Skocz do zawartości
mich

Karta Sd Ktora Najlepsza

Rekomendowane odpowiedzi

poszukuje najlepszej,najszybszej karty SD 512MB do Panasonica fz20 ktora mi polecicie szukalem na allegro i znalazlem link ale nie wiem czy to nie jest jakis wal z tymi predkosciami licze na was:)

 

POPRAWILEM LINK

Edytowane przez mich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mam podobny problemik bo musze sie za niedlugo zdecydowac na jaka karte SD o 1GB pojemnosci.

 

Myslalem o czyms takim:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14460

 

albo wlasnie o tym kingstonach co wspominal PiotrusPan:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16154

 

Mial ktos z was moze tego Pentaflasha??

 

Ja obecnie mam pendriva od Pentagrama i jestem baaardzo zadwoolony bo zapis i odczyt taki jak podaje producent albo nawet lepiej :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie oszczedzaj na kartach. lepiej doozyć troche i ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> lepsza. ja ci polecam 1propozycja lub tansza wersje 2propozycja ale szukaj sobie okazji na allegro ja kupilem sobie szybkiego panasonica 512 za 150zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba co najwyzej kingston high speed ale on jest niewiele drozszy od sandiska bo przy zwyklym kingstonie przy robieniu wiekszej ilosci zdjec aparacik bedzie sie podwieszal.

 

wnioskowalem ze skoro czlowiek chce sie zaopatrzyc w karte 1Gb to raczej do lepszego aparaciku bo do innych to po co:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm raczej byś musiał poszukać jakichś użytkowników, ale jeśli to będzie coś klasy FZ20 to ja myślę, że warto kupić High Speeda, bo lepiej serie powinny się robić. Zależy jak aparat radzi sobie z kartami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od aparatu. Bo niektórym kupno highspeeda nic nie zmieni. Mam na myśli dużomegapikslowe kompakciki, no i oczywiście miałem na mysli Kingstona Elite Pro.

1566966[/snapback]

Dokładnie. Kiedyś robiłem test szybkości zapisu na karcie SD zwykłej i szybkiej na aparatach HP735 i Kodak CX7430. Dla HP nie było różnicy, która karta jest włożona i tak zapisywał zdjęcie 15s! Natomiast Kodak na zwykłej zapisywał 9s a na szybkiej 7s. Generalnie szybkość zapisu zdjęć zależy od elektroniki aparatu, ale przy szybkich aparatach również karta pamięci jest ważna.

Jeżeli możecie dołożyć trochę kasy to lepiej kupić szybką kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...