Skocz do zawartości
oleej

Potrzebny program !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Sukam programu. Ten program moze byc potrzebny np w takim przypadku gdy bedzie pozar i kompurer mi splobnie:

"Mam bardzo istotne pliki bez ktorych nie mogl bym pracowac i poniewaz sa one takie wazne chcialbym miec np: kopie tych plikow na CD w domu itp... czy gdzies indziej tylko zeby one przetrwaly" :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdz w sieci Fire Alarm Monitor 5.0  Lepszego programu nie widzialem.  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

a może Gaśnica Pro jest lepszy i w dodatku polski :P

 

a tak serio to zgraj sobie te ważne pliczki na Cd np. programikiem Nero

mam nadzieje że masz nagrywarke ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam nagrywarke i umie obsluzyc sie nero. Ale mi nie o to chodzi. Codziennie bede zapisywal nero na cd...

Mi chodzi o program co by to robil.

Prosze o pomoc :(

kup se 1 plyte za 99 groszy 700 mb.... zrob z niej multisesyjna i sobie dogrywaj za kazdym razem.... wlazcenie nero to juz chyba nie problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NASTEPNY BIG LOL :) LISEK.... POWINIENES URUCHOMIC DZIAL NA FORUM O NAZWIE "LOLE" :lol:

Ja chcę tylko zauważyć że to naprawde niezły pomysł...

Najlepsze jest to że ten dział bedzie sie cieszył największą popularnościa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...