Skocz do zawartości
amit909

Problem Z Antivirusem...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z antywirusem. Programik nazywa sie AntyVirenKit 2005. Już przy instalacji pojawił sie problem, po zainstalowaniu strażnika i pojawieniu sięokna "trwa uruchamianie straznika" całkowity zawis systemu...czekałem 2 minuty, 3, 5 i nic. Alt,ctrl,del nie działał, alt, f4 też nie, nic! Wcisnąłem reset. odpalam ponownie kompa, patrze a tu straznik uruchomiony, mówię spoko i odpalam program żeby przeskanować system, po aktualizacji baz wirusów odpaliłem skanowanie pamięci i autostartu. W tym momencie pojawia sieniebieski ekran i zrzucanie pamięci fizycznej na dysk :/ zrzuciło się, uruchomił sieponownie komp. odpalam jeszcze raz, sytuacja się powtarza. Wówię "wale to odinstaluje go" odpalam uninstal a tu bład (jakiś dziwny, ale na 100% powiadamiający o tym że winda nie może tego usunać :/ ) Powiedzcie mi teraz jak to wywalić.... odpaliłem menager procesów windy, próbowałem wyłaczyc antywira :D i [gluteus maximus], nie da się. Katalogu usunąć nie moge, bo używany, sprawdzam autostart a tam czegostakiego jak strażnik avk nawet nie ma... Pomocy! Jak usunac tego antywirusa powodująć jak najmniejsze problemy w systemie. Jak cos to mam program do czyszczenia rejestru :D. Aha programik instalowałem jakiś miesiąc temu i wszystko ładnie pięknie działało, potem usunałem zainstalowałem AVASTA potem avasta usunałem i znowu zainstalowałem antivirenkit. Please, tylko nei dawajcie mi rad w stylu, "to reinstalka systemu", "zrób format będzie działać :D" bo to wiem, jest to ostatecznośc. Mam windę Xp, sp2...

Sorka za trochę przydługi post...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. uruchom w trybie awaryjnym (bodaj F8 przy starcie kompa)

2. sprobuj odinstalowac, jesli nie to wywal katalog z progsem

3. wyczysc rejestr (recznie lepiej nie :wink: , polecam RegCleanera)

4. zainstaluj cos lepszego, np. avasta

 

jesli to nie pomoze to format :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...