Skocz do zawartości
ST@LOWY SZCZUR

Nowe DETONATORY JUSH SOM

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubie zmian bo w 80% przypadków są na gorsze ,poczekam aż je ludziska dobrze wytestują. Jak ktoś będzie testował na GF2MX to niech da znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie zmian bo w 80% przypadków są na gorsze ,poczekam aż je ludziska dobrze wytestują. Jak ktoś będzie testował na GF2MX to niech da znać.

Bede testowal na GF2mx400 :twisted: zobaczymy co z tego wycisne :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te stery już od kilku dni i chodzą bardzo dobrze - lepiej od 18.32. W testach jest minimalna różnica, ale ciężko mi jest powiedzieć, bo ostatnio miałem jakieś problemy z driverami i jak przeintalowywałem, to od razu wsadziłem najnowsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil: Kicha! te stery chodza kupnie... w 3dmark 2430 3d marks :evil: problemy z odswierzaniem - mam na mysli 75 Hz max w 1024x768, przy wyzszych sa 85, 100 i 120 Hz, ale wtedy ekran jest jakis splaszczony...

Nie polecam...

Wracam do Version: 28.32

Ps. testowalem na win2k profesional

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim GF2MX jest tragicznie z 29.20. Bardzo duzy spadek wydajnosci. Ale za to detonatory 7.58 sa niezastapione, do ktorych przed paroma minutami ponownie wrocilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]:evil:  Kicha! te stery chodza kupnie... w 3dmark 2430 3d marks  :evil:  

Tylko tyle ??? LOL to naprawde biedackie stery ,chyba powoli kolesie z Nvidii zapominają o starszych kartach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...