agp, podniesiesz napiecie, zminisz timingi na sdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak szewc sie zabiera za fryzjerstwo... CZYTAC I POZNAC podstawy, a potem zadawac pytania. najprosciej walnac posta na forum i niech napisza, pewnie. ja nie musze umiec, wazne ze oni potrafia.... juz nawet google sie nie chce uzywac. kto mi powie jak wlaczyc pralke? bo nie umiem, a wy na pewno sie znacie. mam ksiazke ale nie chce mi sie jej szukac a na google nic nie ma(tak tylko sciemniam, nawet nie patrzylem). prosze pomozcie!

 

paranoja....

 

Ejj ludzie mam problem z ClockGenem. Podkręciłem procka i gdy wyłącze kompa to po ponownym włączeniu resetuje się do ponownych ustwień co musze zrobić żeby zachowac ustawienia???

od zachowania ustawien to jest bios a nie windows. skoro ustawiasz przez program to niby jak sprzet ma pamietac parametry po wylaczeniu? logiki troche :/ owszem, mozna ustawic zeby soft sam sie wlaczal po starcie windy i podkrecal kompa, ale jak - znajdziesz TU Edytowane przez x3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ma pytanko skad sciagnac porgram bios o ktorym mowicie do podkrecania porcka bo nigdzie go nie moge znalesc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

ps. wyprezdzilem juz czyjes pytanie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wy tu of-topy walicie :] no ale zrozumcie goscia nie zna sie kazdy (no prawie) kto zarejestrowal sie tu kiedys napisal posta jak to podkrecic (ja zreszta tez) a ty Icek_lol poczytaj forum i faq to sie troche zorientujesz o co chodzi w o/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...