Skocz do zawartości
eGologic

Jakie Pamięci Do 550 Złotych?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wydania 550 zł na pamięci a niedługo zmieniam sprzęt na DFI LanParty UT NF4 Ultra-D i AMD Athlon 64 3200+ Venice i poszukuję czegoś co by dobrze się na tym kręciło :D Potrzebuje dwóch kostek po 512 Mb. Zastanawiałem się nad kilkoma modelami a dokładnie nad tymi:

TWINMOS-TWISTER 2*512MB (PC 533) CL3 za 515 zł

TWINMOS SPEED PREMIUM 2*512MB (PC 400) BOX 2.5 za 445 zł

GeIL 2 x 512MB (PC-400) CL2.5 za 458 zł

HYNIX 2*512MB (PC400) za 398 zł

OCZ Technology 2 x 512MB PC-400 MHz (OCZ4001024WV3DC-K) Winbond Value za 544 zł

 

Wszystkie wymienione pamięci można kupić w sklepach:

Sklep Benchmark

Sklep Imperium

 

Trochę czytałem o o Twinmos-ach i tych Hynix-ach ale o reszcie nie wiem nic :-|

Mógłby ktoś mi rzetelnie doradzić które kupić bo nie jestem pewien :sad:

Byłbym wdzięczny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze niezle te tanie OCZ ;] ciekawe na ile brykaja na odpowiednim napieciu i CL2 bo na 1,5 pisze ze do 250. co do tego testu to ja jakos watpie w ta stabilnosc;/ spi i 3dm to jednak malo. ciekawe czy na tym CL 1,5 i 250 zachowuja sie w goldzie albo w memtescie.

Edytowane przez Myszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sa na bh5,6 to napewno niezle chodza a jak ma DFI to o napiecia sie nie musi martwic wiec najlepiej brac jak najtansze pamieci na kosciach winbonda niz wydawac na OCZ ktory jak jest na bh5,6 to sie ma dokladnie to samo a kasa w plecy:/ sa tez zwykle twinmosy na bh5 utt ostatnio wiec poszukaj dobrze bo sa jeszcze tansze niz speed premium a chodza jak na winbondy przystalo:) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...