Skocz do zawartości
KaziQ

Dylemat , Help

Rekomendowane odpowiedzi

witam , mam problem otoz chce kupic kompa

mialem na mysli SLI , ale koles powiedzil w komputerowym ze SLI to gowno , ze mam poczekac z miech i zainwestowac w crosfire , teraz juz nic nie wiem

prosze o rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj troche forum a znajdziesz odpowiedź, szukajka nie gryzie, zapewniam Cię że znajdziesz pełno interesujących Cię informacji.. zresztą nie jesteśmy wróżkami, nie wiemy jaką kwotę masz zamiar przeznaczyć na kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , mam problem otoz chce kupic kompa

mialem na mysli SLI , ale koles powiedzil w komputerowym ze SLI to gowno , ze mam poczekac z miech i zainwestowac w crosfire , teraz juz nic nie wiem

prosze o rady

1486233[/snapback]

 

Zgadzam się z moim przedmówcą. Ale generalnie rzecz biorąc to gostek ma racja. SLI go [ciach!]o i dopiero crossfire to może być coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niz nie znalazlem na temat crossfire , wiec prosze co i jak

czy mam zakupic np crossfire czy czekac powiedzmy na gf 78xx

bo zanim wyjda wszystkie chipsety i te karty to troche minie a pozatym to duzy wydatek

wiec co mam robic ??

 

A64 s.939 3000+

DFI LAN PARTY SLI -D or GIGABYTE K8NU SLI

gf 6600gt

512 Twinmos speed premium

chieftec

80 gb sata samsung

 

czy czekac i inwestowac w crossfire

Edytowane przez KaziQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekać to mozna w nieskończoność. Niemniej jednak kilka dni, aż pojawią się wiarygodne testy Crossfire Cię nie zbawi. I nie chodzi tu tylko o wydajność CF ale raczej o to jak sprawuje się ten chipset od ATI, jak ze sterami itd. Będziesz miał świadomy wybór czy brać SLI teraz czy czekać na Crossfire.

Pozdrawiam!

OT. Edytuj pierwszego posta i zmień tytuł na regulaminowy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...